VIDEO Theodor Paleologu, dupa ce s-a fotografiat cu Elena Udrea: PSD nu are ministri asa frumosi

de Alina Neagu     HotNews.ro
Sâmbătă, 13 iunie 2009, 12:01 Actualitate | Politic

Ministrul Culturii, Theodor Paleologu, si colega sa de partid si de Executiv, Elena Udrea, s-au fotografiat, vineri, impreuna pe cheiul portului Sulina. Dupa "sedinta foto", Paleologu a gasit prilejul sa ii spuna ministrului Turismului ca "PSD nu are ministri asa frumosi". "Poate aude Ecaterina Andronescu sau Victor Ponta", a replicat Elena Udrea, potrivit Mediafax.

"Tu ai gasit turisti la terase, insa eu nu am gasit oameni de cultura", i-a mai spus Paleologu Elenei Udrea.



Ministrul Turismului si cel al Culturii s-au intalnit, vineri la Sulina, unde s-au plimbat desculti pe plaja si au discutat cu autoritatile locale si cu localnicii.

Ministrul Turismului, Elena Udrea, a ajuns la Sulina de la Murighiol intr-o salupa si a fost asteptata pe chei in fata Primariei orasului de catre Theodor Paleologu, primarul Aurel Dimitriu, reprezentanti ai autoritatilor locale, de o tanara imbracata in costum national si de patru preoti.


Citeste mai multe despre   






















1980 vizualizari

  • 0 (8 voturi)    
    mda (Sâmbătă, 13 iunie 2009, 12:15)

    adirere [anonim]

    toti politicienii sunt niste canalii mizerabile, niste miseli. parol!
    • +4 (4 voturi)    
      o plimbare prin cianura (Sâmbătă, 13 iunie 2009, 13:31)

      bucatar [anonim] i-a raspuns lui adirere

      Daca mai vad odata clipul cu rosia montana eu nu mai vizitez in viata mea site-ul asta.
      Va veni vremea cand ministrul mediului se va plimba in muntii apuseni nu cu picioarele goale ci in costum de astronaut din cauza contaminarii cu cianura iar in loc de discutii despre turisti si oameni de cultura se vor intreba oare de ce sunt bolnavi copii din rosia montana.
      Prostitutia intelectuala cu rosia montana si gild corporation of fac curvele de la realitatea si cotidianul, aveti grija sa nu intrati si voi in hora.
    • +2 (2 voturi)    
      ? (Sâmbătă, 13 iunie 2009, 15:40)

      bucatar [anonim] i-a raspuns lui adirere

      de ce nu ati plublicat comentariul meu? va place cianura probabil...
  • +2 (6 voturi)    
    mda (Sâmbătă, 13 iunie 2009, 12:25)

    ramp [anonim]

    lingirica...
  • +1 (5 voturi)    
    Poate ca au unii destepti ... :-)) (Sâmbătă, 13 iunie 2009, 12:33)

    Mitica [anonim]

    .
  • +4 (4 voturi)    
    ??? (Sâmbătă, 13 iunie 2009, 12:35)

    Conciliant [anonim]

    Numai 4 preotzi? Dar unde era vladica?
  • +4 (6 voturi)    
    Predictii adeverite (Sâmbătă, 13 iunie 2009, 12:45)

    Ciobanu [anonim]

    M-am convins fratilor. Se poate trai si fara "stiri".
  • +2 (4 voturi)    
    asa, si? (Sâmbătă, 13 iunie 2009, 12:46)

    vasile [anonim]

    ...
  • +2 (4 voturi)    
    paleologu... (Sâmbătă, 13 iunie 2009, 13:37)

    degeaba [anonim]

    ...e uşor retard, se poartă ca un copil de 10 ani.
  • +6 (6 voturi)    
    Competenta... (Sâmbătă, 13 iunie 2009, 13:47)

    Motul [anonim]

    ... nu este conditionata de aspectul fizic.
  • -1 (3 voturi)    
    asteptari (Sâmbătă, 13 iunie 2009, 14:00)

    guta [anonim]

    si dvs ati devenit pupincurist
  • +2 (2 voturi)    
    mda (Sâmbătă, 13 iunie 2009, 14:52)

    Mihai-G [utilizator]

    Asta e din seria "Cum sa facem din Hotnews un tabloid?" ?
  • +1 (3 voturi)    
    eu vad doar o gasca de mutanti (Sâmbătă, 13 iunie 2009, 15:00)

    gal [anonim]

    in afara de a va descalta ati mai facut ceva in mandatul asta? sper ca nu te incluzi si pe tine.
  • +1 (3 voturi)    
    Astia sunt competentii care ne scot din criza... (Sâmbătă, 13 iunie 2009, 15:11)

    Alin [anonim]

    Vai de capul lor si de fundul nostru!
  • +2 (2 voturi)    
    Cum sa ramai om normal? (Sâmbătă, 13 iunie 2009, 15:15)

    renatta [anonim]

    Ce-a spus omul si ce-a iesit! N-am sa m-apuc sa va povestesc eu ce-a declansat aceasta afirmatie in "superioara" noastra presa, caci am vazut si auzit cu siguranta aceleasi imbecilitati
  • 0 (2 voturi)    
    jurnalism (Sâmbătă, 13 iunie 2009, 15:30)

    Marian [anonim]

    Aceasta este o ştire?! Halal jurnalişti!
    • +1 (1 vot)    
      Rahat.. (Luni, 15 iunie 2009, 11:20)

      TNT [anonim] i-a raspuns lui Marian

      Cand ne mai scutiti de articole de doi bani? Ce draq e frumos la Udrea asta? Orice paparuda blonda cu curu mare atinsa de sceptrul basescian e frumoasa? Si ce legatura are asta cu competenta ?