Cum a parodiat Dragnea filmele cu James Bond: "Ultimul pe lista ministrilor e Tudose. Mihai Tudose"

de Red. Stiri     HotNews.ro
Miercuri, 28 iunie 2017, 15:45 Actualitate | Politic

Tudose si Dragnea
Foto: AGERPRES
"Ultimul pe lista ministrilor e Tudose. Mihai Tudose". Asa l-a prezentat Liviu Dragnea pe premierul Mihai Tudose la conferinta de presa in care presedintele PSDa anuntat componenta noului guvern.

Reamintim ca formula "Bond. James Bond" era folosita de actorii care l-au jucat pe celebrul spion britanic.

Tudose a fost in centrul atentiei dupa desemnarea ca premier din cauza presupuselor relatii cu SRI, relatii pe care el le-a negat constant.

























Material sustinut de Siemens

"Comorile" detinute de primarii: cum pot fi folosite marile baze de date pentru a imbunatati serviciile oferite cetatenilor. Studiu de caz City Pulse

Brasovul si orasul Aarhus din Danemarca au luat parte timp de trei ani la un proiect inedit de cercetare - City Pulse, finantat de Uniunea Europeana. Pe scurt, scopul proiectului a fost sa colecteze si sa coreleze cat mai multe date despre cele doua orase, iar pe baza acestora primariile sau companiile sa dezvolte aplicatii gratuite care sa imbunatateasca serviciile oferite cetatenilor.

8031 vizualizari

  • +3 (3 voturi)    
    umor fin sau...? (Miercuri, 28 iunie 2017, 15:47)

    Adrian2017 [utilizator]

    asta e o confirmare tacita?
    • 0 (0 voturi)    
      :) (Miercuri, 28 iunie 2017, 17:45)

      404.8 [utilizator] i-a raspuns lui Adrian2017

      http://www.flux24.ro/mihai-tudose-a-amenintat-ca-il-va-da-jos-pe-dragnea-din-fruntea-psd/
    • 0 (0 voturi)    
      Rade Dragnea ce rade (Miercuri, 28 iunie 2017, 18:35)

      Mangafaua [utilizator] i-a raspuns lui Adrian2017

      Dar asta e genul de om care nu ar supravietui 5 minute pe strada fara bodyguarzi. Oare cum poate sa doarma in conditiile astea?
  • +8 (8 voturi)    
    Mai era unul cu "Ultimul pe lista, (Miercuri, 28 iunie 2017, 15:48)

    Bogdan_100 [utilizator]

    cu voia Dumneavoastra Ion Iliescu" si am vazut ce calamitate a fost pentru tara.
    • +2 (4 voturi)    
      "Un fleac, i am ciuruit" acum este el ciuruit (Miercuri, 28 iunie 2017, 16:37)

      jackalphonse [utilizator] i-a raspuns lui Bogdan_100

      si isi reneaga mitraliera cu care ciuruia atunci.
  • +10 (10 voturi)    
    "Poanta " demna de seful de post din Gratia (Miercuri, 28 iunie 2017, 15:51)

    Plagarus [utilizator]

    Auto Dragnea Liviu Nicolae,in sir de margarite spre beci.
  • +8 (8 voturi)    
    Puscarie . (Miercuri, 28 iunie 2017, 16:03)

    si_mort_va_vad [utilizator]

    La Puscarie.
  • +6 (6 voturi)    
    Glumite de rahat care au insa o singura calitate : (Miercuri, 28 iunie 2017, 16:29)

    Susufler0 [utilizator]

    Nu stii daca cel care "le comite", le "comite" la nervi sau la buna dispozitie !

    PS. Din acest punct de vedere Dragnea mentine suspansul !
  • +6 (6 voturi)    
    Ai emotii? (Miercuri, 28 iunie 2017, 16:43)

    Inapasevedeinvers [utilizator]

    Dragnea, te tii de shotii, ai!


    Face glumitze; posibil din cauza stresului.
    Zambeste ca sa nu se strambe de durere.
    Morcovul e mare, totusi.
  • +2 (2 voturi)    
    ! (Miercuri, 28 iunie 2017, 17:13)

    chiuaua [utilizator]

    My name is Geros , DanGeros.
  • +1 (1 vot)    
    alias "parodiaza" penalul dracknea Romania (Miercuri, 28 iunie 2017, 17:23)

    yoyosm [utilizator]

    ar fi poate distractiv daca nu s-ar intampla in RO.... din pacate stam ca un "popor vegetal" si asistam ca niste manechine in vitrina la penibilitatea celor doi infractori: drackne + tariceanu
  • +2 (2 voturi)    
    Poate că ... (Miercuri, 28 iunie 2017, 17:36)

    AEV [utilizator]

    Poate că țara asta ar fi meritat un prim-ministru cu o figură mai luminoasă ...
  • +3 (3 voturi)    
    dupa ce si-a dat jos Guvernul de incompetenti (Miercuri, 28 iunie 2017, 17:50)

    __alex__ [utilizator]

    ca sa ii puna tot pe aceeasi, licheaua se tine de glume de copil de sef de post.
    Macar acum tembelii care nu s-au dus la vot or fi pricepand in ce rahat au bagat tara prin atitudinea lor 'superioara'?