Surse: Dragnea, Tudose si ministrii PSD se reunesc in weekend, fara ministrii ALDE

de Red. Stiri     HotNews.ro
Sâmbătă, 26 august 2017, 11:38 Actualitate | Politic

Dragnea si Tudose
Foto: AGERPRES
Presedintele PSD, Liviu Dragnea, premierul Mihai Tudose si ministrii PSD se reunesc in weekend pentru o serie de discutii cu privire la prioritatile Guvernului, fara a fi convocati si ministrii ALDE, au declarat surse politice pentru Hotnews.

Intalnirea ar fi fost convocata pentru a discuta mai multe subiecte controversate ale momentului si are loc dupa ce vineri liderii PSD s-au reunit in sedinta Comitetului Executiv National, unde a fost invitat si presedintele ALDE, Calin Popescu Tariceanu. 

Potrivit Agerpres si News.ro, locul de intalnire al social-democratilor este la Sinaia. 



Citeste mai multe despre   




















Articol sustinut de BRD Groupe Société Générale

Atelier de idei. Cum te ajuta tehnologia sa-ti faci mai mult timp pentru tine si planurile tale

Munca multa, stres, ore peste program, termene limita, sedinte lungi. Uneori, asa arata ziua de lucru a multora dintre noi. Din acest motiv e foarte important sa investesti in lucruri care te pot ajuta sa iti folosesti mai bine timpul petrecut la birou. Sa lucrezi mai bine, mai usor si mai repede poate insemna mai mult timp pentru tine si pentru cei dragi. Iti propunem, asadar, cinci directii care te pot ajuta pe plan profesional si personal.

1214 vizualizari

  • +11 (13 voturi)    
    Sinucidere in grup? (Sâmbătă, 26 august 2017, 11:45)

    R.Stoian [utilizator]

    sau bukkake cu tudose si tudorel?
  • +11 (13 voturi)    
    Anulare alianta (Sâmbătă, 26 august 2017, 13:48)

    imi_pasa_de_romania [utilizator]

    Sa am eu norocul sa inchida toate aliantele? Vor fi mai usor de distrus divizati. Sau paote renunta la proiectele recente?
  • +10 (12 voturi)    
    Sa mai puna de un furt (Sâmbătă, 26 august 2017, 14:02)

    Ochii_pe_voi [utilizator]

    ...
  • +9 (11 voturi)    
    Fara ALDE? (Sâmbătă, 26 august 2017, 14:14)

    omezu [utilizator]

    Nah, e mai putin de furat, vor exclusivitate :))
  • +4 (6 voturi)    
    d'Alde "pilonul II" ce se goleste / desfinteaza ? (Sâmbătă, 26 august 2017, 16:06)

    Plagarus [utilizator]

    Mai putini trepadusi dupa chipul si asemanarea l'u Popescu Sterling Tariceanu.
  • 0 (2 voturi)    
    Fara legatura... (Sâmbătă, 26 august 2017, 16:57)

    Sani [utilizator]

    ...Daca in 1933 congresul nazistilor ar fi fost un terorist...de bine?! Hac!

    ...sau in 1989 la Congresul PCR....Hac!Hac!
  • +1 (1 vot)    
    Oligo-burghezia foarte rosie (Sâmbătă, 26 august 2017, 18:44)

    Rescator [utilizator]

    PSD/PCR pune de un mini Congres al Partidului- Stat
    pentru a perfectiona metodele de furt,dezinformare si
    minciuna,Ciumpalacul roman sta pasiv si se uita in
    alta parte cand este "facut" la buzunare de catre indivizi
    lacomi si lipsiti de orice urma de moralitate.
  • +2 (2 voturi)    
    Nu ajung banii furati (Sâmbătă, 26 august 2017, 19:09)

    BobMuller [utilizator]

    si pentru Tariceanu cu hotii lui.
  • 0 (0 voturi)    
    moment bun (Duminică, 27 august 2017, 21:10)

    gwolf [utilizator]

    de test pt hellfire.
    ar fi pacat doar de Sinaia, orasul si cladirea aia nu au nicio vina