Alegeri prezidentiale 2014

Ion Iliescu a plecat de la sediul PSD: Eu sper sa fie bine

de Alina Neagu     HotNews.ro
Duminică, 16 noiembrie 2014, 22:22 Actualitate | Politic

Ion Iliescu (foto arhiva)
Foto: Agerpres
Presedintele de onoare al PSD, Ion Iliescu, a plecat, duminica seara, de la sediul formatiunii, dupa anuntarea exit-poll-urilor, el declarand doar: "Eu sper sa fie bine!". Fostul sef al statului nu a facut alte declaratii, potrivit Mediafax.

Doua exit poll-uri il prezinta pe Victor Ponta drept castigatorul alegerilor, cu o pondere de 50,72, respectiv 50,9 la suta din voturi, alte doua pe Klaus Iohannis, cu 51,5, respectiv 50,9 la suta din voturi, iar un al patrulea exit poll atribuie cate 50 la suta din voturi fiecarui candidat.

























[P] Camera Consultantilor Fiscali organizeaza examen de atribuire a calitatii de consultant fiscal sau de consultant fiscal asistent in Bucuresti, in data de 4 noiembrie 2017

Camera Consultantilor Fiscali este organizatia profesionala de utilitate publica care coordoneaza activitatea de consultanta fiscala din Romania si are in evidenta peste 5.500 de membri la nivel national. Inscrierile la examen se fac in perioada 2 octombrie 2017 - 20 octombrie 2017 pe site-ul http://www.ccfiscali.ro/.

5490 vizualizari

  • +6 (6 voturi)    
    SI NOI (Duminică, 16 noiembrie 2014, 22:26)

    falcoind [utilizator]

    Speram sa fie bine si odata cu tine sa dispara si PSD-ul din tara, iar penali din partid sa ajunga unde le este locul , dupa gratii. Unde ar trebui sa fii si tu pt mineriade.
    • +6 (8 voturi)    
      Si eu sper sa-l vad platind pt tot raul facut ... (Duminică, 16 noiembrie 2014, 23:15)

      Excelsior [utilizator] i-a raspuns lui falcoind

      ...Romaniei. Si pe el si pe complicii lui!
  • +6 (6 voturi)    
    E bine! (Duminică, 16 noiembrie 2014, 22:27)

    Prea_Tarziu [utilizator]

    Pierde Ponta!
  • +4 (4 voturi)    
    Va fi, nelule (Duminică, 16 noiembrie 2014, 22:30)

    muciflenduri [utilizator]

    Pierde Ponta, deci e bine.
  • +4 (6 voturi)    
    Dispari .. (Duminică, 16 noiembrie 2014, 22:31)

    costa328 [utilizator]

    Dispari satana ! Piei !
  • +6 (8 voturi)    
    Eu sper ca nu (Duminică, 16 noiembrie 2014, 22:37)

    veduma [utilizator]

    Eu sper ca in sfarsit vei plati pentru crimele de la Revolutie si mineriade. Eu sper ca iti vei petrece ultimii ani din viata ta de rahat in inchisoare.
    Ce stiu sigur e ca vei ajunge la groapa de gunoi a istoriei.
  • +5 (7 voturi)    
    ilici... (Duminică, 16 noiembrie 2014, 22:39)

    liviu_ [utilizator]

    e cu rahatu la fund
  • +6 (6 voturi)    
    Bine (Duminică, 16 noiembrie 2014, 22:40)

    Kepler [utilizator]

    inseamna Iohannis!
  • +3 (5 voturi)    
    si eu am sperat ca o .. (Duminică, 16 noiembrie 2014, 22:41)

    exilatul [utilizator]

    sa putrezesti in inchisoare..din pacate poporul roman e las...
  • +5 (5 voturi)    
    :-) (Duminică, 16 noiembrie 2014, 22:58)

    Dedalus [utilizator]

    Pai are dreptate: va fi bine.
  • +5 (5 voturi)    
    Eu eram acolo când.. (Duminică, 16 noiembrie 2014, 23:14)

    flyngangel [utilizator]

    Eu sper ca romanii sa poată vota toți, si in cazul in care netrebnicia sa pontanel, va iesii președinte, acel moment sa devină scânteia revoluției in întreaga Românie, la fel ca in 22 Decembrie la București! E deja super evident ca noi toți suntem sătui de aceasta clasa de politici corupți, penali, condamnați sau mai pe scurt, lichele, si acest moment, este cu adevărat clipa in care noi toți putem sa schimbam destinul unei tari întregi, de la munte pana la mare, cu mic cu mare! Azi noi facem istoria tării noastre. Si oricare persoana doritoare de libertate, ar trebui sa nu se miște din fata secției de votare pana nu și-a exprimat votul!!
  • +2 (2 voturi)    
    Ion Iliescu-Mineriade, da, "sa fie bine" (Luni, 17 noiembrie 2014, 0:23)

    ofCAER [utilizator]

    ca sa poata raspunde in justitie pentru toate cele ce s-au intimplat sub obladuirea lui de la "revolutie" incoace.
    Apropo, d-l Traian Basescu afirma ca l-a numit pe procurorul general Tiberiu Nitu-finu'-sau-varu' ca dracu ii mai tine minte pe toti cumetri lu' dr. Ponta) cu angajamentul de a solutiona dosarul revolutiei; ce zice don' procuror general?