Casa Andreei Marin a fost sparta. Politistii ilfoveni ii cauta pe hoti

de V.M.     HotNews.ro
Sâmbătă, 22 august 2015, 17:25 Ultima ora

Andreea Marin a sesizat Politia Ilfov, vineri noapte, ca i-a fost sparta casa, hotii fiind cautati de catre politisti, care au deschis un dosar de cercetare si i-au audiat pe vecinii acesteia si pe un angajat al firmei care asigura paza in complexul rezidential in care vedeta locuieste, relateaza Mediafax.

Surse din Politie au declarat pentru Mediafax ca Andreea Marin a depus plangere vineri noapte, in care a aratat ca, intre orele 20.30 si 23.50, persoane necunoscute au intrat prin efractie in locuinta sa.

Andreea Marin ar fi aratat in plangere ca nu era nimeni in casa in momentul in care hotii au dat spargerea, iar acestia nu au avut ce sa fure, pentru ca nu are obiecte de mare valoare.

Politistii de la IPJ Ilfov au facut cercetari la casa Andreei Marin, au ridicat probe si au deschis un dosar in care a fost inceputa urmarirea penala in rem, au precizat sursele citate.

Pana la acest moment, politistii i-au luat o declaratie Andreei Marin si au audiat vecini ai acesteia, dar si un angajat al firmei care asigura paza in complexul rezidential unde locuieste vedeta.

Vedeta de televiziune Andreea Marin locuieste impreuna cu sotul sau, medicul turc Tuncay Ozturk, si cu Ana Violeta, fetita pe care o are impreuna cu Stefan Banica Jr., cu care a fost casatorita sapte ani.












Citeste pe Stirile ProTV

VIDEO USS Zumwalt, nava militara invizibila de ultima generatie, perla a coroanei Marinei americane, s-a stricat in Canalul Panama

USS Zumwalt, nava militara invizibila de ultima generatie, "perla a coroanei" Marinei americane, s-a stricat in canalul Panama, acolo unde se gasea in drum spre baza navala din San Diego, a anuntat Marina Statelor Unite.
3953 vizualizari
  • +3 (5 voturi)    
    Lista ANAF (Sâmbătă, 22 august 2015, 17:28)

    fdaniel [utilizator]

    Fara indoiala ca lista cu 8000 de oameni cu bani publicata de ANAF e de mare folos unora :)
    • +5 (7 voturi)    
      .... (Sâmbătă, 22 august 2015, 18:41)

      tirolez [utilizator] i-a raspuns lui fdaniel

      Din contra, mi se pare curios cum dupa ce a aparut informatia ca e pe lista respectiva ea trimite presei poze cu casa ei inconjurata de gunoaie :) plus precizari ca e o casa/zona modesta etc. Dupa 2 zile ii mai sparg si casa dar nu-i nimic "nu detin lucruri de valoare". Nu-i asa ANAF ca nu are rost sa te mai obosesti? Nici macar o alarma nu-si permite, e clar ca o duce rau.
  • +10 (12 voturi)    
    mama ei de treabă ! (Sâmbătă, 22 august 2015, 17:39)

    Aquariuss [utilizator]

    Ce la fix coincidență taman acum când ANAFul s-a pus pe coada e,i să vină nenorociții să fure probele ! Și cum ar fi vrut ea săraca să se afle adevarul...Așa iar trebuie să apeleze la puterile ei de zână și să-i prindă pe nenorociții de hoți ca să fie cu onoarea reperată !
  • +2 (4 voturi)    
    mama ei de treabă ! (Sâmbătă, 22 august 2015, 17:39)

    Aquariuss [utilizator]

    Ce la fix coincidență taman acum când ANAFul s-a pus pe coada e,i să vină nenorociții să fure probele ! Și cum ar fi vrut ea săraca să se afle adevarul...Așa iar trebuie să apeleze la puterile ei de zână și să-i prindă pe nenorociții de hoți ca să fie cu onoarea reperată !
  • +4 (8 voturi)    
    A spart-o zana insasi de teama sechestrului? (Sâmbătă, 22 august 2015, 17:51)

    Plagarus [utilizator]

    Banica a spart o cana, plici! Neatent, ce poti sa-i zici?
    Se gandeste, se gandeste,
    Cana... nu se mai lipeste!
  • +1 (1 vot)    
    Nu exista coincidente pt ANAF (Sâmbătă, 22 august 2015, 19:13)

    gaga [anonim]

    Daca a inscenat efractia ca sa ascunda lipsa de probe in dobandirea averii, o sa aiba o surpriza, caci fostul e prea fricos ca sa urmeze scenariul magistral de naiv, e si el un biet actor, nu are puteri de zana de carton....
  • +1 (1 vot)    
    surprize, surprize (Duminică, 23 august 2015, 1:39)

    anonimicus [utilizator]

    - Mi-au luat bijuteriile!
    - ANAF-ul?
    - Nu. Hotii!
  • +1 (1 vot)    
    Ce haios suna... (Duminică, 23 august 2015, 11:34)

    mircea_cjn [utilizator]

    ...politistii ilfoveni... fotbalistii ilfoveni.... :)