Liviu Dragnea, intrebat unde si-a petrecut concediul: Am fost in trei tari cu mii de romani si am pescuit

de V.M.     HotNews.ro
Luni, 31 iulie 2017, 17:09 Actualitate | Politic

Liviu Dragnea
Foto: Facebook - Liviu Dragnea
Presedintele PSD, Liviu Dragnea, a declarat luni, intrebat unde si-a petrecut concediul, ca a fost in vacanta in trei tari, cu mii de romani, si a pescuit.

"Deci, nu am fost acolo unde s-a aratat, am vazut niste imagini foarte frumoase la televiziune, mi-as dori sa merg acolo, nu stiu unde sunt. Am fost in trei tari cu mii de romani, la pescuit", a spus liderul PSD, conform News.ro.

Chestionat daca mai pleaca in concediu, Liviu Dragnea a raspuns scurt: "Suntem in vacanta".
























Material sustinut de Superbrands

Recomandari de vara de la librarii Humanitas

Librariile Humanitas au aparut ca entitate juridica in anul 1993, insa primele doua librarii au fost deschise sub egida Editurii Humanitas inca din 1991. Cu peste 25 de ani in piata de distributie si vanzare de carte din Romania, compania isi propune sa ramana in continuare lantul de librarii cu cea mai mare pondere de carte din Romania, acordand editurilor nationale si locale, dar si autorilor romani, sansa de a ajunge la public.

2741 vizualizari

  • +13 (13 voturi)    
    Tradatorul intereselor Romaniei (Luni, 31 iulie 2017, 17:47)

    aniod [utilizator]

    In pozitia pe care o ai trebia sa promovezi turismul romanesc, nu sa iei exemplul negativ al tarilor din America de sud.
    Miile de romani care au plecat, sunt acolo de nevoie, nu la ascuns banii furati din Romania.
    • +1 (1 vot)    
      Sa speram ca va fi ultimul concediu.... (Luni, 31 iulie 2017, 21:08)

      cartofil [utilizator] i-a raspuns lui aniod

      petrecut peste mari inainte de a fi gazduit la Brutarie, pentru restul vietii......
    • 0 (0 voturi)    
      Da, dar a pescuit singur! (Luni, 31 iulie 2017, 21:50)

      Impotriva prostiei din tara [utilizator] i-a raspuns lui aniod

      Cine sa vina alaturi de un condamnat penal?
  • +3 (3 voturi)    
    Dragnea mai vine mai taie niste pensii... (Luni, 31 iulie 2017, 18:08)

    Gryphus [utilizator]

    si pleaca iar in vacanta pe banii nostri. sa tot duci viata de bugetar
  • +2 (2 voturi)    
    Iote ma, ce popular ii Topolino! (Luni, 31 iulie 2017, 18:15)

    Habermas [utilizator]

    Romanii de un anumit fel il urmeaza carduri-carduri. In timpul asta el pescuieste in cele trei tari bine-cuvantate de Maria Sa: Teleorman, Olt si Insula Mare a Brailei.

    Ma rog, este mai dificil deocamdata, are de traversat curenti puternici si potrivnici, dar lucrurile merg spre bine: Chinezii se grabesc (carduri-carduri) sa-i faca pod, au vorbit deja cu Tudose. In mod clar, ii bate un vant favorabil din pupa ...

    ;)
  • +3 (3 voturi)    
    e bine (Luni, 31 iulie 2017, 18:16)

    om simplu din multime [utilizator]

    dac' a avut mii de romani, invitati la pescuit si in concediu.
    desi, cam costisitor.
    are teldrum din ce.
  • +3 (3 voturi)    
    Numai Dragnea se distra. (Luni, 31 iulie 2017, 19:06)

    asavreau [utilizator]

    Miile de români pomenite,munceau.Ce,credeați că sa dus Dragnea să-i ajute?
  • +4 (4 voturi)    
    . (Luni, 31 iulie 2017, 19:49)

    Evq [utilizator]

    Asta da știre, bravo! Chiar e de interes național pe unde a mai fost iubitul conducător. Felicitări.
    • +1 (1 vot)    
      La fel de iubit ca Ceausescu... (Luni, 31 iulie 2017, 21:10)

      cartofil [utilizator] i-a raspuns lui Evq

      Cand ia elicopterul ???