Traian Basescu a postat pe Facebook fotografii cu familia langa bradul de Craciun

de I.B.     HotNews.ro
Joi, 25 decembrie 2014, 0:42 Actualitate | Politic

Craciun in familia Basescu
Foto: Facebook/ Traian Basescu
Fostul presedinte Traian Basescu a postat pe pagina sa de Facebook, in Ajunul Craciunului, doua fotografii in care apare alaturi de sotia, fiicele si nepotii sai in fata bradului impodobit, potrivit Mediafax.

Cele doua fotografii sunt insotite de mesajul "Craciun in familie". In prima imagine Traian Basescu isi tine in brate cei doi nepoti si este alaturi de sotia sa. In a doua imagine, celor patru li se alatura fiicele fostului presedinte, Elena si Ioana Basescu, si sotii acestora.





















Articol sustinut de BRD Groupe Société Générale

Atelier de idei. Cum te ajuta tehnologia sa-ti faci mai mult timp pentru tine si planurile tale

Munca multa, stres, ore peste program, termene limita, sedinte lungi. Uneori, asa arata ziua de lucru a multora dintre noi. Din acest motiv e foarte important sa investesti in lucruri care te pot ajuta sa iti folosesti mai bine timpul petrecut la birou. Sa lucrezi mai bine, mai usor si mai repede poate insemna mai mult timp pentru tine si pentru cei dragi. Iti propunem, asadar, cinci directii care te pot ajuta pe plan profesional si personal.

28248 vizualizari

  • -13 (17 voturi)    
    tic-tac... (Joi, 25 decembrie 2014, 0:49)

    amycus [utilizator]

    ...
  • +10 (16 voturi)    
    Felicitari familistului de exceptie! (Joi, 25 decembrie 2014, 6:52)

    hotnewsfil [utilizator]

    Si aceasta este o calitate definitorie a 'batranului lup de mare' Traian Basescu, pe langa : eficienta, curaj, dedicare profesionala, 'animal politic'.
    • -4 (6 voturi)    
      Familist versus animal. (Joi, 25 decembrie 2014, 15:10)

      cristian_n [utilizator] i-a raspuns lui hotnewsfil

      Nene hotnewsfil,te citez...cum o fi struto-camila asta?
  • +12 (14 voturi)    
    Craciun Fericit! (Joi, 25 decembrie 2014, 10:57)

    bryan_t [utilizator]

    Sper sa petreaca cat mai multe sarbatori fericite, impreuna cu toata familia!
  • -6 (12 voturi)    
    Se aude (Joi, 25 decembrie 2014, 11:02)

    deveselu [utilizator]

    Zanganitul de cătușe pt bunic și ginerel
    • +6 (6 voturi)    
      vorbesti de Puie Monta & socrel? (Joi, 25 decembrie 2014, 13:40)

      revo [utilizator] i-a raspuns lui deveselu

      Ma rog, daca insisti. Dar, pentru ca este sarbatoare si trebuie sa avem ganduri crestinesti, eu zic ca are Dumnezeu grija, chiar daca nu bate cu parul.
    • +3 (5 voturi)    
      Draguta (Joi, 25 decembrie 2014, 13:46)

      ty [utilizator] i-a raspuns lui deveselu

      Craciun fericit si plin de iluzii
  • +7 (9 voturi)    
    La multi ani! (Joi, 25 decembrie 2014, 11:10)

    double.cc [utilizator]

    Craciun Fericit! Multa sanatate si fericire alaturi de toata familia.
  • +4 (4 voturi)    
    Sarbatori fericite! (Joi, 25 decembrie 2014, 13:35)

    revo [utilizator]

    Sanatate, bucurii si succes in tot ce doreste sa intreprinda! Sa-l avem multi, multi ani alaturi de noi toti!
    • -4 (4 voturi)    
      asa sa fie! (Joi, 25 decembrie 2014, 15:29)

      amycus [utilizator] i-a raspuns lui revo

      alaturi si impreuna cu el sa fiti, la brutarie.
  • +2 (2 voturi)    
    Crăciun Fericit (Joi, 25 decembrie 2014, 19:00)

    marga 2 [utilizator]

    pentru colectivul Hotnews și comentatorilor de pe site.
  • +1 (1 vot)    
    da (Joi, 25 decembrie 2014, 20:07)

    baronul stanganbuch [utilizator]

    ma, asa e, daca vei avea net la puscarie ca bombonel , dar mai indoiesc, o sa stii ce mai e prin lumea voastra, adica citi ati mai intrat intre timp. Iar base nu va fi printre ei, ceea ce va va trimite urgent la infirmerie pe motiv de oftica grea. E tot ce trebuie sa stii. Eu cred ca tu esti badea mircea, cel cu pene infipte in fundulet, fapt care i-a produs mare placere.
  • 0 (0 voturi)    
    Dupa 10 ani. (Duminică, 28 decembrie 2014, 13:15)

    IrinaMunteanu [anonim]

    Un text care se apropie de gandurile mele dedicat acestui individ care a condus Romania timp de 10 ani .
    Semneaza , ​un om din popor​



    Un sentiment de usurare m-a cuprins stiind ca ziua de 21 decembrie 2014 , ne-a scapat de paduchele din capul statului . Nu am privit , din scarba , ceremoniile imbecile desenate pentru plecarea derbedeului din curtea Palatului Cotroceni , pe care numai timpul l-a alungat de pe scaunul prezidential. Spun numai timpul , fiindca "democratii" europeni l-au mentinut drept pedeapsa pentru ca poporul roman , printr-o " lovitura de stat "ce a insumat 7,4 milioane de voturi il inlaturase de la putere .
    Imi este rusine ca sunt contemporan cu acest golan care declara in "bilantul" guvernarii sale ca a fost onorat pentru ca a condus Romania. Ce onoare sa aiba acest derbedeu care a terfelit onoarea poporului roman timp de 10 ani !? Ca nu a fost un "presedinte genial " (cum l-a alintat o alta tarfa politica , pe care , in tembelismul lui de gainar a vrut sa o citeze ) , dar a vrut sa faca ceva bun pentru Romania .
    Cretinul asta a confundat , sigur , vaporul lui de 300 metri lungime , cu un echipaj de cateva zeci de oameni , pe care l-a vandut ulterior , impreuna cu intreaga Folota a Romaniei ,cu o tara de 237 500 km patrati si vreo 20 milioane de locuitori.
    Vinovati suntem cu totii , unii fiindca l-au sustinut iar ceillalti, mai multi, fiindca au tacut si s-au infricosat de represaliile unei gasti de profitori care l-a inconjurat si l-au aparat pentru a se imbogati , cu totii . Ma intreb cu revolta omului profund jignit de comportamentul acestui golan , cum am putut tolera acestei starpituri sa ne reprezinte in calitate de sef al statului ?Suntem oare un popor atat de depersonalizat politic ? Nu mai avem oare nici o urma de identitate etno-psihologica ?Poate oare o minoritate de golani(ii includ si pe golanii din UE) sa supuna vointei lor o majoritate mereu umilita ?
    Tabloul Romaniei la