Victor Ponta, fotografie cu Barack Obama

de Red. Stiri     HotNews.ro
Joi, 25 septembrie 2014, 11:26 Actualitate | Politic

Victor Ponta si Barack Obama
Foto: Facebook/ Victor Ponta
Premierul ​Victor Ponta a postat pe contul sau de Facebook o fotografie din SUA in care apare alaturi de presedintele american, Barack Obama. Cei doi politicieni sunt insotiti de sotiile lor, Daciana Sarbu si Michelle Obama.

Fotografia a fost realizata cu prilejul receptiei oferite de presedintele american sefilor de stat si de guvern care participa la lucrarile Adunarii Generale ONU de la New York.

Ponta si-a insotit fotografia cu comentariul "La Receptia oferita de Presedintele SUA! Si Barack Obama si eu am fost total eclipsati de doua doamne superbe".
























Material sustinut de Superbrands

Recomandari de vara de la librarii Humanitas

Librariile Humanitas au aparut ca entitate juridica in anul 1993, insa primele doua librarii au fost deschise sub egida Editurii Humanitas inca din 1991. Cu peste 25 de ani in piata de distributie si vanzare de carte din Romania, compania isi propune sa ramana in continuare lantul de librarii cu cea mai mare pondere de carte din Romania, acordand editurilor nationale si locale, dar si autorilor romani, sansa de a ajunge la public.

12829 vizualizari

  • +14 (18 voturi)    
    aoleu (Joi, 25 septembrie 2014, 11:33)

    codo [utilizator]

    Parca sunt mickey mouse si daisy! fatza lui denota o satisfactie suprema "Yes! I did it"
    • +1 (5 voturi)    
      Gogu (Joi, 25 septembrie 2014, 14:29)

      mgu [utilizator] i-a raspuns lui codo

      Ce moaca de copii de " sapalator de morti" au amindoi,sa nu mai vorbim de haine;costumul parca-i furat de la unul din morga pe cind,madame 'cu briul tricolor"si cu destele impreunate zici ca-i servitoare la inalta curte.
      • +1 (3 voturi)    
        Hăhăhă, Obama si-a facut poze la Disneyland (Joi, 25 septembrie 2014, 21:42)

        ABetterWorldWithoutVladimir [utilizator] i-a raspuns lui mgu

        Cu Mickey Mouse si Vrajitoarea cea Rea.
        Si cand ma gandesc ca prostimea il va alege presedinte in 2 luni, nu stiu cum sa mai spun de rusine dupa aia ca sunt roman.
    • +2 (4 voturi)    
      A avut nr. 27 la coada pentru poză! (Joi, 25 septembrie 2014, 15:17)

      Liviu2012 [utilizator] i-a raspuns lui codo

      A avut nr. 27 la coada pentru poză, dar nu a mai fost timp... Aşa că vedeţi aici originalul tip "GREEN SCREEN" executat şi folosit de studioul foto al Casei Albe:

      http://imgur.com/oqAMckY

      --
    • +2 (4 voturi)    
      O singură doamnă... (Joi, 25 septembrie 2014, 15:33)

      Liviu2012 [utilizator] i-a raspuns lui codo

      PONTA: "Am fost total eclipsaţi de două doamne superbe!"


      "... eu nu vad decat o singura doamna acolo."
      - revo (utilizator) - Joi, 25 septembrie 2014, 12:19

      (:-))))))))))))))))))))
  • +11 (13 voturi)    
    :) (Joi, 25 septembrie 2014, 11:34)

    zapada reloaded [utilizator]

    Pontaiti-va!!! Ia uite-l ce sta mititelu' batzos.

    Iar m-a bagat asta la 0,0 grade.
  • +16 (18 voturi)    
    :)) (Joi, 25 septembrie 2014, 11:45)

    Werwolf1 [utilizator]

    Ce alura de prostu' clasei are Mickey !
  • +14 (16 voturi)    
    disneyland (Joi, 25 septembrie 2014, 11:46)

    tenere [utilizator]

    dupa ce a plecat fa ponta obama s-a pozat si cu pluto si duffy duck

    cu pozele astea ramai copiatorule cand te-or ajunge spagile lasate pe la rompetrol si alte magarii, o sa ai timp suficient sa-ti rescrii doctoratul pe bune
    • +9 (9 voturi)    
      serios ? (Joi, 25 septembrie 2014, 12:02)

      xxy [utilizator] i-a raspuns lui tenere

      il crezi capabil sa scrie o asemenea lucrare ?
  • +5 (7 voturi)    
    Aici este poza originala (Joi, 25 septembrie 2014, 11:53)

    Straistaru Eugen [utilizator]

    http://imgur.com/oqAMckY

    pentru a inlatura orice dubiu
  • +1 (3 voturi)    
    fals (Joi, 25 septembrie 2014, 11:56)

    AlexRatoi [utilizator]

    E o copie si asta! A facut-o la Madame Tussauds in Londra. Nu pune mana pe obama sa nu se topeasca ceara!
  • -17 (17 voturi)    
    Bravo Victore (Joi, 25 septembrie 2014, 12:05)

    baltagul [utilizator]

    baietii care mai scriu pe aici sunt galbeni de oftica
    • +5 (5 voturi)    
      Suntem "negri" (Joi, 25 septembrie 2014, 14:26)

      Bogdan_100 [utilizator] i-a raspuns lui baltagul

      de oftica nu galbeni. Galbeni am fost cand s-a pozat in China. Macar ramane cu poze ca altceva nu a facut.
    • +2 (2 voturi)    
      Esti mandru ca esti roman (Joi, 25 septembrie 2014, 21:43)

      ty [utilizator] i-a raspuns lui baltagul

      cu asa premier mincinos?
  • +12 (14 voturi)    
    Titlul corect este (Joi, 25 septembrie 2014, 12:13)

    Colebil Clinton [utilizator]

    Barack Obama, fotografie cu mascota
  • +10 (12 voturi)    
    pofta ce-ai poftit (Joi, 25 septembrie 2014, 12:19)

    revo [utilizator]

    Si cu asta, gata, misiunea e indeplinita, poza e pe FB. Totusi, eu nu vad decat o singura doamna acolo.
    • 0 (2 voturi)    
      Finuta si... (Joi, 25 septembrie 2014, 13:44)

      Gladiatorul [utilizator] i-a raspuns lui revo

      ...extrem de delicata exprimarea. Dar reala 100%. Felicitari!
  • 0 (4 voturi)    
    Ponta are piciorul stâng mai scurt?! (Joi, 25 septembrie 2014, 12:33)

    Kentt [utilizator]

    În fotografia (preluată) de pe pagina de Facebook a lui Ponta, aceasta e tăiată ca să nu se vadă pantoful ortopedic (cu preţul tăierii tuturor picioarelor din cadru).

    Dar în fotografia din Can-Can se vede clar că pantofii lui Ponta sunt diferiţi:
    http://www.cancan.ro/actualitate/intern/poza-asta-va-face-istorie-victor-ponta-alaturi-de-cel-mai-important-om-din-lume.html

    Şi cât îşi mai băteau joc de picioarele şi înălţimea lui Boc...
    • 0 (2 voturi)    
      Să te ferească Dumnezeu de omul însemnat! (Joi, 25 septembrie 2014, 13:38)

      Kentt [utilizator] i-a raspuns lui Kentt

      e o străveche zicală.
  • 0 (12 voturi)    
    vai ce rusine pt obama ... (Joi, 25 septembrie 2014, 12:37)

    adrian8 [utilizator]

    sa se pozeze cu reprezentantul lui putin , plagiatorul romaniei ..etc .. ca doar asa am intele de pe aici , ca e ponta ...

    inca vreo 2 poze deastea si brusc toti basistii se transforma in rusofoni si il iau la injuraturi pe obama ...
  • +4 (4 voturi)    
    Victor Ponta,fotografie cu Barak Obama (Joi, 25 septembrie 2014, 18:21)

    AndreiGonciariuc [anonim]

    IN fata la casa alba e un nenica cu o dubita si pt. 3-5 dolari iti face o poza cum dai mana cu Obama,stai cu el la masa ,etc,Verificati daca nu credeti!La Windsor in Anglia, sunt niste fete care iti pun un patrafir de epoca, coroana de rege(regina),si te declara suveran al Angliei,ai si un tron!Costa 5 lire poza..
  • 0 (0 voturi)    
    Mindri ca sintem romani (Vineri, 26 septembrie 2014, 12:59)

    Daniels22026 [utilizator]

    Daca pozele sint mindria romanismului, atunci americanii ofera lumii ceea ce-si doreste lumea.

    Vezi de exemplu Antena 3 care doreste premii. Americanii ofera o mica afacere invelita in tot staniolul credibilitatii.

    Hai sa fim seriosi. Romania este foarte importanta si foarte periculoasa. Romania trebuie mentinuta in NATO cu orice pret. Iar o poza a presedintelui american cu un plagiator si mincinos notoriu, e un pret foarte mic pe care America il plateste adeziunii Romaniei la NATO.