Liviu Dragnea le-a oferit flori colegelor din Parlament: Mi-am permis sa ofer colegelor un buchet de flori, astazi, de 1 Martie

de Alina Neagu     HotNews.ro
Marţi, 28 februarie 2017, 16:33 Actualitate | Politic

Liviu Dragnea
Foto: Facebook - Liviu Dragnea
Presedintele Camerei Deputatilor, Liviu Dragnea, le-a oferit, marti, colegelor sale din Parlament cate un buchet de flori "cu ocazia zilei de 1 Martie", relateaza News.ro. "Mi-am permis sa ofer colegelor un buchet de flori, astazi, de 1 Martie (28 februarie - n.red.). La multi ani, sa aiba o primavara frumoasa si le multumesc ca au acceptat sa candideze si sa fie colege cu noi pentru a infrumuseta aceasta sala. Inca o data, La multi ani", a spus Liviu Dragnea.

Liviu Dragnea a prezidat sesiunea de vot final, la inceputul sedintei afirmand ca le-a oferit colegelor cate un buchet de flori cu ocazia zilei de 1 Martie.

Florile le-au fost impartire femeilor deputat de catre membrii staff-ului Camerei.
























[P] Tu cum iti protejezi casa in cazul unui INCENDIU?

Riscurile majore precum INCENDIILE, EXPLOZIILE sau FURTUL, ori fenomenele naturale distructive precum CUTREMURELE, INUNDATIILE, ALUNECARILE sau PRABUSIRILE DE TEREN, FURTUNILE sau GRINDINA, pot afecta oricand, din pacate, siguranta casei fiecaruia dintre noi.

3858 vizualizari

  • +10 (10 voturi)    
    1 martie este in URSS (Marţi, 28 februarie 2017, 16:43)

    un domn [utilizator]

    celovec Nariskin I a spus sa faca asa..prin Motocicleanu..
    • +4 (4 voturi)    
      Și-a permis el să meargă la cina cu Trump (Marţi, 28 februarie 2017, 16:55)

      SorinelCatelFidel [utilizator] i-a raspuns lui un domn

      Din salariul ăla amărât de parlamentar, darmite să dea o floare la femei...
  • +9 (9 voturi)    
    disperare la PSD pt imagine pozitiva...falsa (Marţi, 28 februarie 2017, 16:46)

    Gryphus [utilizator]

    PSD-istii sunt disperati sa isi faca imagine pozitiva, falsa ! Asta inseamna ca se pregatesc alte abuzuri grave
  • +3 (3 voturi)    
    Trandafiri rosii cu tzepi ca mita ... (Marţi, 28 februarie 2017, 16:55)

    za-k [utilizator]

    la doamne sa voteze cum vrea ciuma Rosie :)
  • +3 (3 voturi)    
    Dragnea e pe sfarsite (Marţi, 28 februarie 2017, 17:41)

    Zimbru [utilizator]

    A inceput deja sa incurce zilele. Scris astazi 28 februarie.
  • +3 (3 voturi)    
    ASTAZI NU ESTE... (Marţi, 28 februarie 2017, 18:19)

    schroedinger [utilizator]

    28 Februarie?
    E dereglat baiatu'.
  • 0 (0 voturi)    
    La multi ani si tie! (Marţi, 28 februarie 2017, 23:49)

    kokos [utilizator]

    Cu executare.
  • 0 (0 voturi)