Liviu Dragnea, despre Cristian Radulescu: PSD nu e de acord cu asemenea comportamente / Radulescu: Sa faca ce vrea dansul

de R.M.     HotNews.ro
Miercuri, 15 martie 2017, 13:21 Actualitate | Politic

Liviu Dragnea
Foto: Agerpres
Liviu Dragnea a declarat miercuri ca deputatul Cristian Radulescu "risca foarte mult" si ca PSD nu este de acord cu asemenea comportamente, dupa ce acesta a afirmat, intr-un interviu pentru Adevarul, ca protestatarii din Piata Victoriei ar trebui infruntati cu tunuri de apa.

"Am o parere mai mult decat proasta in legatura cu afirmatiile dumnealui", a spus Dragnea, la iesirea de la bilantul Ministerului de Interne, afirmand ca declaratiile facute de Radulescu sunt "neavenite si foarte periculoase".

Liviu Dragnea s-a intrebat daca acesta mai poate pastra armele la care a facut referire respectivul interviu in conditiile in care a afirmat ca este pregatit sa le foloseasca.

Intrebat daca Radulescu risca excluderea din partid, seful PSD a raspuns: "Risca foarte multe lucruri (...) PSD nu e de acord cu asemenea comportamente".

Invitat in studioul Antena 3 cand Dragnea facea aceste declaratii, Cristian Radulescu nu s-a aratat foarte impresionat de afirmatiile sefului sau de partid. "Daca asculta de la ziarul Adevarul, foarte bine. Sa faca ce vrea dansul".























6057 vizualizari

  • +3 (3 voturi)    
    te-ai dat dracu, dracule !!! (Miercuri, 15 martie 2017, 13:30)

    si_mort_va_vad [utilizator]

    sa vezi sifoane ce iti baga asta dupa ce il salta ... Licitatiile ... cine e in spatele Tel Drum ...

    roacare, eu zic sa il ajuti sa se impuste putin si letal in gat inainte sa se intample sa ii vina duba ...


    Muhahahahahhha !!!
  • +2 (2 voturi)    
    Pai... (Miercuri, 15 martie 2017, 13:32)

    sorvas [utilizator]

    Cand te inconjori de prosti pe care sa-i poti controla, prostii aia mai si latra aiurea. #imiasum
  • +2 (2 voturi)    
    PSD nu este de acord ... dar sustine! :) (Miercuri, 15 martie 2017, 13:32)

    za-k [utilizator]

    asemenea comportamente, e plin PSDu' ala de teroristi verbali, numa' unu si unu.
  • +3 (3 voturi)    
    Diaree declarativa, constipatie de masuri! (Miercuri, 15 martie 2017, 13:36)

    Andradda [utilizator]

    Asa fac toti, de fiecare data. "nu suntem de acord, respingem categoric, bla-bla-bla..." si mai departe, absolut nimic. Nicio masura impotriva idiotilor.
    Practic se au la mana; TOTI, unii pe altii, sunt ca un ghemotoc de câlt pe care nu-l mai poti descurca decat cu foarfeca. Dar foarfeci nu exista in PSD. Exista doar declaratii sforaitoare.
    • +4 (4 voturi)    
      Pierzi timp cu foarfeca . (Miercuri, 15 martie 2017, 15:47)

      si_mort_va_vad [utilizator] i-a raspuns lui Andradda

      Caltii ard cel mai bine .

      IN FLACARI !!!
  • +3 (3 voturi)    
    Pe cand un articol : (Miercuri, 15 martie 2017, 13:47)

    si_mort_va_vad [utilizator]

    " Bild, editorial virulent impotriva lui mustep livyyip erdracnean: mICUL om din tiliorman isi distruge tara " ?...
  • +2 (2 voturi)    
    /// (Miercuri, 15 martie 2017, 14:01)

    hmara [utilizator]

    Dialog intre doua nimicuri.
    Intre doua jeguri umane.
    Ma intreb cand tragea Radulescu prin 89, de care parte a baricadei statea?
  • +2 (2 voturi)    
    A d'autres! (Miercuri, 15 martie 2017, 14:25)

    Crioan [utilizator]

    Sa fim seriosi!
    CIne crede povesti din astea?!
    "PSD nu este de acord cu asemenea comportament"
    In alte partide da, pot exista opinii divergente, dar la urmasul PCR-ului domneste o disciplina de fier, nimeni nu misca in Front!
    Unitatea de monolit nu este o vorba goala, declratiile dlui radulescu nu sunt "in nume propriu", ci penrtu ca asa i-a ordonat Tatuca Ilici sa spuna!!