Sorin Grindeanu a suferit o interventie chirugicala minora: si-a scos negii

de Alina Neagu     HotNews.ro
Miercuri, 3 mai 2017, 14:55 Actualitate | Politic

Sorin Grindeanu
Foto: Agerpres
Premierul Sorin Grindeanu a suferit o interventie chirugicala minora, de indepartare a unor negi pigmentari, a declarat miercuri purtatorul de cuvant al Guvernului, Alina Petrescu, pentru News.ro. Prezenta primului ministru era anuntata, miercuri, la dezbaterea din Parlament despre presedintia romana a Consiliului UE in 2019, insa Sorin Grindeanu a lipsit de la eveniment. Mesajul transmis de premier a fost citit de Ana Birchall, ministrul delegat pentru Afaceri Europene.

"Premierul a suferit o interventie minora, de indepartare a unor negi pigmentari, la recomandarea medicilor, care au considerat ca e mai bine, preventiv, ca negii sa fie indepartati. Interventia nu a presupus internare sau anestezie si nici nu a afectat starea generala a premierului. Singura recomandare a fost evitarea, pentru cateva zile, a expunerii la factorii de mediu", a declarat Alina Petrescu.

Interventia a vut loc la Spitalul Militar, iar negii au fost indepartati pe de gat.























4166 vizualizari

  • +4 (8 voturi)    
    Deci.... (Miercuri, 3 mai 2017, 15:06)

    Martinezu [utilizator]

    Sa ne facem griji sau sa stam in continuare linistiti?
    • +3 (7 voturi)    
      Cine stie? (Miercuri, 3 mai 2017, 15:46)

      Soljenitin [utilizator] i-a raspuns lui Martinezu

      Poate i-or fi scos din cap reflexul de slugoi... :P
      • +2 (8 voturi)    
        eu tot mai sper sa ii faca o interventie minora si (Miercuri, 3 mai 2017, 16:06)

        si_mort_va_vad [utilizator] i-a raspuns lui Soljenitin

        sa ii extirpeze hamsterul dracului viu , inainte sa il arunce in duba ...
  • +5 (9 voturi)    
    Grindeanu arata de parca lobotomizat (Miercuri, 3 mai 2017, 15:18)

    Kivek [utilizator]

    i-au scos un neg si i-au bagat un cip ca sa raspunda mai rapid. la comenzile venite de la Dragnea
  • +4 (8 voturi)    
    sorinel se transforma (Miercuri, 3 mai 2017, 15:18)

    qwerasdf [utilizator]

    are nevoie de operatie saptamanala la nas

    stim noi de ce...
  • +5 (9 voturi)    
    cui naibii ii pasa de negii astuia? (Miercuri, 3 mai 2017, 15:19)

    MarianPConstantin [utilizator]

    Ce mizerie de stire este asta? Acum scriem articole despre alunitele premierului?
    • -2 (4 voturi)    
      Corect (Miercuri, 3 mai 2017, 16:12)

      DinuNedelea [anonim] i-a raspuns lui MarianPConstantin

      Urmeaza: Grindeanu a fost la dentist. Grindeanu si-a pus o plomba etc :)))
  • +7 (9 voturi)    
    In sedinta guvernului din 5 aprilie, ai anuntat (Miercuri, 3 mai 2017, 15:20)

    Susufler0 [utilizator]

    ca in zilele de trei si patru mai vei face o vizita de stat in Israel. Ai pomenit ceva si de Austria.

    Astazi insa trebuia sa fii prezent la o dezbatere in Parlament. N-ai mai ajuns nici la asta din cauza "unei interventii chirurgicale minore".

    PS. Multa sanatate ! Poate ca te hotarasti totusi sa intri intr-o convalescenta (politica) prelungita in care sa il atragi si pe nen' tu Dragnea ! ;))
  • +5 (7 voturi)    
    Pai..................!!!!! (Miercuri, 3 mai 2017, 15:22)

    13adi [utilizator]

    Eu speram sa-i fie inlaturat program national de sinucidere, pardon .............de guvernare a lui Dragnea, stiu si eu poate la urmatoarea interventie ....... !?!
  • +4 (8 voturi)    
    SPRE NOROCUL lui sper (Miercuri, 3 mai 2017, 15:24)

    DiDiRo [utilizator]

    sa nu-i fi extirpat din greseala si singurul lui neuron, cel de paiata a penalului draknea
  • +3 (5 voturi)    
    Mostenire genetica (Miercuri, 3 mai 2017, 15:27)

    manusha [utilizator]

    de la Adam al PSD, tatuca Iliescu. Urmeaza Tudorel Toader
  • +3 (5 voturi)    
    jet (Miercuri, 3 mai 2017, 15:47)

    Dan The Man [anonim]

    sa nu se mai pupe bot in bot cu dragnea ca iote se ia
  • +5 (7 voturi)    
    ... (Miercuri, 3 mai 2017, 15:52)

    CosminMaricari [utilizator]

    Și-o fi scos el negii, dar noi nu uităm că are multe bube...
  • +1 (1 vot)    
    Operație estetică. (Miercuri, 3 mai 2017, 21:56)

    asavreau [utilizator]

    Lupul își schimbă părul(fața),dar năravul ba.