Voiculescu despre Monica Macovei:  O fiara de procuror ceausist

de Red. Stiri     HotNews.ro
Duminică, 9 noiembrie 2014, 9:11 Actualitate | Politic


"Tripleta Basescu – Udrea – Macovei si-a jurat sa se razbune si sa ma vada pe mine in inchisoare. In prostia lor, ei cred ca au reusit. Sa le fie de bine, sa se bucure, sa se hraneasca cu ura si razbunare, scrie Dan Voiculescu pe blogul sau intr-o noua postare dedicata celor pe care-i acuza de condamnarea sa la 10 ani de inchisoare penru coruptie.

Fondatorul Antenei 3 mai scrie ca "ce este mai grav este ca au atras cu sufletele lor negre oficialitati si institutii internationale", adaugand ca este convins ca "romanii, dar si oficialitatile straine vor intelege in timp ca au fost mintiti cu nerusinare de un adevarat fost comunist, de o fiara de procuror ceausist si de o femeie care a fost <<buna pentru Romania>>.






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















4529 vizualizari

  • +18 (18 voturi)    
    cainta si pocainta Voiculescule!!! (Duminică, 9 noiembrie 2014, 9:51)

    Daniel_Constantin [anonim]

    Iti doresc sa stai acolo pana de caiesti de tot raul pe care ti l-ai factut sufletului tau, si fiecarui roman prin otrava pe care o emani la fiecare cuvant spus atat tu cat si compania ta.
  • +17 (17 voturi)    
    right... (Duminică, 9 noiembrie 2014, 9:53)

    liviu_ [utilizator]

    securist batran. ce sa-i ceri...
    spera sa iasa pinochio sa-l gratieze
  • +11 (17 voturi)    
    traiasca eroii neamului (Duminică, 9 noiembrie 2014, 10:25)

    math [utilizator]

    Ciuvica, Nastase, Gadea, Mazare, Hrebenciuc, Mircea Badea, Ciutacu, Dragotescu, Pieleanu, Sova, Chireac.
    Mai vreti? Dragnea, Corlateanu, Frumosu, Nicolescu, Voicu (Catalin si Madalin) Becali, Ghita, Adam, Voiculescu, Sarbu, Ghise.

    Pentru ca acesti oameni exemplari sa ne poata salva trebuie sa votati Victor Ponta. Unde puteti, de cate ori puteti, cu orice buletin sau CNP puteti.
  • +10 (12 voturi)    
    pai (Duminică, 9 noiembrie 2014, 10:48)

    ggna [utilizator]

    te-a mancat fiara!
  • +8 (10 voturi)    
    cetateanul cinstit (Duminică, 9 noiembrie 2014, 10:50)

    conservatorul [utilizator]

    Domnul Voiculescu sta in puscarie si scrie pe blog. Cat poate fi de rau pe acolo. Iar oficialii ne tot spun de conditiile inumane din penitenciare, conditii la care sunt supusi toti acesti cetateni responsabili si cumsecade care, mereu din vina altora, sunt incarcerati. Vor chiar sa-i elibereze pentru a se reintegra in societate...
  • +14 (18 voturi)    
    Compliment (Duminică, 9 noiembrie 2014, 11:02)

    Daniels22026 [utilizator]

    "fiara de procuror ceausist"

    Nu stiu cum va suna voua. Dar daca vine din partea unui penal nenorocit, la adresa lui Monica Macovei, mie imi suna ca un compliment. Asta vreau sa aud de la toti penalii. Asta e dovada inca vie ca impreuna am ranit de moarte mitul smecherului si al pitzipoancei.
    • +1 (1 vot)    
      pai clar (Luni, 10 noiembrie 2014, 11:27)

      stefan2008 [utilizator] i-a raspuns lui Daniels22026

      Ei sunt ai KGB-ului, ei l-au impuscat pe Ceausescu si au furat revolutia... deci este perfect normal sa o numeasca pe singura femeie care merita sa fie presedinta "fiara de procuror ceausist"!
      Mai lipseste sa vina Ilici sa spuna ca Monica a "intinat idealurile comunismului"....
  • +15 (17 voturi)    
    Citeste pe Stirile ProTV (Duminică, 9 noiembrie 2014, 11:15)

    ipolitic [utilizator]

    "..Romania, invadata de sobolani cu "proportii impresionante".."
    E nevoie de o deratizare masiva. Mergeți la vot!
  • +11 (13 voturi)    
    VARANU´ VORBEȘTE DE ”FIARE” ? (Duminică, 9 noiembrie 2014, 11:22)

    pointless man [utilizator]

    Că reptila aia băloasă o fi vreo drăgălășenie de ținut în brațe ?

    Curios cum diverși ”varani”, la bulău sau nu, prind glas de trompetă înainte de turul 2. Mai răsfirați, băieți, mai răsfirați !
  • +8 (10 voturi)    
    Varane, scrii cumva din studio de la A3? (Duminică, 9 noiembrie 2014, 12:03)

    Je__ [utilizator]

    "Tripleta Basescu – Udrea – Macovei si-a jurat sa se razbune si sa ma vada pe mine in inchisoare. In prostia lor, ei cred ca au reusit."

    Zi mersi...ca intr-un stat dictatorial, asa cum il proclami tu, ai dreptul sa scrii pe blog, DIN INCHISOARE, toate ineptiile care iti trec prin cap.
  • +9 (11 voturi)    
    tu sa taci acum (Duminică, 9 noiembrie 2014, 12:39)

    ValentinV [utilizator]

    Mai bine procuror decat turnator.
  • +6 (8 voturi)    
    /// !&gt; (Duminică, 9 noiembrie 2014, 12:58)

    JohnBilco [anonim]

    Dl Voiculescu a UITAT !! cind pleca cu valizele pline de $ dela Bancile Cipriote, bani furati dela alt TIRAN - Ceausescu, bani folositi impotriva poporului Roman prin MEDIA infiintata ilegal si care a OTRAVIT !! destinul acestui popor in desfiintare.. din Diaspora jb
  • +5 (5 voturi)    
    Chiar... (Duminică, 9 noiembrie 2014, 15:52)

    Gladiatorul [utilizator]

    orice puscarias poate folosi laptopul si celularul la "serviciu" (in parnaie). Care-s legile in tara asta? Si cine le pune in aplicare?!
  • +5 (5 voturi)    
    Felix , (Duminică, 9 noiembrie 2014, 16:56)

    potaissa [utilizator]

    nu se vorbeste cu gura plina. Tu apleaca-te mai departe dupa sapun. Fara frica ,e doar un muschi ,se lasa antrenat (Intreba-l si tu pe Gigi daca nu crezi. Sau pe Bombo)
  • +4 (4 voturi)    
    Voiculescu nu se pricepe la oameni. (Duminică, 9 noiembrie 2014, 18:13)

    vali47 [utilizator]

    Daca cineva il pupa in c.r pe Voiculescu,acela este considerat om bun.Vedeti si ce adunatura de oameni vulgari a facut la antena 3,dar si la celelalte televiziuni ale lui.Socotind bine,Voiculescu a ajuns in puscarie in timpul lui Cazanciuc si Nitu.Cred ca nu a sesizat ca nu mai este in libertate.Sa ticnit!De mult parea dus,dupa propunerile politice facute si acceptate de cei ca el.Adica dusi.
  • +2 (2 voturi)    
    Antena 4-parnaie (Luni, 10 noiembrie 2014, 11:02)

    rados [utilizator]

    Orice denigrare facuta de varan echivaleaza cu o medalie de aur ! Scrie pe blog? Da' cati puscariasi au dreptul s-o faca? Ce, e plecat la cura, in vacanta sau isi ispaseste pedeapsa de pungas inrait, de hot si mafiot? De unde atata libertate de actiune pentru unii ca Nastase sau Voiculescu? Din puscarie imprastie pe mai departe laturi pe canalul Antena4 sectia parnaie.
    Acolo sa putrezesti, varane!
  • +2 (2 voturi)    
    Hahahahaha - glume din puscarie (Luni, 10 noiembrie 2014, 11:35)

    _CK_ [utilizator]

    Hahahahahaha, ce glume bune face Voiculescu.

    Sa iti fie rusine, nesimtitule !!!

    Esti un hot, coruptule !!!

    Ti-ai batut joc de tara, porcule !!!

    Manipulezi lumea cu Antena 3, cretinule !!!

    Esti dupa gratii, ramai acolo !!!