Cum a parodiat Dragnea filmele cu James Bond: "Ultimul pe lista ministrilor e Tudose. Mihai Tudose"

de Red. Stiri     HotNews.ro
Miercuri, 28 iunie 2017, 15:45 Actualitate | Politic

Tudose si Dragnea
Foto: AGERPRES
"Ultimul pe lista ministrilor e Tudose. Mihai Tudose". Asa l-a prezentat Liviu Dragnea pe premierul Mihai Tudose la conferinta de presa in care presedintele PSDa anuntat componenta noului guvern.

Reamintim ca formula "Bond. James Bond" era folosita de actorii care l-au jucat pe celebrul spion britanic.

Tudose a fost in centrul atentiei dupa desemnarea ca premier din cauza presupuselor relatii cu SRI, relatii pe care el le-a negat constant.
























[P] 1000 inseamna mai mult decat un numar

Angajatii sunt resursa cea mai importanta in orice companie, iar in cazul unui business de servicii, succesul se bazeaza pe resurse umane competente si implicate, care aduc plus valoare in relatia cu clientii. Societe Generale European Business Services, centrul care ofera servicii profesionale cu valoare adaugata in domenii precum finante, achizitii, resurse umane, KYC (Know Your Customers) si servicii de IT pentru grupul Societe Generale, a ajuns la pragul de 1000 de angajati in doar 6 ani de la infiintare.

7996 vizualizari

  • +3 (3 voturi)    
    umor fin sau...? (Miercuri, 28 iunie 2017, 15:47)

    Adrian2017 [utilizator]

    asta e o confirmare tacita?
    • 0 (0 voturi)    
      :) (Miercuri, 28 iunie 2017, 17:45)

      404.8 [utilizator] i-a raspuns lui Adrian2017

      http://www.flux24.ro/mihai-tudose-a-amenintat-ca-il-va-da-jos-pe-dragnea-din-fruntea-psd/
    • 0 (0 voturi)    
      Rade Dragnea ce rade (Miercuri, 28 iunie 2017, 18:35)

      Mangafaua [utilizator] i-a raspuns lui Adrian2017

      Dar asta e genul de om care nu ar supravietui 5 minute pe strada fara bodyguarzi. Oare cum poate sa doarma in conditiile astea?
  • +8 (8 voturi)    
    Mai era unul cu "Ultimul pe lista, (Miercuri, 28 iunie 2017, 15:48)

    Bogdan_100 [utilizator]

    cu voia Dumneavoastra Ion Iliescu" si am vazut ce calamitate a fost pentru tara.
    • +2 (4 voturi)    
      "Un fleac, i am ciuruit" acum este el ciuruit (Miercuri, 28 iunie 2017, 16:37)

      jackalphonse [utilizator] i-a raspuns lui Bogdan_100

      si isi reneaga mitraliera cu care ciuruia atunci.
  • +10 (10 voturi)    
    "Poanta " demna de seful de post din Gratia (Miercuri, 28 iunie 2017, 15:51)

    Plagarus [utilizator]

    Auto Dragnea Liviu Nicolae,in sir de margarite spre beci.
  • +8 (8 voturi)    
    Puscarie . (Miercuri, 28 iunie 2017, 16:03)

    si_mort_va_vad [utilizator]

    La Puscarie.
  • +6 (6 voturi)    
    Glumite de rahat care au insa o singura calitate : (Miercuri, 28 iunie 2017, 16:29)

    Susufler0 [utilizator]

    Nu stii daca cel care "le comite", le "comite" la nervi sau la buna dispozitie !

    PS. Din acest punct de vedere Dragnea mentine suspansul !
  • +6 (6 voturi)    
    Ai emotii? (Miercuri, 28 iunie 2017, 16:43)

    Inapasevedeinvers [utilizator]

    Dragnea, te tii de shotii, ai!


    Face glumitze; posibil din cauza stresului.
    Zambeste ca sa nu se strambe de durere.
    Morcovul e mare, totusi.
  • +2 (2 voturi)    
    ! (Miercuri, 28 iunie 2017, 17:13)

    chiuaua [utilizator]

    My name is Geros , DanGeros.
  • +1 (1 vot)    
    alias "parodiaza" penalul dracknea Romania (Miercuri, 28 iunie 2017, 17:23)

    yoyosm [utilizator]

    ar fi poate distractiv daca nu s-ar intampla in RO.... din pacate stam ca un "popor vegetal" si asistam ca niste manechine in vitrina la penibilitatea celor doi infractori: drackne + tariceanu
  • +2 (2 voturi)    
    Poate că ... (Miercuri, 28 iunie 2017, 17:36)

    AEV [utilizator]

    Poate că țara asta ar fi meritat un prim-ministru cu o figură mai luminoasă ...
  • +3 (3 voturi)    
    dupa ce si-a dat jos Guvernul de incompetenti (Miercuri, 28 iunie 2017, 17:50)

    __alex__ [utilizator]

    ca sa ii puna tot pe aceeasi, licheaua se tine de glume de copil de sef de post.
    Macar acum tembelii care nu s-au dus la vot or fi pricepand in ce rahat au bagat tara prin atitudinea lor 'superioara'?