Ioan Mircea Pascu, europarlamentar PSD: Toti cei implicati in actuala criza trebuie sa fie constienti ca Trump va dori sa fie tinut personal la curent cu evolutia situatiei

de G.S.     HotNews.ro
Joi, 15 iunie 2017, 13:40 Actualitate | Politic

Ioan Mircea Pascu (foto arhiva)
Foto: Agerpres
Toti cei implicati in actuala criza politica de la Bucuresti trebuie sa fie constienti ca presedintele SUA, Donald Trump, va dori sa fie tinut la curent in legatura cu evolutia situatiei, a afirmat joi europarlamentarul PSD Ioan Mircea Pascu, potrivit Agerpres.

"In lumina succesului incontestabil al vizitei prezidentiale in SUA, cred ca toti cei implicati in actuala criza trebuie sa fie constienti ca presedintele Trump va dori sa fie tinut personal la curent cu evolutia situatiei si actiunile tuturor "actorilor" - oficiali, dar si neoficiali... Parerea mea ...", a afirmat Pascu intr-o postare pe Facebook.


Citeste mai multe despre   
























Material sustinut de BCR

VIDEO Antreprenor StartUp Nation: Ce trebuie sa faci pentru a beneficia de cei 200.000 lei disponibili prin programul StartUp Nation si pentru a-ti dezvolta afacerea

Ai primit un acord de acceptare in programul StartUp Nation. Care sunt urmatorii pasi? Cu ce costuri te vei confrunta pentru a te putea folosi de acesti bani? Mai intai trebuie sa pui in practica ideea de business castigatoare, iar apoi sa iti cresti afacerea. Pentru asta ai nevoie, in primul rand, de clienti noi, strategii adaptate la nevoile pietei si de un ochi atintit permanent asupra propriei afaceri si asupra pozitionarii tale in cadrul unei oferte adesea variate.

4330 vizualizari

  • +3 (15 voturi)    
    incredibil.... (Joi, 15 iunie 2017, 13:45)

    king david hotel [utilizator]

    cu siguranta Trump nu poate dormi noaptea!!
    • +1 (1 vot)    
      Eu credeam ca a vrut sa spuna Putin... (Joi, 15 iunie 2017, 15:36)

      cartofil [utilizator] i-a raspuns lui king david hotel

      dar a gresit. Daca tinem seama de cine a scos panseul asta, precis s-a gandit la rasarit !!!!
  • +7 (9 voturi)    
    Bine, baaa ! (Joi, 15 iunie 2017, 13:52)

    CezarN [utilizator]

    Si? Parerea ta care este? Cine sunt actorii?
    Cam cum ti se pare ca luptele mafiote pentru putere din interiorul din PSD afecteaza viata de zi cu zi a romanilor?
    Sau spalarea rufelor murdare in piata publica era trecuta in programul de guvernare?
  • +9 (9 voturi)    
    Poate se gandeste la asta si infractorul Dragnea! (Joi, 15 iunie 2017, 13:53)

    Prea_Tarziu [utilizator]

    Intr-un stat care trebuia sa fie pilon, stanca in fata Rusiei, infractorul tradator de neam vandut rusilor Dragnea crede ca Trump apreciaza ca baga banii tarii lui si pune in pericol soldatii tarii lui ca sa apere o tara de lumea a III-a in care daca nu poate fura cum vrea el infractorul schimba guvernul?
    Nu cred ca va da bine!
  • +4 (4 voturi)    
    Stie el ceva, de la Erevan ... (Joi, 15 iunie 2017, 14:04)

    CricCricus [anonim]

    dar era Putin, nu Trump si era pentru presedintele PSD nu petnru prim ministrul Romaniei. Inca unul care se baga ca musca-n lapte. A plecat din post de la paza mausoleului funerar destinat lui Iliescu si a nimerit in presa fara gloante.
  • +3 (7 voturi)    
    s-a mai trezit unul (Joi, 15 iunie 2017, 14:04)

    mos ion roata [utilizator]

    vorbind.
  • +6 (6 voturi)    
    Ce ironii fine gogule! (Joi, 15 iunie 2017, 14:06)

    transalpinarum [utilizator]

    Dar cine rade la urma rade mai bine! Nici nu cred ca visa Johannis pentru o asa oportunitate!
  • +10 (10 voturi)    
    Cata verticalitate ! (Joi, 15 iunie 2017, 14:09)

    Rdu [utilizator]

    Cat de transanti sunt PSD-istii cinstiti si sunt suparati cand se spune ca PSD-istii sunt hoti! Se ascund in spatele votului unor penali! Dar nu iau nici o atitudine cand un puscarias si cu dosar penal in lucru si un cercetat penal dau jos un guvern pe baza unei evaluari (dubioase) facute de alt cercetat penal ( 3 dosare pt mita ascunsa prin pereti si cimitire),..D-na Cretu, dvs nu aveti nici un comentariu ambiguu care sa nu va atinga cumva sinecura? Parca erati si dvs. foarte jignita!
  • +2 (2 voturi)    
    S-a reactivat tov. gradu din vechea securitate? (Joi, 15 iunie 2017, 14:38)

    Plagarus [utilizator]

    Esti " murdar " nea Mircea,asa ca nu te mai fa ca lucrezi