Klaus Iohannis, pe Facebook: Mai avem putin. Iesiti la vot. Castigam!

de R.M.     HotNews.ro
Duminică, 16 noiembrie 2014, 19:47 Actualitate | Politic


Klaus Iohannis si-a actualizat fotografia contului sau de Facebook, cu urmatorul mesaj: "Mai avem putin. Iesiti la vot. Castigam!"


Fotografia a fost postata cu o ora si 20 de minute inainte de inchiderea urnelor.





















Articol sustinut de Superbrands

JW Marriott, orasul din mijlocul orasului

Unul din cei mai mari jucatori de pe piata hoteliera locala, hotelul JW Marriott Bucharest Grand Hotel si-a castigat in cei 17 de existenta reputatia de un oras in mijlocul orasului datorita impresionantei desfasurari de produse si servicii: 402 camere si apartamente elegante, cele mai mari camere de 5 stele din zona, cu o suprafata medie de 36.8 mp, sase restaurante si lounge-uri, 12 sali de evenimente, dintre care doua ballroom-uri ce pot gazdui impreuna pana la 1.200 de persoane. Cladirea mai adaposteste un centru de fitness si spa, cu piscina interioara, o galerie de magazine de branduri internationale de lux ce acopera o suprafata de peste 2.700 mp, spatii de birouri de 11.000 mp si o parcare generoasa de 550 de locuri.

13565 vizualizari

  • +16 (16 voturi)    
    Romania sata la coada democratiei de 25 de ani (Duminică, 16 noiembrie 2014, 19:50)

    Daniel_Constantin [anonim]

    E momentul ca aceasta coada a democratiei sa ia sfarsit. Iesiti la vot pentru o romania libera. Pentru o Romania a golanilor fara de securisti, comunisti, iliesti, herebisti, si pontisti.
  • +11 (11 voturi)    
    ... (Duminică, 16 noiembrie 2014, 19:55)

    radu_b24 [utilizator]

    la o prezenta cat mai mare se diminueaza sansele comunismului!
  • +11 (11 voturi)    
    Bravo Iohannis! (Duminică, 16 noiembrie 2014, 19:56)

    Master_Yoda [utilizator]

    Haideti la vot, daca inca nu ati facut-o pana acum!
    Jos cu hotii si mafia psd! Jos Ponta!
  • +9 (9 voturi)    
    So spricht der HERR: (Duminică, 16 noiembrie 2014, 19:58)

    potaissa [utilizator]

    Ich habe dich erhört zur gnädigen Zeit und habe dir am Tage des Heils geholfen und habe dich behütet und zum Bund unter das Volk gestellt, daß du das Land aufrichtest und die verstörten Erbe austeilest
  • +7 (7 voturi)    
    Doamne-ajută ! (Duminică, 16 noiembrie 2014, 20:05)

    Davidias [utilizator]

    Să dea Dumnezeu să fie așa !
    Știe cineva vreun exit-poll neoficial de la ora aceasta ? Am auzit ca latrina 3 a anuntat ca ar fi scor egal (la ora 19). Stie acum, la ora 20, cineva ceva ?
    Oricum, fratilor, continuati sa iesiti la vot si votati anti-plagiator ! Rugati pe cei pe care-i stiti ca nu au iesit la vot. Rugati-i sa ajute Romania !
  • +7 (7 voturi)    
    sper sa fie asa... (Duminică, 16 noiembrie 2014, 20:14)

    liviu_ [utilizator]

    nu vreau sa imi fac inca sperante... dar cu ceva noroc poate scapam si de daciana dragostea mea
  • +2 (2 voturi)    
    Priviti! Si va minunati! (Duminică, 16 noiembrie 2014, 20:19)

    VasiL [utilizator]

    https://www.facebook.com/video.php?v=811630302221567
  • +1 (1 vot)    
    castigam (Duminică, 16 noiembrie 2014, 20:33)

    was [utilizator]

    Asa sper si eu care am votat deja dinainte de masa, mi-a "rapit" 10 minute din timp dus-votat-intors acasa, iar altii - in strainatate - , cei "exilati" de catre P$D & Co. stau mai mult de zece ore in picioare, pe vremea pe care o prind pe tot globul, sit tot nu vor avea ocazia toti sa-si poata exprima votul garantat prin Constitutia Romaniaie, in timp ce in Roamania merge ca si un ceas elvetian mechanismul lui Dragnea & noul venit Ghita Team da a frauda alegerile in favoarea OC P$D.

    OC- Organizatie Criminala
  • 0 (0 voturi)    
    Romani iesiti la vot! (Duminică, 16 noiembrie 2014, 20:37)

    delacerbi [utilizator]

    Noi aici nu reusim sa votam toti !
    Va iubesc! un neamt nascut in gorj!
  • 0 (0 voturi)    
    In oricare din variante... (Duminică, 16 noiembrie 2014, 20:40)

    Mirobo [utilizator]

    ...sibienii sunt oricum castigatori.
    Sunt de invidiat.
  • 0 (0 voturi)    
    Uramariti ce se intampla la Londra (Duminică, 16 noiembrie 2014, 20:52)

    Armadilo [utilizator]

    https://www.privesc.eu/Arhiva/54481/Situatia-la-sectia-de-votare-de-la-ICR-Londra
  • 0 (0 voturi)    
    Kandidat (Duminică, 16 noiembrie 2014, 20:58)

    Wien [utilizator]

    Als ich gehört hätte dass ein Deutsche kandidiert hat, habe sofort ein Konto bei HotNews eröffnet. Am Anfang habe nur ein Blog oder etwas gesucht, wollte mitmachen,beinfach dabei sein. Ich wollte meine rumänisch Kenntnisse nützen. Ich bin Stolz dass rumänische Bevölkerung vorbereitet ist für ein President wie sie. Ich danke Ihnen dass sie kandidiert haben und ich hoffe dass sie gewinnen!