​VIDEO Dragnea a fost intampinat cu muzica de fanfara in satul natal si a primit diploma de excelenta pentru contributia adusa fotbalului din Teleorman - presa locala

de I.R.     HotNews.ro
Luni, 8 august 2016, 16:05 Actualitate | Politic

Livu Dragnea
Foto: Agerpres
Liderul PSD Liviu Dragnea a fost primit cu muzica de fanfara, paine si sare in comuna Saelele, localitatea in care a copilarit, relateaza site-ul Teleorman24.ro. Primarul din comuna a intins covorul rosu pentru Dragnea, care a fost intampinat si de copii imbracati in costum national.

Vezi mai jos clipurile realizate de teleorman24:





Presedintele PSD a taiat panglica la "Centrul social pentru ingrijire batrani si persoane cu nevoi speciale", investitie realizata prin Programul Operational Regional, care a beneficiat de o finantare nerambursabila de peste 1,8 milioane de lei, scrie publicatia locala.

Mai mult de atat, Dragnea a o diploma de excelenta pentru "Implicarea in dezvoltarea comunei Saelele si contributia adusa la cresterea nivelului calitativ al fotbalului din judetul Teleorman".


Citeste mai multe despre   











[P] Tu ce mananci azi la birou? Preparate culinare delicioase, care iti asigura energia necesara pentru intreaga zi

In intelepciunea populara se spune ca "toamna se numara bobocii". Adaptata la secolul vitezei, aceasta zicala arata ca toamna se numara proiectele, care vin pe banda rulanta si trebuie finalizate cu brio in cel mai scurt timp. Iar intr-o perioada plina de task-uri solicitante la birou, masa de pranz reprezinta singura perioada in care va puteti incarca cu energia necesara pentru a le duce la bun sfarsit. Cum, de multe ori, programul nu va permite sa gatiti acasa preparatele culinare preferate, foodpanda.ro, cea mai mare platforma de comenzi de mancare din Romania, va intampina cu cea mai variata gama de mancaruri gustoase, pline de vitamine si proteine sanatoase, care va dau energie pentru intreaga zi.
4277 vizualizari
  • +20 (20 voturi)    
    ete na (Luni, 8 august 2016, 16:24)

    AnderT [utilizator]

    nu mai bine ramane acolo fruntas? mare jivina...
  • +19 (19 voturi)    
    Taranii intre ei (Luni, 8 august 2016, 16:25)

    Bogdan_100 [utilizator]

    Unul si infractor condamnat peste altele. Stire fara relevanta pentru cetatenii cinstiti din Romania.
  • +14 (14 voturi)    
    Specialitati (Luni, 8 august 2016, 16:30)

    feisbuk [utilizator]

    Teleormanul este un judet cu nevoi speciale, cu oameni asisderea.
  • +20 (20 voturi)    
    O primire ca la Ceașescu... (Luni, 8 august 2016, 16:31)

    IancuJianu [utilizator]

    Mai ales că și ăla era condamnat tot pentru furt.
  • +13 (13 voturi)    
    Fanfara Mortuara (Luni, 8 august 2016, 16:42)

    un domn [utilizator]

    legata de participarea..la referendum piratului
  • +12 (12 voturi)    
    A fost primit (Luni, 8 august 2016, 16:46)

    Andy500 [utilizator]

    ..ca un mic Erdogan, care este...
  • +14 (14 voturi)    
    Nu-l iubesc consătenii pe Dragnea. (Luni, 8 august 2016, 16:46)

    asavreau [utilizator]

    Știu ei ce să-i ureze.Majoritatea celor care se ocupă de fotbal au ajuns la pușcărie.Mult succes în fotbal,Dragnea.
  • +14 (14 voturi)    
    A dat cu o mana si a furat cu trei !!! (Luni, 8 august 2016, 16:53)

    liviul2006 [utilizator]

    Romanii saraci sunt si prosti !

    http://stiri.tvr.ro/cei-mai-saraci-romani-sunt-in-comuna-nec--e--ti--din-teleorman--care-este-cea-mai-bogata-comuna_74188.html
  • +18 (18 voturi)    
    Slugarnicia abjecta a unor bipezi cu drept de vot. (Luni, 8 august 2016, 16:54)

    quietguy58 [utilizator]

    In nici stat civilizat nu este intimpinat un om politic cum se procedeaza in Romania.

    Nici nu ma mir ca (,) dezgustatorul cult al personalitatii a prins asa de bine in Romania, atita slugarnicie abjecta din partea unor bipezi care voteaza.

    Mi se face scirba cind ii vad pe acesti oameni ploconindu-se atit de mizerabil in fatza unui infractor cu ifose de om politic.

    Miine, daca apare un alt om politic pe metereze o sa fie acelasi gretzos spectacal de ploconire sicrboasa din partea unor bipezi cu drept de vot. Bleah
  • +10 (10 voturi)    
    +infinit (Luni, 8 august 2016, 17:14)

    Marius.Voicu [utilizator]

    Ma intreb, n-au sacrificat si o fecioara in cinstea lui?
    • +8 (8 voturi)    
      La ortodocși se pupă mâna :) (Luni, 8 august 2016, 19:50)

      Harald [utilizator] i-a raspuns lui Marius.Voicu

      Iar după bairam vin folcloristele, așa se procedează. Nimic nu știi! :)
  • +9 (9 voturi)    
    kim (Luni, 8 august 2016, 17:37)

    nahir [utilizator]

    jon-um de teleorman :))
    micul printiso da teleorman a fost....
    astia sunt bolnavi.
    propun ca niciun om politic sa nu aiba voie, ca si in cazul presedintelui, de mai mult de 2 mandata de parlamentar, sau sef de consiliu judetean, sau sef de partid, sau... orice presupune conducerea destinelor oamenilor. paranoia si grandomania sunt boli grave.
  • +4 (4 voturi)    
    . (Luni, 8 august 2016, 20:34)

    gleznix [utilizator]

    Decat condamnat la oras, mai bine-n satul tau fruntas
  • 0 (0 voturi)    
    fotbal (Marţi, 9 august 2016, 9:42)

    Ilidia [utilizator]

    ...Care fotbal? Vorba lui nenea Iancu, prin gura lui Cata vencu, " e sublim, dar lipseste cu desavarsire"...
  • 0 (0 voturi)    
    portocala rosie (Marţi, 9 august 2016, 12:55)

    EmilianSerbanescu1 [anonim]

    Foarte bine, eu ma pregatesc sa ma duc la el cu pachet. La el. la Ponta si la gen. Izmana.