VIDEO Petrecere la PSD: Dragnea a primit colindatori, liderii PSD s-au prins in hora in curtea sediului

de Iulia Rosca     HotNews.ro
Joi, 22 decembrie 2016, 17:51 Actualitate | Politic

Liviu Dragnea si liderii PSD cu colindatori
Foto: Hotnews
Liviu Dragnea a primit colindatori in curtea sediului PSD din Kiseleff, alaturi de multi lideri ai partidului, intre care si primarul Capitalei Gabriela Firea, pe o scena special amenajata langa care Mos Craciun impartea cadouri alaturi de liderul PSD.

Parlamentari precum Ecaterina Andronescu si Ana Birchall si primarii de sector Daniel Florea si Gabriel Mutu s-au prins in hora, sub privirile presedintelui de partid si ale lui Mos Craciun, dansand pe melodia "Canta Cucu-n Bucovina".


Clipul poate fi vazut si aici




Citeste mai multe despre   






















​MASA ROTUNDA Ce fac si ce ar putea sa faca bancile pentru economie si companii? Economistii sefi ai primelor 3 banci comerciale, in dialog cu cititorii  HotNews.ro, luni, de la ora 9:00

Am vazut saptamana trecuta ca Institutul de Statistica a anuntat o crestere economica record - insa analistii si economistii, ne anuntam ca de fapt lucrurile nu sunt chiar atat de roz. Este economia bine finantata in acest moment? Se fac investitii private? Dar publice? Cum pot ajuta bancile mai mult economia, statul si companiile private? La toate aceste intrebari vor raspune Horia Braun, economistul sef al BCR, alaturi de Florian Libocor (economistul sef al BRD-GSG) si de Andrei Radulescu (economist sef al BT) in cadrul mesei rotunde care va avea loc, luni, 20 noiembrie, incepand cu ora 9:00.

3203 vizualizari

  • +5 (5 voturi)    
    Poze urâte... (Joi, 22 decembrie 2016, 18:03)

    Ochii_pe_voi [utilizator]

    și figuri care de care mai hidoase...
    • +2 (2 voturi)    
      Era bun un tir la asa cinstita adunare... (Joi, 22 decembrie 2016, 20:39)

      UnOarecare [utilizator] i-a raspuns lui Ochii_pe_voi

      ...de flori bineinteles :))
  • +6 (6 voturi)    
    imagine (Joi, 22 decembrie 2016, 18:03)

    of of [utilizator]

    Exercitiu de imagine dupa propunerea musulmancei cu soț sirian
  • +5 (5 voturi)    
    Singura activitate serioasa a pesedistilor (Joi, 22 decembrie 2016, 18:37)

    ty [utilizator]

    .
  • +3 (3 voturi)    
    fular rosu (Joi, 22 decembrie 2016, 19:11)

    sfinxuldinbucegi [utilizator]

    Atentia la tipa cu fular rosu. E iubita lui Dragnea, cu 30 de ani mai tanara. A ascuns-o in campanie, acum o poate afisa.
  • +1 (3 voturi)    
    de-acum (Joi, 22 decembrie 2016, 19:46)

    PopPopescu [utilizator]

    or sa joace cum le canta Iohannis. O melodie nu cu cucul, ci cu cucuveaua.
    • 0 (0 voturi)    
      ba (Joi, 22 decembrie 2016, 23:55)

      baronul stanganbuch [utilizator] i-a raspuns lui PopPopescu

      se vor intelege perfect, premierul grivco cu viitorul premier dragnea, in mare au exact aceleasi convingeri.
      Merkel si junker isi freaca miinile. In timp ce in europa oamenii incearca sa scape de cancer, noi il vom degusta cu polonicul.
  • +2 (2 voturi)    
    Da, (Vineri, 23 decembrie 2016, 0:06)

    Sorin.Borodi [utilizator]

    Sunt foarte frumoase aceste obiceiuri, cu capra.
  • +2 (2 voturi)    
    Exercitiu (Vineri, 23 decembrie 2016, 0:47)

    Mr. Burns [anonim]

    Pregatiri pentru viitoarele hore din curtea penitenciarului