UPDATE Adrian Nastase asista in Parlament la discursul lui Juncker/ Traian Basescu i-a mentionat, in discursul sau rolul, in aderare

de Iulia Rosca     HotNews.ro
Joi, 11 mai 2017, 11:10 Actualitate | Politic

Adrian Nastase, langa Traian Basescu la discursul lui Juncker
Foto: Hotnews
Fostul premier Adrian Nastase participa la discursul pe care il sustine joi presedintele Comisiei Europene Jean-Claude Juncker in Parlamentul Romaniei. Acesta sta in sala langa fostul presedinte Traian Basescu.

Cei doi converseaza des unul cu celalalt in timpul discursurilor lui Calin Popescu-Tariceanu si Liviu Dragnea, care au urmat celui sustinut de Juncker.

Ulterior, in discursul sau, Basescu a mentionat ca in timpul lui Nastase s-au incheiat negocierile de aderare la UE.

De asemenea, langa Nastase este si Victor Ciorbea, in prezent Avocatul Poporului.
























[P] 1000 inseamna mai mult decat un numar

Angajatii sunt resursa cea mai importanta in orice companie, iar in cazul unui business de servicii, succesul se bazeaza pe resurse umane competente si implicate, care aduc plus valoare in relatia cu clientii. Societe Generale European Business Services, centrul care ofera servicii profesionale cu valoare adaugata in domenii precum finante, achizitii, resurse umane, KYC (Know Your Customers) si servicii de IT pentru grupul Societe Generale, a ajuns la pragul de 1000 de angajati in doar 6 ani de la infiintare.

6956 vizualizari

  • +7 (11 voturi)    
    :::::)))))))) (Joi, 11 mai 2017, 11:31)

    si_mort_va_vad [utilizator]

    .... si s-a asezat tocmai langa bashelu ,....

    sa-i miroasa si lui putin a fulare burberi ....

    si a egrasie din parnaie....


    ::::::::))))))))))))))
    • 0 (2 voturi)    
      poate (Joi, 11 mai 2017, 14:11)

      nahir [utilizator] i-a raspuns lui si_mort_va_vad

      ca vrea sa adulmece aromele din camera de rendez-vous, sa se obisnuiasca pentru cand se va duce in vizita la nuti.
    • 0 (0 voturi)    
      Ce naiba cauta Nastase in Parlament ???? (Joi, 11 mai 2017, 20:19)

      cartofil [utilizator] i-a raspuns lui si_mort_va_vad

      Parlamentul este compus dintr-o gasca de hoti, numai asa se explica ca l-au invitat pe marele hot condamnat Nastase, ca sa vada si Junker ce hoti respectabili sunt ei si ce inaintasi de seama in ale hotiei au.
  • -1 (11 voturi)    
    Pai Nastase a semnat Bechtelul (Joi, 11 mai 2017, 11:47)

    Snitzelvienez [utilizator]

    Are pile la Netaniahu
    • 0 (8 voturi)    
      ... behtelu ... (Joi, 11 mai 2017, 12:34)

      si_mort_va_vad [utilizator] i-a raspuns lui Snitzelvienez

      ie americani cu origimni sanatoase
      dan' copiii lu' ishrael ...

      e aia de a comandat razbelul dan' irac ... sa repare pe 600.000.000 de coco de-ai lor centralele electrice dupa scandal ...

      confuzezi ...
      • 0 (2 voturi)    
        Elan Shwatzenberg (Joi, 11 mai 2017, 13:44)

        Snitzelvienez [utilizator] i-a raspuns lui si_mort_va_vad

        E cheia. cautat de DNA. cati coco te plateste?
  • +5 (5 voturi)    
    imi vine sa vomit (Joi, 11 mai 2017, 12:20)

    rochiri [utilizator]

    ...toti puscariasii! si viitori puscariasi
  • +4 (8 voturi)    
    Cunoastem ! (Joi, 11 mai 2017, 12:33)

    obvious [utilizator]

    Da, stim rolul lu' Bombo !
    A vandut totul din tara la preturi de nimic, a semnat contracte paguboase pt Romania pe zeci de ani, contracte ale caror originale nici nu se mai gasesc.
    Totul doar ca sa intre mai repede in UE caci veneau alegerile prezidentiale si vroia sa-si aroge meritele.
    Stim "rolul" lu' Bombo !
    • 0 (0 voturi)    
      Cum a vandut tara pe nimic ???? (Joi, 11 mai 2017, 20:23)

      cartofil [utilizator] i-a raspuns lui obvious

      Ce, crezi ca Nastase este prost ??? A negociat bine si la sange, insa nu pentru statul roman ci pentru familia lui. Daca i-ar lua cineva la purecat averea ar gasi acolo pestera lui Aladin, cu bani sa faci trei autostrade Behtel.
  • -5 (9 voturi)    
    e firesc (Joi, 11 mai 2017, 12:36)

    srpc [utilizator]

    in guvernarea Nastase s-a negociat grosul cu UE si s-a intrat in NATO
  • +8 (8 voturi)    
    "Di scursuri" (Joi, 11 mai 2017, 12:48)

    PeterBadesco [utilizator]

    In Romaina , fosti puscariasi asista la discursuri in Formul Suprem , in Parlament ,... si vreti sa fie bine ,... prin ce minune ,..?
  • -2 (4 voturi)    
    Romania bagata in UE si NATO de penali (Joi, 11 mai 2017, 14:15)

    jackalphonse [utilizator]

    si viitori penali.
    Prezenta acestora este un fel de declaratie pe fata: noi, politicienii romani, am fost corupti de voi (UE si NATO), am furat pentru voi si am bagat si noi in buzunare, am dus tara de rapa ca sa ne bagati, murdari cum suntem, in UE (si NATO).

    Noi, politicienii, am falimentat ca sa va vindem pe nimic, am secretizat contractele (vezi bechtel), le am dat pierdute.

    Acum avem dosare penale si vrem sa scapam de ele.

    In sfarsit este posibil sa stam in Europa corupti: vom fi tara cu viteza cea mai mica intr o Europa cu mai multe viteze, deci acceptabil.
    Care o fi limita de viteza si care o fi sensul acceptat?:D--> viteza mica inainte si viteza mare inapoi?