Sorin Grindeanu a suferit o interventie chirugicala minora: si-a scos negii

de Alina Neagu     HotNews.ro
Miercuri, 3 mai 2017, 14:55 Actualitate | Politic

Sorin Grindeanu
Foto: Agerpres
Premierul Sorin Grindeanu a suferit o interventie chirugicala minora, de indepartare a unor negi pigmentari, a declarat miercuri purtatorul de cuvant al Guvernului, Alina Petrescu, pentru News.ro. Prezenta primului ministru era anuntata, miercuri, la dezbaterea din Parlament despre presedintia romana a Consiliului UE in 2019, insa Sorin Grindeanu a lipsit de la eveniment. Mesajul transmis de premier a fost citit de Ana Birchall, ministrul delegat pentru Afaceri Europene.

"Premierul a suferit o interventie minora, de indepartare a unor negi pigmentari, la recomandarea medicilor, care au considerat ca e mai bine, preventiv, ca negii sa fie indepartati. Interventia nu a presupus internare sau anestezie si nici nu a afectat starea generala a premierului. Singura recomandare a fost evitarea, pentru cateva zile, a expunerii la factorii de mediu", a declarat Alina Petrescu.

Interventia a vut loc la Spitalul Militar, iar negii au fost indepartati pe de gat.

























Material sustinut de BCR

VIDEO Antreprenor StartUp Nation: Ce trebuie sa faci pentru a beneficia de cei 200.000 lei disponibili prin programul StartUp Nation si pentru a-ti dezvolta afacerea

Ai primit un acord de acceptare in programul StartUp Nation. Care sunt urmatorii pasi? Cu ce costuri te vei confrunta pentru a te putea folosi de acesti bani? Mai intai trebuie sa pui in practica ideea de business castigatoare, iar apoi sa iti cresti afacerea. Pentru asta ai nevoie, in primul rand, de clienti noi, strategii adaptate la nevoile pietei si de un ochi atintit permanent asupra propriei afaceri si asupra pozitionarii tale in cadrul unei oferte adesea variate.

4248 vizualizari

  • +4 (8 voturi)    
    Deci.... (Miercuri, 3 mai 2017, 15:06)

    Martinezu [utilizator]

    Sa ne facem griji sau sa stam in continuare linistiti?
    • +3 (7 voturi)    
      Cine stie? (Miercuri, 3 mai 2017, 15:46)

      Soljenitin [utilizator] i-a raspuns lui Martinezu

      Poate i-or fi scos din cap reflexul de slugoi... :P
      • +2 (8 voturi)    
        eu tot mai sper sa ii faca o interventie minora si (Miercuri, 3 mai 2017, 16:06)

        si_mort_va_vad [utilizator] i-a raspuns lui Soljenitin

        sa ii extirpeze hamsterul dracului viu , inainte sa il arunce in duba ...
  • +5 (9 voturi)    
    Grindeanu arata de parca lobotomizat (Miercuri, 3 mai 2017, 15:18)

    Kivek [utilizator]

    i-au scos un neg si i-au bagat un cip ca sa raspunda mai rapid. la comenzile venite de la Dragnea
  • +4 (8 voturi)    
    sorinel se transforma (Miercuri, 3 mai 2017, 15:18)

    qwerasdf [utilizator]

    are nevoie de operatie saptamanala la nas

    stim noi de ce...
  • +5 (9 voturi)    
    cui naibii ii pasa de negii astuia? (Miercuri, 3 mai 2017, 15:19)

    MarianPConstantin [utilizator]

    Ce mizerie de stire este asta? Acum scriem articole despre alunitele premierului?
    • -2 (4 voturi)    
      Corect (Miercuri, 3 mai 2017, 16:12)

      DinuNedelea [anonim] i-a raspuns lui MarianPConstantin

      Urmeaza: Grindeanu a fost la dentist. Grindeanu si-a pus o plomba etc :)))
  • +7 (9 voturi)    
    In sedinta guvernului din 5 aprilie, ai anuntat (Miercuri, 3 mai 2017, 15:20)

    Susufler0 [utilizator]

    ca in zilele de trei si patru mai vei face o vizita de stat in Israel. Ai pomenit ceva si de Austria.

    Astazi insa trebuia sa fii prezent la o dezbatere in Parlament. N-ai mai ajuns nici la asta din cauza "unei interventii chirurgicale minore".

    PS. Multa sanatate ! Poate ca te hotarasti totusi sa intri intr-o convalescenta (politica) prelungita in care sa il atragi si pe nen' tu Dragnea ! ;))
  • +5 (7 voturi)    
    Pai..................!!!!! (Miercuri, 3 mai 2017, 15:22)

    13adi [utilizator]

    Eu speram sa-i fie inlaturat program national de sinucidere, pardon .............de guvernare a lui Dragnea, stiu si eu poate la urmatoarea interventie ....... !?!
  • +4 (8 voturi)    
    SPRE NOROCUL lui sper (Miercuri, 3 mai 2017, 15:24)

    DiDiRo [utilizator]

    sa nu-i fi extirpat din greseala si singurul lui neuron, cel de paiata a penalului draknea
  • +3 (5 voturi)    
    Mostenire genetica (Miercuri, 3 mai 2017, 15:27)

    manusha [utilizator]

    de la Adam al PSD, tatuca Iliescu. Urmeaza Tudorel Toader
  • +3 (5 voturi)    
    jet (Miercuri, 3 mai 2017, 15:47)

    Dan The Man [anonim]

    sa nu se mai pupe bot in bot cu dragnea ca iote se ia
  • +5 (7 voturi)    
    ... (Miercuri, 3 mai 2017, 15:52)

    CosminMaricari [utilizator]

    Și-o fi scos el negii, dar noi nu uităm că are multe bube...
  • +1 (1 vot)    
    Operație estetică. (Miercuri, 3 mai 2017, 21:56)

    asavreau [utilizator]

    Lupul își schimbă părul(fața),dar năravul ba.