Liviu Dragnea le-a oferit flori colegelor din Parlament: Mi-am permis sa ofer colegelor un buchet de flori, astazi, de 1 Martie

de Alina Neagu     HotNews.ro
Marţi, 28 februarie 2017, 16:33 Actualitate | Politic

Liviu Dragnea
Foto: Facebook - Liviu Dragnea
Presedintele Camerei Deputatilor, Liviu Dragnea, le-a oferit, marti, colegelor sale din Parlament cate un buchet de flori "cu ocazia zilei de 1 Martie", relateaza News.ro. "Mi-am permis sa ofer colegelor un buchet de flori, astazi, de 1 Martie (28 februarie - n.red.). La multi ani, sa aiba o primavara frumoasa si le multumesc ca au acceptat sa candideze si sa fie colege cu noi pentru a infrumuseta aceasta sala. Inca o data, La multi ani", a spus Liviu Dragnea.

Liviu Dragnea a prezidat sesiunea de vot final, la inceputul sedintei afirmand ca le-a oferit colegelor cate un buchet de flori cu ocazia zilei de 1 Martie.

Florile le-au fost impartire femeilor deputat de catre membrii staff-ului Camerei.























3893 vizualizari

  • +10 (10 voturi)    
    1 martie este in URSS (Marţi, 28 februarie 2017, 16:43)

    un domn [utilizator]

    celovec Nariskin I a spus sa faca asa..prin Motocicleanu..
    • +4 (4 voturi)    
      Și-a permis el să meargă la cina cu Trump (Marţi, 28 februarie 2017, 16:55)

      SorinelCatelFidel [utilizator] i-a raspuns lui un domn

      Din salariul ăla amărât de parlamentar, darmite să dea o floare la femei...
  • +9 (9 voturi)    
    disperare la PSD pt imagine pozitiva...falsa (Marţi, 28 februarie 2017, 16:46)

    Gryphus [utilizator]

    PSD-istii sunt disperati sa isi faca imagine pozitiva, falsa ! Asta inseamna ca se pregatesc alte abuzuri grave
  • +3 (3 voturi)    
    Trandafiri rosii cu tzepi ca mita ... (Marţi, 28 februarie 2017, 16:55)

    za-k [utilizator]

    la doamne sa voteze cum vrea ciuma Rosie :)
  • +3 (3 voturi)    
    Dragnea e pe sfarsite (Marţi, 28 februarie 2017, 17:41)

    Zimbru [utilizator]

    A inceput deja sa incurce zilele. Scris astazi 28 februarie.
  • +3 (3 voturi)    
    ASTAZI NU ESTE... (Marţi, 28 februarie 2017, 18:19)

    schroedinger [utilizator]

    28 Februarie?
    E dereglat baiatu'.
  • 0 (0 voturi)    
    La multi ani si tie! (Marţi, 28 februarie 2017, 23:49)

    kokos [utilizator]

    Cu executare.
  • 0 (0 voturi)