VIDEO Liviu Dragnea, dupa esecul PSD in alegeri: Este posibil sa ajungem si la excluderi, eu nu as vrea sa ajungem acolo

de I.C.     HotNews.ro
Luni, 17 noiembrie 2014, 16:35 Actualitate | Politic

Vicepremierul Liviu Dragnea a declarat luni, intrebat daca se va ajunge la excluderi ca urmare a infrangerii candidatului PSD in turul II al alegerilor prezidentiale, ca acest lucru este posibil insa ca nu vrea sa se ajunga in acel punct.


























Material sustinut de Superbrands

Help Net, 19 ani de excelenta pe piata farma

Help Net Farma opereaza una dintre cele mai importante retele de farmacii din Romania si face parte alaturi de Green Net - importatorul si distribuitorul de suplimenti nutritivi si dezvoltatorul lantului exclusivist Beautik Haute Perfumerie, din grupul Farmexim, primul importator si distribuitor de produse farmaceutice din Romania.

4701 vizualizari

  • +1 (1 vot)    
    De ce li se acorda atata ATENTIE?!!! (Luni, 17 noiembrie 2014, 16:42)

    fit [utilizator]

    Ajunge cu vorbele mestesugit spuse!! Ajunge cu intoarcerile din condei!!! Ajunge cu manipularile si diversiunile! Ajunge cu MINCIUNILE!!!!

    Ajunge cu timpul pierdut aiurea!!! Ajunge ca bataia de cap cu ce vor sa mai inventeze ca sa cada iar in picioare!!!!! Prea multa atentie acordata de jurnalisti acestor oameni care isi gasesc de lucru la televizor si ne dau si noua de lucru, fara sa o ducem mai bine!!

    Acesti oameni ne fac se ne pierdem timpul si energia degeaba!!! Sa isi dea demisia, sa arate ca sunt responsabili pentru greselile lor!! sa isi vada de dosarele lor penale in LINISTE!!!
    • +1 (1 vot)    
      Gata cu promovarea smecherasilor si der.bedeilor! (Luni, 17 noiembrie 2014, 17:34)

      fit [utilizator] i-a raspuns lui fit

      Dragnea si ai lui sa isi vada de dosarele lor penale numai dupa ce isi dau DEMISIA!!!

      In timp ce psd-istii fac sedinte de partid Johannis s-a dus deja la MUNCA, la primarie!!!!
  • +3 (3 voturi)    
    Pana atunci (Luni, 17 noiembrie 2014, 16:45)

    ciuche [utilizator]

    Pana atunci ar trebui sa faci o scurta vizita pe la parnaie pentru cate voturi ai furat la toate alegerile.Esti mai ceva ca Mantuitorul care l-a sculat pe Lazar din morti, mortii m...
  • +1 (1 vot)    
    Baga-i sub chilotina pe carnatzii PSDei ot.Cluj (Luni, 17 noiembrie 2014, 17:00)

    Plagarus [utilizator]

    Sefimea PSDista din Bucuresti iti poarta deja sambatele,aidoma mortilor ce te asteapta in Teleorman !
  • +1 (1 vot)    
    Drac-neo (Luni, 17 noiembrie 2014, 17:04)

    vasile-roaita [utilizator]

    Eu zic sa incepi cu tine. Si pe urma cu Plagi si tot asa intr-o veselie. sa va excludeti si sa va dati in git unul pe altul, pentru fericirea si bunastarea poporului roman.
  • +1 (1 vot)    
    Sa se RUPA! (Luni, 17 noiembrie 2014, 17:39)

    igorashu [utilizator]

    Hai, fa-ne (si) cadoul asta de Sarbatori. Rupeti PSD-ul! Faceti-l bucati pentru Iliescu!
  • +1 (1 vot)    
    mai "elegant" ar fi... (Luni, 17 noiembrie 2014, 19:21)

    egroeg5 [utilizator]

    sa dati exemplu,sa va asumati responsabilitatea in calitate de sefi si sa va autosuspendati,altfel ramaneti aceleasi hahalere care incearca,ca de obicei, sa ameteasca lumea.