Sorin Grindeanu a suferit o interventie chirugicala minora: si-a scos negii

de Alina Neagu     HotNews.ro
Miercuri, 3 mai 2017, 14:55 Actualitate | Politic

Sorin Grindeanu
Foto: Agerpres
Premierul Sorin Grindeanu a suferit o interventie chirugicala minora, de indepartare a unor negi pigmentari, a declarat miercuri purtatorul de cuvant al Guvernului, Alina Petrescu, pentru News.ro. Prezenta primului ministru era anuntata, miercuri, la dezbaterea din Parlament despre presedintia romana a Consiliului UE in 2019, insa Sorin Grindeanu a lipsit de la eveniment. Mesajul transmis de premier a fost citit de Ana Birchall, ministrul delegat pentru Afaceri Europene.

"Premierul a suferit o interventie minora, de indepartare a unor negi pigmentari, la recomandarea medicilor, care au considerat ca e mai bine, preventiv, ca negii sa fie indepartati. Interventia nu a presupus internare sau anestezie si nici nu a afectat starea generala a premierului. Singura recomandare a fost evitarea, pentru cateva zile, a expunerii la factorii de mediu", a declarat Alina Petrescu.

Interventia a vut loc la Spitalul Militar, iar negii au fost indepartati pe de gat.
























[P] 1000 inseamna mai mult decat un numar

Angajatii sunt resursa cea mai importanta in orice companie, iar in cazul unui business de servicii, succesul se bazeaza pe resurse umane competente si implicate, care aduc plus valoare in relatia cu clientii. Societe Generale European Business Services, centrul care ofera servicii profesionale cu valoare adaugata in domenii precum finante, achizitii, resurse umane, KYC (Know Your Customers) si servicii de IT pentru grupul Societe Generale, a ajuns la pragul de 1000 de angajati in doar 6 ani de la infiintare.

4214 vizualizari

  • +4 (8 voturi)    
    Deci.... (Miercuri, 3 mai 2017, 15:06)

    Martinezu [utilizator]

    Sa ne facem griji sau sa stam in continuare linistiti?
    • +3 (7 voturi)    
      Cine stie? (Miercuri, 3 mai 2017, 15:46)

      Soljenitin [utilizator] i-a raspuns lui Martinezu

      Poate i-or fi scos din cap reflexul de slugoi... :P
      • +2 (8 voturi)    
        eu tot mai sper sa ii faca o interventie minora si (Miercuri, 3 mai 2017, 16:06)

        si_mort_va_vad [utilizator] i-a raspuns lui Soljenitin

        sa ii extirpeze hamsterul dracului viu , inainte sa il arunce in duba ...
  • +5 (9 voturi)    
    Grindeanu arata de parca lobotomizat (Miercuri, 3 mai 2017, 15:18)

    Kivek [utilizator]

    i-au scos un neg si i-au bagat un cip ca sa raspunda mai rapid. la comenzile venite de la Dragnea
  • +4 (8 voturi)    
    sorinel se transforma (Miercuri, 3 mai 2017, 15:18)

    qwerasdf [utilizator]

    are nevoie de operatie saptamanala la nas

    stim noi de ce...
  • +5 (9 voturi)    
    cui naibii ii pasa de negii astuia? (Miercuri, 3 mai 2017, 15:19)

    MarianPConstantin [utilizator]

    Ce mizerie de stire este asta? Acum scriem articole despre alunitele premierului?
    • -2 (4 voturi)    
      Corect (Miercuri, 3 mai 2017, 16:12)

      DinuNedelea [anonim] i-a raspuns lui MarianPConstantin

      Urmeaza: Grindeanu a fost la dentist. Grindeanu si-a pus o plomba etc :)))
  • +7 (9 voturi)    
    In sedinta guvernului din 5 aprilie, ai anuntat (Miercuri, 3 mai 2017, 15:20)

    Susufler0 [utilizator]

    ca in zilele de trei si patru mai vei face o vizita de stat in Israel. Ai pomenit ceva si de Austria.

    Astazi insa trebuia sa fii prezent la o dezbatere in Parlament. N-ai mai ajuns nici la asta din cauza "unei interventii chirurgicale minore".

    PS. Multa sanatate ! Poate ca te hotarasti totusi sa intri intr-o convalescenta (politica) prelungita in care sa il atragi si pe nen' tu Dragnea ! ;))
  • +5 (7 voturi)    
    Pai..................!!!!! (Miercuri, 3 mai 2017, 15:22)

    13adi [utilizator]

    Eu speram sa-i fie inlaturat program national de sinucidere, pardon .............de guvernare a lui Dragnea, stiu si eu poate la urmatoarea interventie ....... !?!
  • +4 (8 voturi)    
    SPRE NOROCUL lui sper (Miercuri, 3 mai 2017, 15:24)

    DiDiRo [utilizator]

    sa nu-i fi extirpat din greseala si singurul lui neuron, cel de paiata a penalului draknea
  • +3 (5 voturi)    
    Mostenire genetica (Miercuri, 3 mai 2017, 15:27)

    manusha [utilizator]

    de la Adam al PSD, tatuca Iliescu. Urmeaza Tudorel Toader
  • +3 (5 voturi)    
    jet (Miercuri, 3 mai 2017, 15:47)

    Dan The Man [anonim]

    sa nu se mai pupe bot in bot cu dragnea ca iote se ia
  • +5 (7 voturi)    
    ... (Miercuri, 3 mai 2017, 15:52)

    CosminMaricari [utilizator]

    Și-o fi scos el negii, dar noi nu uităm că are multe bube...
  • +1 (1 vot)    
    Operație estetică. (Miercuri, 3 mai 2017, 21:56)

    asavreau [utilizator]

    Lupul își schimbă părul(fața),dar năravul ba.