​VIDEO Dragnea a fost intampinat cu muzica de fanfara in satul natal si a primit diploma de excelenta pentru contributia adusa fotbalului din Teleorman - presa locala

de I.R.     HotNews.ro
Luni, 8 august 2016, 16:05 Actualitate | Politic

Livu Dragnea
Foto: Agerpres
Liderul PSD Liviu Dragnea a fost primit cu muzica de fanfara, paine si sare in comuna Saelele, localitatea in care a copilarit, relateaza site-ul Teleorman24.ro. Primarul din comuna a intins covorul rosu pentru Dragnea, care a fost intampinat si de copii imbracati in costum national.

Vezi mai jos clipurile realizate de teleorman24:





Presedintele PSD a taiat panglica la "Centrul social pentru ingrijire batrani si persoane cu nevoi speciale", investitie realizata prin Programul Operational Regional, care a beneficiat de o finantare nerambursabila de peste 1,8 milioane de lei, scrie publicatia locala.

Mai mult de atat, Dragnea a o diploma de excelenta pentru "Implicarea in dezvoltarea comunei Saelele si contributia adusa la cresterea nivelului calitativ al fotbalului din judetul Teleorman".


Citeste mai multe despre   











[P] JYSK Romania plateste 15 lei / zi pentru tichetele de masa ale angajatilor sai

JYSK Romania, parte a grupului scandinav JYSK Nordic, unul dintre cei mai mari retaileri de mobilier si decoratiuni interioare din Europa, a majorat, incepand cu data de 1 decembrie 2016, valoarea tichetelor de masa acordate angajatilor sai. Astfel, valoarea nominala a unui tichet de masa a ajuns la 15 lei, suma maxima prevazuta de lege.
4361 vizualizari
  • +20 (20 voturi)    
    ete na (Luni, 8 august 2016, 16:24)

    AnderT [utilizator]

    nu mai bine ramane acolo fruntas? mare jivina...
  • +19 (19 voturi)    
    Taranii intre ei (Luni, 8 august 2016, 16:25)

    Bogdan_100 [utilizator]

    Unul si infractor condamnat peste altele. Stire fara relevanta pentru cetatenii cinstiti din Romania.
  • +14 (14 voturi)    
    Specialitati (Luni, 8 august 2016, 16:30)

    feisbuk [utilizator]

    Teleormanul este un judet cu nevoi speciale, cu oameni asisderea.
  • +20 (20 voturi)    
    O primire ca la Ceașescu... (Luni, 8 august 2016, 16:31)

    IancuJianu [utilizator]

    Mai ales că și ăla era condamnat tot pentru furt.
  • +13 (13 voturi)    
    Fanfara Mortuara (Luni, 8 august 2016, 16:42)

    un domn [utilizator]

    legata de participarea..la referendum piratului
  • +12 (12 voturi)    
    A fost primit (Luni, 8 august 2016, 16:46)

    Andy500 [utilizator]

    ..ca un mic Erdogan, care este...
  • +14 (14 voturi)    
    Nu-l iubesc consătenii pe Dragnea. (Luni, 8 august 2016, 16:46)

    asavreau [utilizator]

    Știu ei ce să-i ureze.Majoritatea celor care se ocupă de fotbal au ajuns la pușcărie.Mult succes în fotbal,Dragnea.
  • +14 (14 voturi)    
    A dat cu o mana si a furat cu trei !!! (Luni, 8 august 2016, 16:53)

    liviul2006 [utilizator]

    Romanii saraci sunt si prosti !

    http://stiri.tvr.ro/cei-mai-saraci-romani-sunt-in-comuna-nec--e--ti--din-teleorman--care-este-cea-mai-bogata-comuna_74188.html
  • +18 (18 voturi)    
    Slugarnicia abjecta a unor bipezi cu drept de vot. (Luni, 8 august 2016, 16:54)

    quietguy58 [utilizator]

    In nici stat civilizat nu este intimpinat un om politic cum se procedeaza in Romania.

    Nici nu ma mir ca (,) dezgustatorul cult al personalitatii a prins asa de bine in Romania, atita slugarnicie abjecta din partea unor bipezi care voteaza.

    Mi se face scirba cind ii vad pe acesti oameni ploconindu-se atit de mizerabil in fatza unui infractor cu ifose de om politic.

    Miine, daca apare un alt om politic pe metereze o sa fie acelasi gretzos spectacal de ploconire sicrboasa din partea unor bipezi cu drept de vot. Bleah
  • +10 (10 voturi)    
    +infinit (Luni, 8 august 2016, 17:14)

    Marius.Voicu [utilizator]

    Ma intreb, n-au sacrificat si o fecioara in cinstea lui?
    • +8 (8 voturi)    
      La ortodocși se pupă mâna :) (Luni, 8 august 2016, 19:50)

      Harald [utilizator] i-a raspuns lui Marius.Voicu

      Iar după bairam vin folcloristele, așa se procedează. Nimic nu știi! :)
  • +9 (9 voturi)    
    kim (Luni, 8 august 2016, 17:37)

    nahir [utilizator]

    jon-um de teleorman :))
    micul printiso da teleorman a fost....
    astia sunt bolnavi.
    propun ca niciun om politic sa nu aiba voie, ca si in cazul presedintelui, de mai mult de 2 mandata de parlamentar, sau sef de consiliu judetean, sau sef de partid, sau... orice presupune conducerea destinelor oamenilor. paranoia si grandomania sunt boli grave.
  • +4 (4 voturi)    
    . (Luni, 8 august 2016, 20:34)

    gleznix [utilizator]

    Decat condamnat la oras, mai bine-n satul tau fruntas
  • 0 (0 voturi)    
    fotbal (Marţi, 9 august 2016, 9:42)

    Ilidia [utilizator]

    ...Care fotbal? Vorba lui nenea Iancu, prin gura lui Cata vencu, " e sublim, dar lipseste cu desavarsire"...
  • 0 (0 voturi)    
    portocala rosie (Marţi, 9 august 2016, 12:55)

    EmilianSerbanescu1 [anonim]

    Foarte bine, eu ma pregatesc sa ma duc la el cu pachet. La el. la Ponta si la gen. Izmana.