Print
YM
E-mail
Mai mare|Mai mic

Firea: Regret faptul ca domnul Ludovic Orban a fost nevoit sa se retraga

de I.R.     HotNews.ro
Luni, 11 aprilie 2016, 18:40 Actualitate | Politic

Gabriela Firea, in studioul HotNews
Foto: Hotnews
Candidatul PSD la Primaria Capitalei, Gabriela Firea, a declarat, prin intermediul unui comunicat de presa, ca regreta retragerea lui Ludovic Orban din cursa electorala, dar considera ca este "cea mai inteleapta decizie".

"Regret faptul ca domnul Ludovic Orban a fost nevoit sa se retraga din cursa electorala, dar, date fiind acuzatiile care ii sunt aduse, este, probabil, cea mai inteleapta decizie. Am convingerea ca un partid de anvergura PNL va putea sa gaseasca, in scurtul timp ramas pana la termenul limita de depunere a dosarelor, un candidat la fel de valoros si performant ca domnul Orban. Sper in continuare, cu tarie, ca aceasta campanie electorala va fi nu despre oameni si partide, ci despre proiecte si solutii care sa faca viata bucurestenilor mai buna" a declarat Firea, citata in comunicatul de presa.












[P] ​Accepta provocarea unui business fara hartii! E mai simplu decat crezi               

Activitatile noastre zilnice sunt din ce in ce mai orientate catre mediul electronic si online. Traim intr-un ritm care ne-a impus sa adoptam solutii eficiente si sigure pentru a plati facturi si taxe, a face cumparaturi, a verifica soldurile bancare, etc. Este o practica pe care am ales-o din dorinta de a simplifica lucrurile si pe care multi dintre noi ne dorim sa o regasim si in viata profesionala, unde cautam solutii pentru a depasi constrangerile de timp si spatiu atunci cand trebuie sa obtinem  o aprobare, sa  semnam rapid un contract sau sa accesam un document de la distanta.
2970 vizualizari
  • +5 (7 voturi)    
    rabdare (Luni, 11 aprilie 2016, 18:48)

    timp tamp [utilizator]

    pe tine te saltă în campanie să nu mai poată pesedeaua pune un alt bolșevic candidat
  • +4 (6 voturi)    
    A few good man/woman (Luni, 11 aprilie 2016, 18:49)

    un domn [utilizator]

    TREBUIE ca P$D si penele sa isi ceara desfintarea, radierea di nregistrul partidelor politice, si declaratie notariala ca nici macar organizatiile actuale de tineret de la U$Lam nu vor reveni in politica..mai devreme de 50 de ani !
  • +6 (6 voturi)    
    blat (Luni, 11 aprilie 2016, 18:52)

    levierul [utilizator]

    devine tot mai clar ca avem un blat intre PSD si PNL.
    Deja sunt impartite toate primariile si chiar si functiile de pe acolo, proiecte... tot. Trebuie sa va ia DNA-ul pe toti.
  • +9 (9 voturi)    
    Firea si regretu' (Luni, 11 aprilie 2016, 18:55)

    mavis [anonim]

    II regreta Firea pe toti, si pe Voiculescu, si pe Olguta, si pe Orban. Pe toti. Oare pe ea cine o sa o regrete?
  • +8 (8 voturi)    
    ... (Luni, 11 aprilie 2016, 19:00)

    pathfinder [utilizator]

    Acusica te retragi si tu.
    Sau, ma rog, vei fi retrasa...
  • +6 (6 voturi)    
    dă fuga la dna (Luni, 11 aprilie 2016, 19:05)

    timp tamp [utilizator]

    fieruțo, dă fuga la dna și varsă tot, numai așa scapi de pușcarie și poate ajungi la primărie(femeie de serviciu)
  • +9 (9 voturi)    
    daaa, (Luni, 11 aprilie 2016, 20:05)

    nesuferitu [utilizator]

    si o sa plangi in poala lu' Pandele la noapte!
  • +6 (6 voturi)    
    cred si eu (Luni, 11 aprilie 2016, 20:11)

    DimijoareiObt [anonim]

    Din pacate politicienii se cred secularizati pe functiile statului !
  • +7 (7 voturi)    
    cred ca mai are.. (Luni, 11 aprilie 2016, 21:27)

    exilatul [utilizator]

    putin si se va pune pe ..plins...
  • +8 (8 voturi)    
    Hai, (Luni, 11 aprilie 2016, 21:52)

    aniod [utilizator]

    inca un pic. ajungeti la regrete reciproce...