VIDEO Viorel Hrebenciuc: Ii recomand domnului Basescu sa nu mai conduca Romania de sub fustele doamnei Udrea

de D.G.     HotNews.ro
Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:20 Actualitate | Politic


Viorel Hrebenciuc
Foto: AGERPRES
Social-democratul Viorel Hrebenciuc a avut, din nou, marti, replici dure la adresa sefului statului: "Ii recomand domnului Basescu sa nu mai conduca Romania de sub fustele doamnei Udrea". Hrebenciuc a mai spus ca pana in prezent "presupusa sa lacomie" nu a fost demonstrata de Traian Basescu.

In luna septembrie liderul PSD, Viorel Hrebenciuc, declara ca presedintele Traian Basescu "ar trebui sa stea el cu capul in apa rece, pentru ca este tot timpul beat".

Si liderul PSD Bucuresti, Marian Vanghelie, afirma ca Romania are de-a face cu "un presedinte mai mereu mahmur, mai mereu balbait, din cauza ca de dimineata pana seara consuma, consuma foarte mult".

Traian Basescu a declarat ca votul la referendum arata ca romanii doresc reformarea statului pentru ca au inteles unde se risipesc resursele, subliniind ca Romania "nu are suficienti bani pentru a asigura privilegiile si a satisface lacomia" lui Patriciu, Vantu, Voiculescu, Hrebenciuc, Vanghelie.

Seful statului a acuzat marti intelegerile dintre PNL si PSD: "Au luat tehnica utilizarii unor interfete. La presedintie il vor pe Geoana, dar sint ei in spate. Ca premier il vor pe Johannis, dar sint ei in spate - Voiculescu, Iliescu, Hrebenciuc, Patriciu, Vantu".

"Daca domnul Johannis va intelege sa discute cu toate partidele, putem avea in vedere orice solutie, dar in nici un caz solutia Grivco. O exclud", a mai spus Basescu.



Citeste mai multe despre   





Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.


















6894 vizualizari

  • +13 (29 voturi)    
    Cine vorbeste.... (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:24)

    Manivela [anonim]

    Ba nu mai deschide gura ca pute a alcool.
    • +20 (24 voturi)    
      Nelacomul (Marţi, 24 noiembrie 2009, 14:12)

      tyty [anonim] i-a raspuns lui Manivela

      Dl. Hrebenciuc a uitat cand taxa cu 5.000 de dolari, audienta la PM Nastase. Oamenii de afaceri care au platit nu isi mai aduc aminte.
      • -7 (11 voturi)    
        de data asta are dreptate hrebe (Marţi, 24 noiembrie 2009, 15:57)

        ion ionescu [anonim] i-a raspuns lui tyty

        are dreptate. se vorbeste de atata timp despre tot felul de mişmaşuri facute de hrebe. daca este asa, trebuia sa fie la racoare pana acum. daca l-a lasat in pace cand l-a avut in mana, base suporta acum consecintele. oricum, daca nu scoate ceva din joben, nu-l vad bine in turul 2, lucru care, sincer, nu-mi provoaca nicio bucurie, dimpotriva!
      • 0 (0 voturi)    
        important (Miercuri, 25 noiembrie 2009, 16:52)

        gh [anonim] i-a raspuns lui tyty

        nu conteaza cine castiga alegerele.
        Basescu a invins . Priviti-i cum tipa pe toate posturile tv .de frica. Au cerut ajutor de la toti mercenarii din presa .Totul i-ti face o scarba de nedescris. Presa e mai ticalosita decat oamenii politici (mercenari fara scrupule) pa
    • -10 (22 voturi)    
      E tare (Marţi, 24 noiembrie 2009, 14:15)

      doru [anonim] i-a raspuns lui Manivela

      Hai ca asta cu fustele e tare. E greu sa-l scoti pe Base de sub fuste. Acolo e viata lui si acolo planifica lupta impotriva coruptilor
  • +25 (31 voturi)    
    krebenel (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:25)

    zeburino [anonim]

    ha ha , hrebe a ajuns sa faca iar cioc, deci votati asadar mircea ghioana ca sa vedeti deja cine va fi in guvern, un hrebe, un vangel, un mitrea manivea, si altii ca ei...
    • +6 (6 voturi)    
      nope (Marţi, 24 noiembrie 2009, 15:04)

      touretul [utilizator] i-a raspuns lui zeburino

      hrebe n-o sa fie niciodata in guvern, nu a fost niciodata, si nici n-o sa fie. are el chestii mult mai inalte care-i ocupa mintea decat un banal minister.
    • 0 (0 voturi)    
      ce nu stii e ca se moare (Marţi, 24 noiembrie 2009, 17:35)

      lica [anonim] i-a raspuns lui zeburino

      de inima in romania, si ei toti or sa o pateasca, sooner better than later....asta nu ca le dorim moartea, ei si-o doresc...
  • +23 (27 voturi)    
    Bravo, mai Hrebenciuc. Acum du-te fuga la TV (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:25)

    Orion belt [anonim]

    si tzipa ca Basescu te-a insultat

    Ba nu; trimite echipa de urlatori, ca sa nu ragusesti de pe-acum ca mai ai de "luptat"
  • +20 (26 voturi)    
    ...Iar lui Geoana... (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:25)

    Alegator [anonim]

    ... de sub fustele Bunicutzei :-)))
  • +15 (21 voturi)    
    Imi provoca zambete (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:25)

    alia [anonim]

    Omul asta cel mai bine ar face sa taca daca vrea ca Geoana sa ajunga vreodata presedinte. Sforarul asta sa ne lase
  • +12 (16 voturi)    
    chilotii lui Vanghelie (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:26)

    angel [anonim]

    da, mai bine de Geoana, ce tre; sa schimbe zilnic 3 perechi de chiloti: Hrebe, Iliescu, Vanghelie
  • +11 (15 voturi)    
    Iliescu, al 4lea mandat (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:26)

    Tomis [utilizator]

    Pentru ca Basescu a fost de multe ori acuzat de dictatura si ca a distrus politica externa a tarii, va invit sa urmariti de la un capat la altul (pentru ca altfel nu are valoare) modul in care intelege PSD democratia. Geoana este doar fatza partidului, sa nu credeti ca el va avea un cuvant important de spus.

    http://www.youtube.com/watch?v=Cbe3VSlAOTI&feature=player_embedded

    De la minutul 2:50 incolo aveti partea de politica externa. Vizionare placuta.
    • +9 (11 voturi)    
      excelent link (Marţi, 24 noiembrie 2009, 14:31)

      madmaxwtl [utilizator] i-a raspuns lui Tomis

      foarte bun filmuletul pentru cei care au uitat ce a facut iliescu pentru "binele" acestei tari...si acest om inca mai este activ in viata politica romaneasca si se lauda ca daca geoana iese presedinte , iese datorita lui... jenanta imagine pentru toata lumea occidentala...
  • +14 (16 voturi)    
    cata ipocrizie! (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:26)

    mihaela [anonim]

    dar hrebenciuc de sub care fusta conduce sforile?! atata nemernicie din partea acestor specimene care se grupeaza in coalitia anti nu am vazut in toata viata mea!
  • +17 (19 voturi)    
    mda (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:27)

    srt [utilizator]

    O mostra de bun simt si decenta din partea Batranului Hrebe. Se vede ca Vanghelie a avut de unde sa invete.
  • 0 (6 voturi)    
    intrebare (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:27)

    curios [anonim]

    Dar ce face el acolo?
  • +16 (18 voturi)    
    bunul simt (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:27)

    dor de duca [utilizator]

    Priviti si si infiorati-va. Romania bunului simt, marca Hrebenciuc/Antonescu.
    Romania de sub fuste, smecher expirat, etc.
    • +9 (11 voturi)    
      Doamne.... (Marţi, 24 noiembrie 2009, 14:16)

      rik [anonim] i-a raspuns lui dor de duca

      Unde am ajuns ? Incotro ne ducem?
      Antonescu a castigat 2.000.000 de voturi cerand "Revolutia bunului simt".
      Cum sa traducem asta azi ? O gluma buna?
      Poate a vrut sa spuna "Involutia bunului simt" si noi am inteles gresit.
      In concluzie..."Tovarasi, pentru pace si popor, tot inante!"
  • +5 (9 voturi)    
    Capcana (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:27)

    vlad [anonim]

    marionetei antonescu .PSD va cadea in aceasta capcana cu gandul ca va putea rasturna ulterior un guvern.dar nu va mai putea .pentru ca daca vor sa il rastoarne pe iohannis au nevoie ori de pnl ori de pdl ceea ce nu se va intimpla. se stie ca seful guvernului este cel care face ce vrea .adica iohannis . deci degeaba se agita psd isti .nu vor capata decat posturi locale . fiind criza nu valoreaza nimic .iohannis in schimb nu stim precis pe cine reprezinta . ce mecanisme il propulseaza pe acest om. putem doar presupune ca s-au facut niste negocieri franco-germane care au zis ;iohannis .ptr ca nu avem etnie franceza in Romania .Ce interes au : Romania colonie franco germana.Si mai au interesul ca Basescu sa nu castige De ce ? Basescu reprezinta noua burghezie nationala romana care doreste un alt loc pe scena economica si politica . Stim ca scena politica este dominata de oameni de carton la fatada si tragatori de sfori in spate .Ptr cine se trag sforile ? cui profita !! cine a profitat de Romania ? vezi privatizarile strategice :Germania,Austria,Franta .
    Buna ziua romani ! vati trezit din prietenia romano sovietica ? o sa capatati alta
  • +18 (20 voturi)    
    Poftim liberali!!! (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:28)

    Luk [anonim]

    Votatii pe astia!

    A dracului revolutie a bunului simt mai...
  • +10 (12 voturi)    
    aha (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:28)

    ticaloasa [utilizator]

    da' de sub chilotii lui hrebenciuc e mai misto, nu?!
  • +11 (13 voturi)    
    Au pierdut (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:28)

    Close [utilizator]

    Dar nu au ramas fara insulte. Ce-are sula cu prefectura?
  • +11 (13 voturi)    
    aliati (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:30)

    pitt [anonim]

    aliatii revolutiei bunului simt.....
  • +10 (12 voturi)    
    votati (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:31)

    puiu [anonim]

    Votati psd si geoana ca sa va puteti imbogati cu spiritul, linistea, educatia si cultura lui vanghelie si hrebengiuc.
  • +10 (10 voturi)    
    ce clasa de politicieni avem !!! (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:31)

    ce clasa de politicieni avem [anonim]

    ce clasa de politicieni avem !!! si mai vor sa-l votam pe geoana, care are in spate astfel de oameni , in loc sa vina cu solutii, idei, programe, injura ca la usa cortului
  • +14 (14 voturi)    
    guzganule (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:32)

    C [anonim]

    mai bine sub fustele doamnei Udrea, decat sub fustele Moscovei..
    • +10 (10 voturi)    
      sau (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:54)

      Gogu [anonim] i-a raspuns lui C

      sau ale Noricai...
    • -7 (7 voturi)    
      oare... (Marţi, 24 noiembrie 2009, 14:06)

      ion [anonim] i-a raspuns lui C

      ramane de vazut asta la iarna cand ne taie iarsi gazul...amice.
      Tot din cauza fumurilor unui marinar am rupt si niste relatii ce ne puteau servi in viitor
      Dar asta este: prostia si infumurarea portocalie merge de la varf catre prostime
      • +7 (7 voturi)    
        bla (Marţi, 24 noiembrie 2009, 14:34)

        C [anonim] i-a raspuns lui ion

        nu-ti taie nimeni gazul la iarna, pt ca noi platim, nu ca Ucraina, in plus avem si rezerve interne care sa ne sustina o perioada. tocmai pt a ne desprinde de moscova se insista atat pe proiectul Nabucco, dar cu un eventual psd la putere poti sa fi siguri ca ne vom retrage din Nabucco si vom deschide larg bratele ursului sovietic. si uite asa nu ne vom desprinde niciodata de ei pt ca unii ca si dvs votati fara sa va ganditi la consecinte, cu geoana. totusi pe 6 decembrie majoritatea va fi de partea occidentului, adica Traian Basescu
      • +2 (2 voturi)    
        Mai terminati cu ineptiile (Marţi, 24 noiembrie 2009, 14:57)

        Un roman anonim [anonim] i-a raspuns lui ion

        Pe langa faptul ca majoritatea gazului consumet e din productie interna cum am mai spus si altii, pretul la gaz s-a negociat in timpul mandatului lui Nastase si pentru spaga au bagat pe fir intermediarii. Chiar Putin a intrebat de ce nu negociam direct cu Gazprom. Iar in timpul mandatului lui Vcaroiu se putea cupla reteaua noastra de gaze cu cea occidentala sa primim gaze din Norvegia si sa nu mai putem fi santajati. Nu s-a vrut. Asa ca terminati cu ineptiile si provacarile. Gazele nu sunt oprite doar pentru noi ci pentru intreaga Europa atunci cand se intrerup. Cat despre relatiile cu rRusia mai citeste si politologi seriosi , dan Dungaciu de exemplu. Noi nu mai prezentam inters pentru ei, suntem membrii in NATO si UE. Si putem face noi ce vrem, pana nu vor si ei relatiile nu se vor imbunatati si nu din vina noastra. Iar negocieri se pot face si demn, in piciore cu oficialii rusi, nu in genunchi cu mafiotii cerand fonduri de camopanie si arvunind cine stie ce obiectiv strategic din putinul care a mai ramas.
    • -1 (1 vot)    
      Ce naiba... (Marţi, 24 noiembrie 2009, 15:41)

      gogu [anonim] i-a raspuns lui C

      Aici fac comentarii doar adeptii fostului viitor presedinte Basescu?
  • +12 (16 voturi)    
    Romani voteaza cu Basescu (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:32)

    Tudor [anonim]

    Geoana+Antonescu = baronii care au furat de 20 de ani incoace . Au vandut tara la interese straine ptr ca sa fie agreeati de puterile ocidentale in anii 1990 .Atunci erau vulnerabili .
  • +12 (12 voturi)    
    iti recomand domnule hrebe.... (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:32)

    marlene [anonim]

    sa dispari..si eventual sa il iei si pe ilici si vanghelie.
  • -12 (14 voturi)    
    baselule... (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:33)

    liviu_ [utilizator]

    da campanie pozitiva nu stii sa faci?
    ca sa traduc pentru creierasul tau:
    sa spui ce ai facut tu bun pentru romania, nu sa critici contracanditatii!!!

    (valabil bineinteles si pentru ceilalti oameni politici)
    • +5 (5 voturi)    
      liviu_ (Marţi, 24 noiembrie 2009, 14:12)

      madmaxwtl [utilizator] i-a raspuns lui liviu_

      draga liviu, te mentii in ton cu posturile tale de pe vremea grevei la metrou, ceea ce este bine ca esti consecvent. Dar daca citesti mai bine acest articol se refera la declaratia lui Hrebenciuc si nu a lui Basescu. Eu stiu ca tu esti genul de mircea badea pentru care nu conteaza despre ce e vorba base e vinovat dar totusi sa ne pastram cat de cat luciditatea...
  • +11 (13 voturi)    
    Asa este! (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:33)

    domino63 [anonim]

    Sub fustele lui vanghelie... e mai placut!
    Cat despre ale tale... rozalii...!
  • +11 (11 voturi)    
    josnic (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:34)

    doru-t [anonim]

    un guzgan rozaliu si un balaur "care este" si cam atat.
  • +14 (14 voturi)    
    Uite cine (si ce) vorbeste! (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:34)

    moroshan [anonim]

    Chiar daca ar conduce Basescu de unde zice Guzganul Rozaliu, am doar o intrebare:

    Tu si ceilalti (geoana, nastase, Van ghele, etc) cat mai stati cu capul in prohabul lui Iliescu?)

    Parca totusi e mai normala pozitia lui Basescu...Pe cand a voastra e mai "europeana" (liberala) nu ?
  • +8 (8 voturi)    
    Cine e Geoana (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:34)

    tudor [anonim]

    In timpul Revolutiei din 1989 era adjunct de sef de brigada la Trustul Energomontaj Bucuresti.
    In 1990, Mircea Geoana a intrat in corpul diplomatilor, fiind repartizat, in urma unui examen, ca referent pe relatia cu Franta.
    In cadrul Ministerului Afacerilor Externe, Mircea Geoana a ocupat pozitia de Director al Departamentului de Afaceri Europene (NATO, Comunitatea Europeana, OSCE, UE, Consiliul Europei), pentru ca, in 1991, sa conduca delegatia romana la Comitetul Inaltilor functionari ai OSCE.
  • -12 (14 voturi)    
    Deh, e punctul slab al lui Basescu (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:35)

    vio [anonim]

    E slabiciunea lui Base: fetele/doamnele promovate de el in functii inalte dar care nu meritau: Udrea, Ritzi, Anastase, Placinta, Sulfina, EBA si altele, prin esalonul 2.
    • +2 (4 voturi)    
      corect (Marţi, 24 noiembrie 2009, 14:02)

      madmaxwtl [utilizator] i-a raspuns lui vio

      corect, si e normal sa fie exploatat...dar nu cu asemenea limbaj fata de un om care inca este seful statului...
      • 0 (0 voturi)    
        lasa ca (Marţi, 24 noiembrie 2009, 16:23)

        simion [anonim] i-a raspuns lui madmaxwtl

        nici seful statului nu vorbeste altfel! Cand o vorbi asa cum ar trebui conform celei mai importante pozitii in stat atunci sa ceara respect. Pana atunci cine seamana vant culege furtuna!
    • +3 (3 voturi)    
      Cu Sulfina ce ai? (Marţi, 24 noiembrie 2009, 14:47)

      bilbofil [utilizator] i-a raspuns lui vio

      De steguletele de la Mediu ai uitat?
  • +11 (11 voturi)    
    hrebenciuc un frustat (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:35)

    lehamite [anonim]

    Mai bine de sub fusta lui udrea decat din slitul lui iliescu
  • +11 (11 voturi)    
    limbaj (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:36)

    madmaxwtl [utilizator]

    exemplu de adresare la cel mai inalt nivel al politicii...suntem departe, foarte departe de lumea civilizata...
  • +10 (12 voturi)    
    S-a trezit securistul (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:36)

    joao miguel [utilizator]

    Nu inteleg cum ciupearca asta poate sa recomande ceva? De ce nu te duci pe o insula pustie ca sigur nu-ti duc lipsa
  • +8 (8 voturi)    
    Hodoronc Tronc! (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:37)

    DinuA [utilizator]

    No comments
  • -11 (21 voturi)    
    Pe mine m-ati fi cenzurat (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:37)

    MIHAI 2 [anonim]

    Sunt sigur ca nu ma publicati
    daca scriam EU asa ceva in postari.
    Si pe buna dreptate !
    Un minim de decenta este necesar.
    *
    Adica pe buna dreptate au zis Hrebenciuc si Vanghelie ce au zis. Un minim de decenta este necesar atunci cand esti sef de stat.
    • +16 (16 voturi)    
      diversiune se cheama (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:52)

      mihaela [anonim] i-a raspuns lui MIHAI 2

      Basescu vorbeste de interes si programe nationale, pe cand asta arunca o mitocanie pe piata, sa dea de mancat celor care fac agenda media pe TV si presa scrisa! Singurul lui scop este sa duca in derizoriu orice dezbatere serioasa in aceste zile. Disperare mare nene hrebenciuc... Sper ca fiecare dintre noi sa boicoteze audientele tv in aceasta perioada, si sa caute sa se informeze din alte surse alternative!
  • +17 (19 voturi)    
    mi-e rau (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:37)

    marius [anonim]

    ma scuzati, plec putin, imi vine sa vomit de atita nesimtire.
  • -19 (21 voturi)    
    Pai doar acolo se mai poate ascunde (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:37)

    Mariana dobre [anonim]

    in ultima vreme.
    Noroc ca s-a mai "implinit" d-na Udrea si il poate ascunde bine.
    • +7 (7 voturi)    
      stai calm (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:50)

      srt [utilizator] i-a raspuns lui Mariana dobre

      Capetele lui Hrebe si Vanghele sunt destul de goale incat sa se poata ascunde Geoana in ele.
  • +18 (18 voturi)    
    parere (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:38)

    ronewsaddict [utilizator]

    Eu daca as fi in locul Elenei Udrea i-as da in judecata pe astia pt acuzatii mincinoase, discriminare , etc ca nesimtirea asta grobiana, badaranismul asta misogin dus la extrem trebuie taxat!
    • -3 (3 voturi)    
      Divortul bagat de Dorin Cocos - un efect colateral (Marţi, 24 noiembrie 2009, 14:11)

      MIHAI 2 [anonim] i-a raspuns lui ronewsaddict

      Ei , nu cred ca domnul Cocos
      planuia sa ramana cu doamna Nutzi
      fix până ce moartea i-ar fi despartit.
      *
      Banuiesc totusi ca precipitarea
      evenimentului taman in mijlocul vanzolelii
      acesteia se datoreaza si mistoului constant
      la nivel national in care el apărea pe post de cerb carpatin.
    • +1 (1 vot)    
      E declaratie politica (Marţi, 24 noiembrie 2009, 14:48)

      bilbofil [utilizator] i-a raspuns lui ronewsaddict

      Si pentru declaratiile politice are imunitate
  • +25 (25 voturi)    
    slabut... (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:38)

    talex [anonim]

    ...foarte slabut pesedeilor:)) Cel putin chestia cu mogulii e vizibila, iar propaganda si manipularea televiziunilor mogulilor este desantata, un indemn permanent la ura impotriva lui Basescu. Dar asta cu Udrea e o barfa de baba satului, iar dl. "almanahe" cel oaches e penibil cu aceeasi placa, ca Basescu umbla beat. Adevarul este ca atunci cand nu exista argumente, se trece la insulte ca-n Ferentari. Pana acum, Basescu a vorbit cu logica, cu argumente, a facut totusi ceva, in schimb cei doi, prostanacul si "crinul" n-au prezentat decat vorbe goale si insulte.
    • +13 (15 voturi)    
      Poftim Liberalilor! (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:48)

      Luk [utilizator] i-a raspuns lui talex

      Votati asta!

      Revolutia bunului simt a murit in noaptea de 22 spre 23 noiembrie.

      Sa-i fie tarana usoara!
  • +21 (21 voturi)    
    bine ca ii recomanzi lui geoana... (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:38)

    soho [anonim]

    ....sa conduca Romania de sub fustele tale.....
  • +18 (18 voturi)    
    Recomandare (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:39)

    Dan.m [utilizator]

    Ii recomand domnului Hrebenciuc sa nu mai influenteze PSD-ul cu banii lui manjiti si sa nu mai traga atat de mult de sforile lui Geoana ca incep sa fie vizibile.
  • +18 (18 voturi)    
    propunerea (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:40)

    vlad [anonim]

    nu inteleg cum cineva precum hrebenciuc si vanghelie pot avea vreun cuvant de spus in Romania. eu le propun sa se mute cu totii la moscova si sa se ocupe de iesiri in spatiu. nu mai suport sa vad fetele comunistilor astia ingrozitori. Tovarasilor plecati la Moscova si lasati-ne pe noi in pace.
  • +18 (18 voturi)    
    Intre almanahe si vanghelioane ! (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:40)

    ufoman [utilizator]

    Se trezesc toti analfabetii din psd sa deschida gura lor spurcata . Rusine .
  • +23 (23 voturi)    
    ASTA E OM SERIOS ? (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:40)

    MOBUTU [anonim]

    Asa combati niste acuzatii ? Cu atacuri colaterale ? Mai are putin si-i spune ca e kel. Sa raspunda la acuzatii nea Hrebe daca are contraargumente.
    • +19 (19 voturi)    
      Hrebe a imbatrinit (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:44)

      Mihai doo mii [anonim] i-a raspuns lui MOBUTU

      Are numai glume de rahat, fara umor. Cred ca vorbeste din experienta.
  • +19 (19 voturi)    
    Puslamaua ! (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:41)

    Hadrian [anonim]

    In mod clar fierbe Hrebenciuc.

    Pentru el aceste doua saptmani sunt ultimul tren. Dup-aia - la pensie si eventual tratament preferential la Clinica SRI, la batranete.
  • +19 (19 voturi)    
    Recomandare Hrebenciuc (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:41)

    Emilia [anonim]

    Sa-ti fie RUSINE Hrebenciuc ca domn nu te pot numi
  • +24 (24 voturi)    
    Vai... (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:41)

    Keanutza [anonim]

    Si prostanacul de Geoana cum o sa conduca? De sub boxerii lui Iliescu? Sper sa se trezeasca romanii...
  • +16 (16 voturi)    
    Ce se intaipla de fapt ? (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:42)

    relu [anonim]

    Papusari din spatele scenei politice au planuit o capcana cu ajutorul marionetei antonescu .De ce marioneta ? Nu stim precis ce a facut acest on in ultimi 20 ani .Stim doar ca lipsea de la parlament .totusi unde statea ? fizic vorbind, acasa ? la serviciu ?afaceri ? nu stim .Cu cine a fost el in anturaj ? Asta stim . In ce conditii a ajuns el de la Tulcea direct in FSN ? Asta nu stim . Cum a facut o cariera in PNL de a ajuns ministrul tineretului in CDR ? Asta nu stim .Tariceanu era atunici numai secretar de stat .Crin ,ministru plin . Crin a stat la cutie ,Conserva .Cand a fost nevoie a fost scos ,Pentru un "proiect" al cui proiectul asta ?Importatori de autoturisme ? Fabricanii de ciment?Improtatorii de gaze naturale ? Grupurile de interese din economia care numai romaneasca nu mai e .Deci ce avem ? o economie controlata de filiale ale grupurilor austro-franco-germane.Ce fac ei ? profit , ,nu in Romania ...
  • +21 (21 voturi)    
    Complexe (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:43)

    bogdan [anonim]

    Se pare ca Hrebenciuc are anumite complexe legate de zona feminina. A stat cam prea mult langa Adrian Nastase si a inceput sa urasca femeile (" rele si dominatoare" asa-i Hrebe nu "dulci si intelegatoare" ca bombonel).
    Daca acestea sunt "argumentele" strategului PSD inseamna ca ne asteapta vremuri grele. Dupa alegeri " competentul" Johanis il va numi pe vanghelie la Educatie - pe logica de negociere a lui Hrebe si Bombo . cat priveste "integritatea" lui Hrebe padurile din Bacau si afacerile private obligate la taxe de protectie ne pot spune mult mai multe. Repros major pentru basescu - in timpul mandatului lui nu a avut forta de a reforma justitia ca Patriciu, Nastase, Hrebenciuc sa ajunga acolo unde le este locul - la inchisoare. Din acest motiv azi trebuie sa se razboiasca cu ei in turul II.
  • -9 (11 voturi)    
    de ce? (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:46)

    adrian [anonim]

    Eu cred ca "atmosfera" de acolo ii da limpezime ideilor reformatoare
  • +15 (15 voturi)    
    disperare (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:46)

    maria [anonim]

    numai un om disperat poate sa faca un comentariu atit de jalnic... acesta este limbajul unui parlamentar ,om politic,presedinte de campanie?
  • +14 (14 voturi)    
    hrebe trebe (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:47)

    trebe [anonim]

    zic doar atat.
    hrebe trebe sa scapam de tine .....
    a venit momentul....
    trebe mai draga hrebe ....
  • +13 (13 voturi)    
    javra (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:48)

    tg [anonim]

    Cred ca e suficient cum il numesc psd-stii ''javra'' colegii de partid stiu de ce !
  • +13 (13 voturi)    
    TOVARASHE HREBENCIUC (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:48)

    SHEAPA [utilizator]

    Stim foarte bine de sub ale cui chiloti se conduce Romania:

    Catavencu: Nastase, Melescanu si Rosca Stanescu, in audienta la Patriciu

    Teodor Melescanu, Sorin Rosca Stanescu si Adrian Nastase l-au vizitat pe Dinu Patriciu, luni la pranz, la sediul fundatiei acestuia aflata la intersectia strazii Herastrau cu bulevardul Mircea Eliade.

    "Cum toti cei trei mentionati sint bogati, banuim ca Patriciu, ca patron al propriei fundatii, le-a daruit talent si inteligenta (ca smecherie au ei destula): talentul sa negocieze cit mai bine pentru voturile lui Crin si inteligenta sa camufleze asta in bla-bla-uri de doi lei de spus la TV. Pofta buna!", scrie Academia Catavencu.

    Vezi ce frumos spus?

    Desi parca radem noi, dar nu mai e rasul nostru ...
    • +5 (5 voturi)    
      In Romania (Marţi, 24 noiembrie 2009, 14:08)

      Luk [utilizator] i-a raspuns lui SHEAPA

      Paduchii cresc atat de mari incat latra, musca si-si fac partide politice.

      Ai dreptate, nu prea mai e de ras...
    • 0 (0 voturi)    
      Eroare gramaticala .... (Marţi, 24 noiembrie 2009, 15:11)

      SHEAPA [utilizator] i-a raspuns lui SHEAPA

      M-am Vanghelizat si eu putin:

      "De sub ai cui chilotzi" am vrut sa spun.


      Scuze.
  • +10 (12 voturi)    
    intre noi fie vorba... (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:49)

    Q [anonim]

    pe sub fustele lu madam udrea, m-as juca si eu nitel...si nu vad ..ce e rau in asta?
    Mai mult...ce e rau in faptul ca Base inca da semne de virilitate, in conditiile in care ma indoiesc serios ca nenea Gioana mai poate...Eventual daca mai poate...cred ca n-ar nimic de spus...probabil si p'acolo...are "discursul" scris pe hartie..:)
  • +14 (14 voturi)    
    hrebe (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:51)

    o romanca [utilizator]

    ce mai mitocan, eu inteleg ca e campanie electorala si se pot spune multe, dar atata mitocanie nu cred ca e normala; nu mai au altfel de argumente decat asemenea marlanii? atunci e grav, inseamna ca chiar le e frica de Basescu si daca e asa atunci il votez pe Basescu.
    Ca mine cred ca vor mai face si alti nehotarati, care asteapta sa se spuna lucruri concrete nu mizerii din-astea.
  • +15 (15 voturi)    
    eu intreb inca odata ? (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:52)

    gheorghe [anonim]

    Femeia asta nu are barbat?Cum este posibil ca acest Hrebenciuc sa insulte in asemenea hal o femeie? Iar sotul ei sa taca! Mai nea Cocos eu nu zic sa-l provoci la duel si nici sa-i dai una in scafarlia aia de moldovean needucat dar exista tribunale tata! Da-l in judecata si i-ai si izmenele de pe el. Aceasta insulta nu este declaratie politica deci imunitate zero!
    • -9 (11 voturi)    
      intrebi degeaba (Marţi, 24 noiembrie 2009, 14:00)

      comentator [anonim] i-a raspuns lui gheorghe

      barbatul ei este basescu...cocos doar beneficiaza de statul de sot al amantei oficiale a marinarului...si face bani frumosi din aceasta situatie...

      daca nu crezi, poate facem un referendum pe aceasta tema, sa vedem ce zic romanii :)
      • +5 (5 voturi)    
        Se vede treaba. . . (Marţi, 24 noiembrie 2009, 14:34)

        gheorghe [anonim] i-a raspuns lui comentator

        . . . .sunteti constituiti in haita de needucati. Traian Basescu are si el o sotie si doua fiice pe care le jigniti din greu fara sa clipiti. Nici nu meritati sa polemizati cu mine pentru ca ar insemna sa seman cu voi. Sictir!
  • +13 (13 voturi)    
    Tu te-ai uitat in ultimii ani in oglinda? (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:52)

    un alegator [anonim]

    Ca ai o fata de drojdier, treaca-mearga, dar ca de-abia te mai misti...Nu simti ce greu urci treptele la intrare in Kisseleff, combinatorule?
    Sa iti fie rusine, dar ce rusine poate avea unul care nu s-a dat in laturi - ci doar in laturi - sa o filmeze pana si pe o colega de partid, in posturi intime, doar pentru a o indeparta de listele parlamentare!
    Crezi ca toata lumea e ca voi, psdistii? Ca tine, damnatule? Vai de capul tau, pentru ca nu iti dai seama ca, daca nu vei plati pentru toate relele pe care le-ai facut in aceasta viata, vor plati cei care iti urmeaza. Ca asa e lasat de la Dumnezeu.
  • +10 (10 voturi)    
    si intra in scena cavaleria! (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:55)

    airamerica [utilizator]

    Hrebenciuc si Vanghelie intra in scena, calare pe cai albi si salveaza Romania si romanii de Basescu, instaurand un climat cizilizat, corect si trasnparent, asa cum ne-au obisnuit domniile lor pana acum!
    Ehh, asta e un lucru bun!
    • +1 (1 vot)    
      o sa vina si nastase (Marţi, 24 noiembrie 2009, 17:36)

      liber [anonim] i-a raspuns lui airamerica

      si ceilalti catei de care nu mai scapam. ba aia destepti, hai sa ne organizam ca murim in transee degeaba.
  • +6 (6 voturi)    
    tu vb de fuste ? (Marţi, 24 noiembrie 2009, 13:56)

    dap [anonim]

    sincer si eu m.as baga sub fusta ei.
    dar ce te faci cu geoana ca e sub fustele voastre.
    sa fie nastase 4 case in extaz?
  • +5 (5 voturi)    
    Sunt disperati (Marţi, 24 noiembrie 2009, 14:07)

    Dan Tulceanu [anonim]

    hrebenciuc si gasca lui sunt disperati ca iese iar Basescu si iar le freaca ridichea 5 ani , iar nu mai pot fura ei in voie. In disperarea asta nu mai exista scrupule (asa cum nu exista in politica psd) si deci sa nu ne mire daca vor mai inventa niste povesti de astea. Problema lor este ca Base se adreseaza direct multimii, este sincer , are carisma si cel putin cateva clase in fata lui Geoana, asa ca hrebe , trebuie sa mai ,sa mai inventezi ,sa mai arunci cu noroi ( dar vezi sa nu arunci contra Vantului ). Hai Base !!!!!!!!!!!
  • +3 (3 voturi)    
    romani... (Marţi, 24 noiembrie 2009, 14:09)

    lipa [anonim]

    pe astia daca nu-i lasi sa moara, nu te lasa sa traiesti..
  • -3 (3 voturi)    
    Are dreptate! (Marţi, 24 noiembrie 2009, 14:13)

    DAnn [anonim]

    I-a zis-o marinelului..:))
  • +3 (3 voturi)    
    Haholul Hrebenciuc (Marţi, 24 noiembrie 2009, 14:16)

    dana [anonim]

    Hrebenciuc nu este decat un tzaran ucrainean cu manierele corespunzatoare.
  • +3 (3 voturi)    
    Iar eu (Marţi, 24 noiembrie 2009, 14:21)

    Cristi [anonim]

    Ii recomand tovarasului Hrebenciuc si clicii sale de combinatori odiosi de la PNL sa nu mai conduca P(NL)SD-ul de sub slitul pantalonilor tovarasului Ciolhannis. Fereste-te guzgane! Vine deratizarea!
    • +3 (3 voturi)    
      trenu' (Marţi, 24 noiembrie 2009, 14:28)

      coor [utilizator] i-a raspuns lui Cristi

      Io ii recomand d-lui Hrebenciuc sa mearga la gara ! ...pacat ca CFR-ul e in faliment - oare de ce ?!
  • +3 (3 voturi)    
    feresc (Marţi, 24 noiembrie 2009, 14:23)

    toma [anonim]

    Este firesc ca hrebenciuc, sobolanul rozaliu cum l-a gratulat CTP, sa fie gelos pe presedintele Basescu tinand cont de prezenta doamnei Udrea ca mumbra a PDL. Spun ca e fireasca gelozia lui hrebe, dat fiind, ca se afla la varsta cand nu mai are nici macar zeama in boase. Se stie, ca odata cu instalarea andropauzei, apare o degenerescenta cerebrala care duce la manifestarea predominenta a faptelor inregistrate in copilarie in detrimentul celor imediate. In termeni medicali inseamna dementa senila, care este caracteristica si pentru iliescu.
    Cred ca hrebe ar fi cel mai fericit om din lume daca, ar fi posibil , sa inspire macar odata mirosul chiloteilor doamnei Udrea.
  • -4 (4 voturi)    
    hrebenciuc (Marţi, 24 noiembrie 2009, 14:25)

    george [anonim]

    mare disperare pe sustinatorii lui basescu. din pacate basescu e pe duca. cu sau fara ajutorul vostru tot o sa se duca. nu mai e nimic de facut. pacat. si eu l-am votat in 2004.
  • +3 (3 voturi)    
    hmmm (Marţi, 24 noiembrie 2009, 14:25)

    anton [anonim]

    eu as prefera fustele lui Udrea chilotilor murdari ai lui Patriciu si Vantu.
  • +6 (6 voturi)    
    recomandare.. (Marţi, 24 noiembrie 2009, 14:27)

    dora [anonim]

    poate o sa ne recomanzi si sa iesim din UE si sa ne integram in MAREA SI VICTORIOASA RUSIE im preuna cu ILI(CI)escu...
  • +2 (2 voturi)    
    De ce nu se publica... (Marţi, 24 noiembrie 2009, 14:41)

    Observator [anonim]

    ... dosarul de securist al lui Hrebenciuc? Ca sa-i mai cada nasul un pic...
  • +2 (2 voturi)    
    Semnificatia votului de pe 6 dec (Marţi, 24 noiembrie 2009, 14:53)

    rocitizen [utilizator]

    Vad ca se reface coalitia 322. A fi impotriva lui Basescu inseamna a fi de partea parlamentarilor si s-a vazut la referendum cat de iubiti sunt parlamentarii acestei tari.A pune votul pe Geoana inseamna a valida dorintele Parlamentului, inseamna a da putere parlamentarilor si sincer intre Parlament si Basescu eu il prefer pe Basescu! Pe Basescu l-am votat uninominal, pe parlamentari NU! (Votul ala pentru parlamentare cu compensatie n-a fost uninominal in adevaratul sens al cuvantului...au intrat in Parlament oameni de pe locurile 2 si 3 care in mod normal si corect nu trebuiau sa intre...ei NU ma reprezinta). Deci repet a pune votul pe Geoana inseamna a fi de acord cu clasa politica din Romania care nu vrea sa se reformeze, inseamna ca esti de partea celor 322 care au votat suspendarea lui Basescu in 2007, esti de partea celor 254 care au votat motiunea de cenzura si caderea guvernului Boc inaintea primirii banilor de la FMI din ratiuni pur electorale, inseamna ca esti de partea celor care nu vor sa renunte la privilegii, nu vor reforma si saboteaza pe fatza si pe ascuns interesele acestei tari.
  • -3 (3 voturi)    
    Adevar este ! (Marţi, 24 noiembrie 2009, 14:54)

    Un Valah [anonim]

    Toata lumea ce astepta Duminica seara rezultatele institutelor de sondare imediat dupa votare ,a OBSERVAT ca Basescu s-a intors cu spatele al camerele de filmat ,a luat un pahar de unica folosinta,i-a fost umplut dintr-o sticla de votca ce o tinea in spatele lui Boc si a baut-o dintr-o data, pe nerasuflate !!!!!!!!!!!!!!!!!
    La mai multe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
    • +1 (1 vot)    
      Unui valah (Marţi, 24 noiembrie 2009, 15:02)

      barbu [anonim] i-a raspuns lui Un Valah

      Dupa cate stiu eu, alcoolul este un dezinfectant iar valahii il au de generatii in singe. Ce te faci insa cu Geoana care s-a intors sa bea din plosca lui Iliescu? Nu este cam mare umilinta?
  • +1 (1 vot)    
    >>>>>>>>>>>> (Marţi, 24 noiembrie 2009, 15:00)

    Invincible [utilizator]

    "Ii recomand domnului Basescu sa nu mai conduca Romania de sub fustele doamnei Udrea".

    Lasa bre ca muierea e buna.
    Sau mai bine sa ne conduca Geoana din pantalonii tai? :))
  • +1 (1 vot)    
    ce a facut Hrebe (Marţi, 24 noiembrie 2009, 15:01)

    nico [anonim]

    D-le Hrebe, dar Rafo cine a pus-o pe butuci, FPP2 Bacau cine l-a muls, Romtelecom Moldova, Avicola Bacau si multe altele cu terenuri si paduri, impreuna cu Stefan cel Mare (Seche), Iacubov, etc
  • +1 (1 vot)    
    .. (Marţi, 24 noiembrie 2009, 15:06)

    gonzo [anonim]

    baga mare hrebe, daca mai iesi de vreo 2 ori castiga base :)
  • +1 (1 vot)    
    Cel putin acum e limpede (Marţi, 24 noiembrie 2009, 15:08)

    darie [anonim]

    Hrebe va fi cel responsabil cu spaga. Va fi un Miki Spaga II. Vrei o audienta la Imparatul Geoana ca firma privata dai 10.000 euroi in numerar. Vrei la premier, platesti. E drept ca "economia" va incepe sa se miste dar in buzunarele lui Hrebe. Cred ca Vantu abia asteapta sa dea buzna in fondurile de pensii si asigurari de sanatete, in fondul Proprietatea sta la rand Patriciu si Nastase.
  • +1 (1 vot)    
    Hahahahahaaaa (Marţi, 24 noiembrie 2009, 15:17)

    nano2k [utilizator]

    Extraordinar ce tare esti dle Hrebenciuc.

    Au râs toate telenovelistele si spectatorii de la emisiunile gen "In puii mei" si "La bloc".

    Mortal de tot. Speram sa nu va mai bage nimeni in seama dupa 6 Dec. 2009.
  • 0 (0 voturi)    
    casele luate cu japca de comunism... (Marţi, 24 noiembrie 2009, 15:17)

    alecu [anonim]

    cei cu legea 112, 10 si trimisi la fundul proprietatea, va surade ideea ca acest fond sa intre pe mana unui vantu sau patriciu????
  • +1 (1 vot)    
    cand deschide... (Marţi, 24 noiembrie 2009, 15:30)

    adi [anonim]

    sunt cateva personaje care, cand deschid gura, iti dai seama cat de urat miroase politica de Dambovita. Fratilor, daca nu-l puteti alege , presedinte, pe Caragiale, macar faceti-l prim ministru...
  • 0 (0 voturi)    
    Draga hrebe (Marţi, 24 noiembrie 2009, 15:31)

    Catalina [anonim]

    Ba hrebe vrei sa-ti spun ceva? Mai bine de sub fustele lui Nuti decat de sub fustele bunicutei!
  • +1 (1 vot)    
    Prea multi misogini ticalosi ! (Marţi, 24 noiembrie 2009, 15:35)

    martin [anonim]

    Individul Hrebenciuc e unul din cei mai scarbosi misogini din tara, probabil asemanator cu alta jigodie ,Orban. Nimeni care nu poseda probe despre posibilile relatii sexuale dintre Basescu si Udrea, nu ar avea dreptul intr-o tara normala sa profereze astfel de ineptii. Dar Romania nu este din pacate o astfel de tara normala, deoarece justitia corupta sau inspaimantata nu a fost in stare sa condamne marsaviile lui W.C.Tudor, de unde a inceput ,cred totul. Numai in Romania afirmatiile scatologice sau idioate, sunt prezentate ca "pamflete". Chiar Dublul Repetent Crin atunci cica a fost insultat de Basescu, facuse anterior o aluzie tot la Udrea.
    Presa a prezentat ceva dovezi despre Ana Birchall, despre Madam Saftoiu, despre avocata Gorghiu etc, dar toate au disparut,ca si accidentul lui Orban.
    Despre Basescu si Udrea, mii de canalii rad manzeste, fara nici o proba.
    Asa ca e timpul ca Hrebenciuc sa prezinte dovezile colectate de sub patul celor doi, desi e greu de inteles cum a incaput, fiind puhav ca un porc !
  • -1 (1 vot)    
    mimoza Udrea (Marţi, 24 noiembrie 2009, 15:42)

    rodica [anonim]

    Base draga ,Paunescu (de la B1) si Prigoana ( cu Etno Tv s.a .) cum se numesc ?..moguletzi sau mogulashi..? Sa fim seriosi ..Udrea (si fiicele dansului) si-au facut studiile la universitati private de unde rezulta ca banul a cantarit mai mult decat neuronii din dotare !!!.Base sa nu mai vorbesti de reformarea invatamantului,da? si in genral de nimic !!!
  • 0 (0 voturi)    
    Hrebe (Marţi, 24 noiembrie 2009, 16:24)

    badea [anonim]

    Eu ii recomand lu' Hrebe sa nu mai frecventeze cluburi de homosexuali. Nu este interzis prin lege. Este deci om corect. Doar ca poate sa o ia in freza. Daca totusi continua, sa-si caute parteneri cu analizele la zi. A fost fotografiat cu unul care parea dubios. Cred ca avea HIV.
  • +1 (1 vot)    
    te pomenesti ca.. (Marţi, 24 noiembrie 2009, 16:28)

    egroeg [anonim]

    de asta i-ati pus basca rosie pe ochi lui Antonescu
  • +1 (1 vot)    
    MITOCANIE IN STARE PURA! (Marţi, 24 noiembrie 2009, 16:37)

    GAVRILACHE [anonim]

    Inca o dovada ca mafiotii care doresc sa puna mana pe Romania, culmea, cu sprijinul poporului, ne trateaza ca pe niste debili mintali carora cei cativa neuroni danseaza toata ziua in ritm de manele! Iata pe mana cui ajungem! Basescu nu a atins, niciodata, nici macar 10 la suta din mitocania de care sunt capabili acesti scarbosi tovarasi. Lacomi de putere, lacomi de bani, balosi si cu ochii injectati de ura, misogini si badarani, mitocani si agresivi : I love you, Hrebenciuc!
    NB : dl.Iliescu este tatal acestor personaje : el vrea sa-l scoata din viata politica pe omul care, pe 22 noiembrie 2009, acum doua zile deci, a fost votat de 32 la suta dintre romani! Pe noi, stimate domn, cand ne scoateti din tara? Daca chiar va deranjam, putem pleca si singuri! Sau chemati minerii!
  • 0 (0 voturi)    
    Hrebenciuc si vocabularul. (Marţi, 24 noiembrie 2009, 16:38)

    mircea [anonim]

    D-le Hrebenciuc,erai o persoana aparte printre psd-isti.Apropierea de Vanghelie te-a prostit.Pleaca,retragete,pana nu e prea tarziu.Daca mai stai te tampesti de tot.Nu vezi cu ce solutii de guvernare vin astia!Adio partide,adio oameni care lupta pentru o idee-hai independentilor,un roman=un partid,halal democratie,halal responsabilitate.Nu cred ca d-ta Hrebenciuc gandesti asa-cel putin nu inca.Deci pleaca pana nu e prea tarziu.
  • 0 (0 voturi)    
    ??? (Marţi, 24 noiembrie 2009, 18:19)

    mimi [anonim]

    Panorama de nota 5
  • +1 (1 vot)    
    pnl (Marţi, 24 noiembrie 2009, 18:20)

    rsss [anonim]

    1- Felicit electoratul liberal ca a ales partener pe Evanghelie ,balaoaches.
    2- Seniorul Neagu va avea cu cine discuta,cu Evanghelie ,balaoaches.
    3-D-l Melescanu il are pe "Şobolan"
    Perechile lucrte de "crinulet"zis si "costachel" pot continua,deci:
    Liberali pe 6 dec. votati Gioana alintat "prostanacul"
  • 0 (0 voturi)    
    Uite cum se trezesc pe rand! (Marţi, 24 noiembrie 2009, 19:56)

    florin [anonim]

    Dupa Nastase, se trezeste Hrebe,Vanghelie, Tariceanu, Fenechiu...au prins putere la doua zile dupa ce Geoana are 30% si s-a aliat Antonescu!
  • -1 (1 vot)    
    Mai rari baieti,mai rari... (Marţi, 24 noiembrie 2009, 20:19)

    Pantera Roz [anonim]

    Sa vedeti dupa 6 decembrie cum ramine forumul fara toti naimitii astia,fara patriotii care vad numai rosu in fata ochilor,tradare,Ruisia,securitatea si toate astea plus Moguli numai si nimai la PSD.Asta e,vor trece si saptaminile astea si sa vezidracie-dispari toti vigilentii astia ca prin farmec.
  • 0 (0 voturi)    
    Bravo Hrebe! (Miercuri, 25 noiembrie 2009, 0:59)

    Nasty [anonim]

    mai iesi tataie de 3-4 ori cu chestii de astea si Base iese cu 70%. Sa mori de ras de acest papagal care taxa pe vremea lui Nastase toti privatii care vroiau la Bombonel. Avea biroul intr-o vila langa Arcul de Trimf. Dupa ce a umblat in limba dupa Udrea cu cadouri si diamante luate din Anvers acuma ne povesteste de chilotii ei? Pai el a cheltuit o avere sa-i vada chilotii si de aia este invidios!
  • 0 (0 voturi)    
    Asta arata exact ca si Gollum (Miercuri, 25 noiembrie 2009, 9:13)

    Smeagol [anonim]

    Asta arata exact ca si Gollum. Ciudat.
  • 0 (0 voturi)    
    ASA ESTE (Miercuri, 25 noiembrie 2009, 9:49)

    Leea [anonim]

    ne conduse coana Nutzy 5 ani,ne conduse,dar pana de mos Nicolae...
  • 0 (0 voturi)