Traian Basescu s-a intalnit la Hanul Berarilor cu Elena Udrea si cu lideri ai PMP

de Alina Neagu     HotNews.ro
Miercuri, 19 noiembrie 2014, 21:40 Actualitate | Politic

Traian Basescu s-a intalnit, miercuri seara, cu Elena Udrea si cu un grup de aproximativ 20 de lideri ai PMP, la Hanul Berarilor, surse din formatiune declarand, pentru Mediafax, ca se discuta despre intrarea actualului presedinte in partid din decembrie, cand nu va mai fi sef al statului.

Presedintele Traian Basescu s-a intalnit cu lideri ai PMP si cu deputati ai acestui partid la Hanul Berarilor. "Suntem la Hanul Berarilor, am iesit sa discutam despre intrarea presedintelui in PMP in decembrie si despre rezultatele alegerilor", au spus sursele citate.

Presedintele s-a intalnit in mai multe randuri in aceasta toamna cu reprezentanti ai PMP in diferite locuri din Bucuresti.





















Articol sustinut de BRD Groupe Société Générale

Atelier de idei. Cum te ajuta tehnologia sa-ti faci mai mult timp pentru tine si planurile tale

Munca multa, stres, ore peste program, termene limita, sedinte lungi. Uneori, asa arata ziua de lucru a multora dintre noi. Din acest motiv e foarte important sa investesti in lucruri care te pot ajuta sa iti folosesti mai bine timpul petrecut la birou. Sa lucrezi mai bine, mai usor si mai repede poate insemna mai mult timp pentru tine si pentru cei dragi. Iti propunem, asadar, cinci directii care te pot ajuta pe plan profesional si personal.

5917 vizualizari

  • +7 (19 voturi)    
    Asta e o stire a la soldatul ceh Svejk (Miercuri, 19 noiembrie 2014, 21:56)

    Clop [utilizator]

    Banuiesc ca nu s-a intalnit cu liderii care s-au retras din PMP. Ceea ce ar fi sost o treaba.

    Sa zici ca te intalnesti cu Lenuta ambitoasa si fashionabila + 20 de acoliti, la bere, e de cacao.

    Intrarea lui Basescu in PMP, trebuie fara Lenuta. Lenuta e ca seceta, e un fel de Sahara a partidului, a oricaru partid. Multa si peste tot. Dar daca vreti sa va faceti beduini, la bikinii damei, e treaba voastra.

    Astept minusuri cu toptanul.
    • -2 (20 voturi)    
      Vine dreapta adevarata!!!!!!!!! (Miercuri, 19 noiembrie 2014, 22:53)

      Cristiann80 [utilizator] i-a raspuns lui Clop

      Cu dreapta sub forta si indrumarea d-lui Basescu alaturi de Udrea- PMP sunt sanse extraordinare de a face o opozitie adevarata la PSD-PNL care nu inspira incredere.Sasul daca tot a ajuns la Cotorceni, merit ce nu-i apartine,pe fond emotional si vot anti-Ponta, nu inseamna ca avem opozitie.
      • +6 (12 voturi)    
        Hm... (Miercuri, 19 noiembrie 2014, 23:29)

        Clop [utilizator] i-a raspuns lui Cristiann80

        Mai vedem... Eu cred ca metehnele vechi, n-au leac.

        Si cred ca aici vorbim de un emotional cultivat ani de-a randul, de un sentimentalism desuet si neinspirat cu multa Lenuta.

        Oamenii valorosi din partid, au plecat cu pa, pentru ca pussy.

        Restul e linguseala de partid cu Udrea de la o Alba ca Zapada la mastera cu marul otravit PMP.
    • -4 (8 voturi)    
      La cati frustrati, invidiosi si complexati.. (Miercuri, 19 noiembrie 2014, 23:59)

      Excelsior [utilizator] i-a raspuns lui Clop

      ...de ambele sexe.....sunt in tara asta o sa iei plusuri cu toptanu`!
      hihihi
  • -1 (7 voturi)    
    Sa faca o cerere (Miercuri, 19 noiembrie 2014, 22:03)

    redmc [utilizator]

    O depune la organizatia teritoriala si asteapta raspunsul. Nu vad de ce l-ar refuza.
  • +7 (17 voturi)    
    Bravo presidente ! (Miercuri, 19 noiembrie 2014, 22:08)

    AlainAlain [anonim]

    Sa nu uitam niciodata ca si politicienii sunt oameni si indiferent ce se intampla in sfera lor de activitate, au dreptul sa fie cetateni obisnuiti care se bucura de prieteni, de intalnirile cu ei, de o bere buna bauta impreuna si - de ce nu - sa puna tara la cale...normal ca aceasta situatie, ca si altele, vor fi dezbatute mai ales de presa " binevoitoare ", a perdantilor PE MERIT!!! Mai e o vorba : apa trece, pietrele raman, sau cainii latra, ursul merge...
  • +8 (14 voturi)    
    noroc! (Miercuri, 19 noiembrie 2014, 22:46)

    revo [utilizator]

    Deh, fiecare cu receptia lui. Eu cred ca acum Ponta isi doreste mai degraba sa fie si el la bere cu Nea Traian si Blondy decat sa tot dea cu ochii de ambasadorii aceia, care trebuie sa-si exprime regretele pentru stralucita bataie pe care a incasat-o.
  • +2 (10 voturi)    
    Daa ,dar blonda (Miercuri, 19 noiembrie 2014, 23:22)

    mopsu [utilizator]

    trebuie volens nolens sa fie parasita, sa dispara din politica...
  • +2 (2 voturi)    
    FARA UDREA (Joi, 20 noiembrie 2014, 12:39)

    normalpeople [utilizator]

    Daca presedintele mai vrea sa fie bagat in seama pe undeva atunci trebuie sa uite de slabiciunile lui pentru Udrea!
    Fara ea mai are multe de zis in politica romaneasca.
    Un cetatean care l-a votat de fiecare data dar foarte dezamagit de alipirea lui de Udrea.