VIDEO Cititor HotNews.ro: Aveti in acest clip dovada ca video-ul prezentat astazi de Gabriela Firea si Antena 3 este un fake

de Ionut Baias     HotNews.ro
Duminică, 16 noiembrie 2014, 23:33 Actualitate | Politic

"​Aveti in acest clip dovada ca video prezentat astazi de Gabriela Firea si Antena 3 este un fake. In acest clip apar EU. Am stat la sectia 156 din liverpool de la ora 06.55 AM. Stiu cine a filmat si realitatea a fost cu totul alta. Sectia de votare 156 din liverpool nu arata asa in interior. Clipul lui Gabriela firea prezinta 3 locatii. Prima unde apar si eu este in fata la intrarea in sectia de votare 156. Va rog sa luati atitudine si sa faceti dreptate. Sa demascati acesti mincinosi. Va multumesc pentru timpul acordat. Clipul unde am adaugat si o poza cu mine", se arata in mesajul trimis redactie de catre "Alex Hardy".




Gabriela Firea a prezentat duminica un fimulet in care este prezentata o sectie de votare "langa Londra" si la care nu se observa nicio coada, dar nu a putut preciza despre ce sectie este vorba sau la cati kilometri se afla de capitala britanica. In schimb, aceasta a sustinut ca prin "propaganda" se creeaza sentimentul ca turul doi ale alegerilor prezidentiale nu este organizat corespunzator.

Imaginile de pe Street View si mai multi romani din Marea Britanie au precizat ca este vorba de o sectie din Liverpool, aflat la 350 de kilometri de Londra.

























Material sustinut de Superbrands

Help Net, 19 ani de excelenta pe piata farma

Help Net Farma opereaza una dintre cele mai importante retele de farmacii din Romania si face parte alaturi de Green Net - importatorul si distribuitorul de suplimenti nutritivi si dezvoltatorul lantului exclusivist Beautik Haute Perfumerie, din grupul Farmexim, primul importator si distribuitor de produse farmaceutice din Romania.

28116 vizualizari

  • +14 (14 voturi)    
    Doamna Firea (Duminică, 16 noiembrie 2014, 23:33)

    potaissa [utilizator]

    vedeti ca primiti vizitatori. De la DNA. Fufa vopsita ,ti-ai vandut sufletul diavolului....rosu
  • +11 (11 voturi)    
    minciunile (Duminică, 16 noiembrie 2014, 23:42)

    tenere [utilizator]

    lui firea si altii ca ea, curand probabil ca antenele astea raman fara obiectul muncii

    bravo romani, a meritat efortul!
  • +9 (9 voturi)    
    CE VRETI DE LA ea (Duminică, 16 noiembrie 2014, 23:45)

    falcoind [utilizator]

    Asa a reusit sa isi creasca odorul , poate daca ar minti mai putin si ar munci mai mult , ar da un exemplu pozitiv copilului, asa ce vede pustiu cu hotia merge , minciuna e normala. Ce spera copilul ? "daca iese Poanta imi rezolva si mie un doctorat ce mama naibi doar nu l-a lins mama degeaba in ..."

    http://www.obiectiv.info/fiul-senatorului-psd-gabriela-firea-a-picat-examenul-de-bacalaureat-cu-note-de-1_48778.html

    P.S. mersi celui care mia dat linkul e bun pt a deschide ochi la ce oameni is cei care se vor formatori de opinii
  • +4 (4 voturi)    
    Sectia de la 0:59 este cea de la Leeds (Duminică, 16 noiembrie 2014, 23:46)

    333 [utilizator]

    nu Liverpool.
  • +7 (7 voturi)    
    P.S. La Leeds, coada a fost de aprox 1.5 ore (Duminică, 16 noiembrie 2014, 23:47)

    333 [utilizator]

    de pe la 10:00 pana pe la 18:00, ora locala.
  • +7 (7 voturi)    
    ... (Duminică, 16 noiembrie 2014, 23:52)

    Veetor [utilizator]

    Busted!
  • +10 (10 voturi)    
    Felicitari! (Duminică, 16 noiembrie 2014, 23:55)

    mateiescu [utilizator]

    Asa trebuie demontate toate minciunile PDS si antena 3
  • +10 (10 voturi)    
    //\\ (Luni, 17 noiembrie 2014, 0:33)

    LiviuP01 [utilizator]

    Firea la brutarie pentru instigare si Pandele la fel, pentru coruptie!!!
  • +8 (8 voturi)    
    un fals intr-adevar! (Luni, 17 noiembrie 2014, 1:04)

    Vulpoise [utilizator]

    La secunda 56 am recunoscut sectia de votare 155 din Leeds unde am votat in ambele tururi. In primul tur era putina lume, dar in turul doi era o coada constanta de macar 300 de oameni! Intrarea acolo nu se facea pe scarile aratate anterior in filmulet! Deci este intr-adevar un fake!
  • +2 (2 voturi)    
    minciuna (Luni, 17 noiembrie 2014, 9:34)

    Ciopek [utilizator]

    de la secunda 30 incolo pare a fi sectia din birmingham si va garantez ca nu a fost asa goala. de la ora 7 a fost coada permanenta pana seara
  • +1 (1 vot)    
    Firea... (Luni, 17 noiembrie 2014, 11:04)

    John M. [utilizator]

    iar s-a dat in stamba. E materialul ei preferat de pe vremea cand purta basma.