Klaus Iohannis s-a fotografiat impreuna cu un grup de tineri pe Varful Negoiu

de Alina Neagu     HotNews.ro
Duminică, 18 septembrie 2016, 22:38 Actualitate | Politic

Klaus Iohannis pe Varful Negoiu
Foto: Facebook.com
¬Presedintele Klaus Iohannis s-a fotografiat alaturi de un grup de tineri pe Varful Negoiu din muntii Fagaras. Fotografia a fost postata duminica pe Facebook de Nicolae Pop, unul dintre tineri, fiind insotita de mesajul "Am urcat pe munte cu acest grup de tineri. The President was with us".

Varful Negoiu este un varf montan situat in Masivul Fagaras din judetul Sibiu. Cu o altitudine de 2.535 metri, Negoiu este al doilea varf ca inaltime in Romania, fiind devansat doar de Varful Moldoveanu, cu altitudinea de 2.544 de metri.










6803 vizualizari
  • -14 (20 voturi)    
    Se vede ca-i degeaba in varful trebii(alpenstock) (Duminică, 18 septembrie 2016, 22:56)

    Plagarus [utilizator]

    Poate face ceva lecturi instructive / obligatorii,cum ar fi proiectul de reforma al invatamantului lucrat de prof.Miclea.
    • +16 (22 voturi)    
      Wrong (Duminică, 18 septembrie 2016, 23:24)

      Hungry_Henry [utilizator] i-a raspuns lui Plagarus

      Articolul e despre altceva, despre un lucru bun ... sigur gasesti alte articole despre Presedinte ca sa il balacaresti (pe buna dreptate, probabil). Hai sa nu intinam absolut orice.
  • 0 (14 voturi)    
    Da. (Duminică, 18 septembrie 2016, 22:57)

    MirceaGeorgescu1 [anonim]

    Asa,si?
  • -10 (22 voturi)    
    urmatoarea (Duminică, 18 septembrie 2016, 23:05)

    baronul stanganbuch [utilizator]

    poza va fi cu un grup de maimute, numite altfel''refugiati'', care vor ajunge cu miile in romania, ca urmare a faptului ca johanis este pudelul lui merkel, ceea ce pentru el inseamna viata usoara, fara responsabilitati si probleme, poate chiar un al doilea mandat, iar pentru noi dezastru.
    • +6 (12 voturi)    
      asta e... (Duminică, 18 septembrie 2016, 23:44)

      loveparade [utilizator] i-a raspuns lui baronul stanganbuch

      tu vroiai sa puna poze ca basescu din crasmele de pe litoral cand dansa cu tiganii. si mai bine sa puna poze cu iataganul scos pe hotar aparand tara de invadatori.electoratul roman...
  • +15 (25 voturi)    
    Bravo! (Duminică, 18 septembrie 2016, 23:22)

    Hungry_Henry [utilizator]

    Bravo, dle Presedinte, model de stil de viata sanatoasa pentru cetateni.
  • -3 (11 voturi)    
    Fenomene Paranormale in Fagaras (Luni, 19 septembrie 2016, 1:27)

    Alex735 [utilizator]

    Johannis parca era in Baleare sau Canare..
    Acuma apare intr-o fotografie pe varful Negoiu.
    Mister total.
  • +7 (13 voturi)    
    Phonta ar fi pozat pe o barca (Luni, 19 septembrie 2016, 3:05)

    Locke Lamora [utilizator]

    trasa de tarani pe un canal de adapat vacile prin Oltenia.
  • 0 (6 voturi)    
    Banuiesc ca dl presedinte..... (Luni, 19 septembrie 2016, 6:22)

    gigiN [utilizator]

    ...a fost dus acolo cu elicopterul.Sau,o fi fost..parasutat ???
  • 0 (6 voturi)    
    Noroc ca ... (Luni, 19 septembrie 2016, 9:44)

    Lally [utilizator]

    ... elicopterul prezidential nu se vede in poza, era tras ceva mai in stinga ... s-o spuna el lui Mutu ca a suit pe jos pina in virf!
    • +1 (3 voturi)    
      Timp are berechet, care-i "broblema "? (Luni, 19 septembrie 2016, 14:03)

      Plagarus [utilizator] i-a raspuns lui Lally

      Poate la carat vreo capra neagra.din ranitza SPPului !