Primele fotografii cu guvernul in varianta restransa. Ponta si-a schimbat poza de coperta de pe Facebook cu  o fotografie ce infatiseaza o sedinta de lucru

de N.O.     HotNews.ro
Duminică, 18 iunie 2017, 11:04 Actualitate | Politic

Victor Ponta
Foto: captura B1 TV
Secretarul general al Guvernului, Victor Ponta, si-a schimbat poza de coperta de pe Facebook cu o fotografie a ceea ce pare a fi o sedinta de lucru a guvernului Grindeanu in varianta restransa. In fotografie, acesta apare alaturi de premierul Sorin Grindeanu, Ministrul Comunicatiilor, Augustin Jianu, care nu si-a dat demisia si a fost propus pentru functia de ministru al Dezvoltarii.

Victor Ponta a tinut sambata o conferinta de presa, in calitate de secretar general al Guvernului, in care a comunicat ca pregateste o lista de acte normative care trebuie adoptate urgent pentru a fi prezentate duminica premierului, iar luni va avea loc o sedinta pregatitoare a Guvernului.





Citeste mai multe despre   






















8348 vizualizari

  • -2 (4 voturi)    
    Guvernul celor trei, ca atâția vad în fotografie! (Duminică, 18 iunie 2017, 11:20)

    simplex1 [utilizator]

    Poza lui Victor Ponta cu noul guvern compus din el Grindeanu și încă cineva, toți stand la o masa, arata ce susținere mare are noul executiv. Este ridicol sa postezi asemenea imagine. Te descalifici. Tu însuți demonstrezi ca nu te sprijină nimeni.

    O întrebare. Fotografia e făcută de o a patra persoana sau cu un aparat setat pe declanșare întârziată?
  • 0 (0 voturi)    
    Are timp (Duminică, 18 iunie 2017, 11:31)

    Printesa Leia Volguta Vaselinescu [utilizator]

    Eu nu am mai intrat pe FB de 2 luni.
  • 0 (4 voturi)    
    Iarasi fortati nota, cum adica guvernul in variant (Duminică, 18 iunie 2017, 12:16)

    xrogo [utilizator]

    restransa, vad, cica 1 ministru si un prim ministru, Ponta e de umplutura fiind secretar general,astai varianta minimala!
  • 0 (0 voturi)    
    gluma de duminica (Duminică, 18 iunie 2017, 13:10)

    revo [utilizator]

    "guvernul restrans"
  • -1 (3 voturi)    
    Domnule Ponta , (Duminică, 18 iunie 2017, 13:13)

    A310 [utilizator]

    dupa ce ai facut intelegere cu basescu , ai facut cardasii oculte cu kovesi si serviciile , ai avut o contributie majora in distrugerea USL , respectiv l-ai sabotat in mod JOSNIC pe Crin Antonescu , iar acum johannis este presedinte . Aceste lucruri dovedesc ca esti impotriva romanilor , asa cum a fost si basescu si toata clica lui .
  • +1 (1 vot)    
    E de bine... (Duminică, 18 iunie 2017, 14:23)

    Petre Cusuru zis si Barba Trista [utilizator]

    Cred ca-i cel mai eficient guvern. Se fura mai putin, cheltuieli mai mici.. aceiasi sau chiar o productivitate mai mare.
  • +1 (1 vot)    
    Daca ar avea 1% din mintia lui Grindi... (Duminică, 18 iunie 2017, 14:24)

    rogvaiv [utilizator]

    S-a maturizat Dottore? Vad ca si-a agatat in cuier rasul de smenar fentos.

    Foarte bine ca si-a luat un risc calculat pentru ca Tel-drumul lui Dragnea este dezafectat si nu duce nicaieri pe termen scurt, mediu si lung. Cred ca poate sa execute corect si sa nu se bage peste Grindi ca Grindi a demonstrat sustinere locala si mai mult decat atat in caz de alegeri anticipate.