Emil Boc a convocat la sedinta partidele din coalitie. Niciun membru PSD nu este prezent

de Sorana Mihailescu     HotNews.ro
Miercuri, 30 septembrie 2009, 9:41 Actualitate | Politic

Premierul Emil Boc i-a convocat, la Palatul Victoria, pe membrii coalitiei de guvernare pentru gasirea unei solutii in vederea depasirii crizei. Deocamdata, nici un reprezentant al PSD nu s-a prezentat la sediul Guvernului. Sedinta ar fi trebuit sa inceapa la ora 9.00.

Text in curs de actualizare.


Citeste mai multe despre   




















Jurnal din Israel​

​FOTOGALERIE Tel Aviv: plaje, muzici si trupuri

Greu sa gasesti in lume un oras care petrece mai mult, care se odihneste mai seren. Un New York pe Malul Mediteranei, un colt de Europa sofisticata in Orientul Mijlociu, o destinatie de plaja excelenta, un oras in care noptile de distractie se continua si dupa ce se crapa de ziua. Oameni pe longboard-uri colorate coboara spre faleza orasului, de multe ori purtand doar o pereche de pantaloni scurti. Esti in inima civilizatiei est-mediteraneene, cu hedonismul ei milenar, cu cultul inca pastrat al corpurilor frumoase, cu o senzualitate subtila, dar neascunsa.

1058 vizualizari

  • +3 (3 voturi)    
    locul 33 din 34 (Miercuri, 30 septembrie 2009, 9:49)

    pesimistul [anonim]

    Cred ca se pregatesc mai serios de intarzie.Probabil cauta solutii pentru a mai urca in clasamentul in care,deocamdata,suntem in pozitie retrogradabila.
  • +3 (5 voturi)    
    S-au demascat ! PSD e, de fapt, MAFIA ! (Miercuri, 30 septembrie 2009, 10:06)

    Alex2009 [utilizator]

    Nu-i de-ajuns că le-o trage Băsescu, Boc, Videanu, Berceanu...pesediştii îşi dau acum şi singuri cu tesla !
  • +1 (1 vot)    
    oare? (Miercuri, 30 septembrie 2009, 10:06)

    Ciprian [anonim]

    Se spune ca alesii sunt asemenea celor care ii aleg.
    Sa fim oare un popor de penibili?...
  • +3 (5 voturi)    
    sedinta (Miercuri, 30 septembrie 2009, 10:12)

    mos ion roata [utilizator]

    Sa fie sanatosi daca vanghelie nu le da voie sa participe la sedinte de Guvern.Trebuia sa se inceapa la 9 fix cu cei prezenti.Prea multe mofturi fara acoperire.!
  • -1 (3 voturi)    
    Tampenii (Miercuri, 30 septembrie 2009, 10:23)

    comentator [anonim]

    Toata ziua stati si comentati ba pro ba contra. Maine poimaine veti avea impresia despre voi ca sunteti oameni de pr si comunicare. Speta este cat se poate de simpla si v-o exemplific in cateva cuvinte. O firma, 2 asociati, unul il injura pe celalalt in fata angajatilor. Victima se supara si pleaca. A doua zi agresorul le spune angajatilor ca victima este vinovata pentru ca a plecat nu el. El este imaculat a facut si el o bocoana dar nu isi poate cere scuze pentru ca e prea mandru.
    Victima il baga in ma-sa si il lasa sa se spele pe cap cu firma - daca tot se considera destept atunci sa fie pana la capat. E corect?
    • 0 (2 voturi)    
      tampit (Miercuri, 30 septembrie 2009, 10:45)

      securistu' [anonim] i-a raspuns lui comentator

      cuvantul asta "speta" e specific unei anumite institutii.. 112...si un sfert
  • 0 (0 voturi)    
    Asta-i viata ? Asta-i trai ? (Miercuri, 30 septembrie 2009, 10:39)

    Prostu [anonim]

    32 din 33 ?
    Ne conduc doar derbe...ei ?
  • -3 (5 voturi)    
    Bravo PSD-ului si lui Mircea GEOANA!!!! (Miercuri, 30 septembrie 2009, 11:01)

    Catalin [anonim]

    Era cazul ca Geoana si PSD-ul sa puna piciorul in prag si sa le dea peste ceafa portocalelor. Ipocrizia si nesimtirea pedelistilor nu mai putea fi suportata.
    Exemplul cel mai veridic: Nuti Udrea si Ridzipoanca au DELAPIDAT BANII STATULUI in interese proprii si nu au fost 'propuse' demiterii. Nica in schimb este chiar dat afara.
    Asta nu arata decat ISTERIA BASESCULUI si FRICA acestuia ca va pierde alegerile.
  • 0 (2 voturi)    
    psd nu sta la masa cu hotii (Miercuri, 30 septembrie 2009, 12:38)

    viorelgh [anonim]

    corect ,nu are ce cauta la masa cu hotii si infractorii ,trebuia ca turista sa fie exclusa ptr deturnare de fonduri ca si ritzi ,videanu are de platit 1 milion de euro ptr deturnare de fonduri din primaria capitalei ,cum sa stai la masa cu niste hoti si tilhari care au nenorocit tara ,si acum mai vor si turism electoral sa se voteze de 2 ori ptr traian cel viteaz