Liderii USL, reuniti in sedinta. Victor Ponta va face declaratii la finalul intalnirii

de Alina Neagu     HotNews.ro
Luni, 30 iulie 2012, 11:12 Actualitate | Politic

Liderii USL s-au reunit in sedinta luni inainte de pranz, pentru discutii pe tema referendumului de duminica. Premierul Victor Ponta va face declaratii la finalul sedintei.

Vom reveni cu amanunte.





















Articol sustinut de Superbrands

JW Marriott, orasul din mijlocul orasului

Unul din cei mai mari jucatori de pe piata hoteliera locala, hotelul JW Marriott Bucharest Grand Hotel si-a castigat in cei 17 de existenta reputatia de un oras in mijlocul orasului datorita impresionantei desfasurari de produse si servicii: 402 camere si apartamente elegante, cele mai mari camere de 5 stele din zona, cu o suprafata medie de 36.8 mp, sase restaurante si lounge-uri, 12 sali de evenimente, dintre care doua ballroom-uri ce pot gazdui impreuna pana la 1.200 de persoane. Cladirea mai adaposteste un centru de fitness si spa, cu piscina interioara, o galerie de magazine de branduri internationale de lux ce acopera o suprafata de peste 2.700 mp, spatii de birouri de 11.000 mp si o parcare generoasa de 550 de locuri.

5493 vizualizari

  • +1 (3 voturi)    
    Dragnea presedinte PSD (Luni, 30 iulie 2012, 11:16)

    _Un stelist_ [utilizator]

    si alt pacalici la PNL in locul lui Antonescu?!?
  • +1 (3 voturi)    
    demisia ? (Luni, 30 iulie 2012, 11:19)

    Captain Obvious [utilizator]

    asta vrei sa anunti ?
  • +5 (7 voturi)    
    . (Luni, 30 iulie 2012, 11:19)

    radukku [utilizator]

    Oltul a avut liste facute pe baza recensamantului din 2002 cand avea 490 mii locuitori. Conform noului recensamant are 415 mii. Cica, in Olt, au fost la referendum 75% din totalul alegatorilor, ceea ce ar insemna 88-90% din numarul real al alegatorilor(!?!?!). Sunt foarte curios sa vad filmate cozile inexistente de la sectiile de votare din Olt! Dar si din Teleorman si Mehedinti.
  • +3 (5 voturi)    
    pai, (Luni, 30 iulie 2012, 11:20)

    Cezy [utilizator]

    poate hotarasc si cine plateste decontul de 21 mil. Euro, intr-o tara care avea nevoie de irigatii, nu de referendum!!! Cat despre demisii, nici vorba, ca tara asta are inca nevoie de fericitori(sic!)
  • +2 (4 voturi)    
    Sper... (Luni, 30 iulie 2012, 11:20)

    Brezel [utilizator]

    ca acum Basescu este fericit! :)))))
  • +2 (4 voturi)    
    Oare isi da demisia? (Luni, 30 iulie 2012, 11:22)

    catelu [utilizator]

    Daca ar avea putin bun simt si-ar da demisia si ar pleca... da' nu stiu unde. Din avocatura cred ca il elimina pentru ca doctoratul era fals si deci admiterea in barou se revoca, iar din PSD il arunca "greii" care au stat ca hipopotamii sub apa in ultima luna.
    Neavand unde sa plece, eu cred ca ramane prim-ministru al guvernului USL.
  • +4 (6 voturi)    
    instigare (Luni, 30 iulie 2012, 11:31)

    costinescu [utilizator]

    voi va dati seama ca ce face ponta acum se numeste instigare? incearca sa instige impotriva maghiarilor care nu au votat, impotriva celor 10 milioane care nu au votat.... asta instiga la razboi civil sau doar mi se pare mie? o dau inainte cu vointa a 8 milioane de romani... dar restul? de ei va doare in spate, tovarase procuror?
  • +3 (5 voturi)    
    se cearta ca chiorii (Luni, 30 iulie 2012, 11:50)

    _cetateanul_mentat_ [utilizator]

    ... pentru ca nu au reusit sa fure destul. Nu m-as mira ca Buratino sa apara cu ochiul vanat :D

    Oricum, papusarul sef ii va mazili pe cativa si/sau le va cere returnarea datoriilor...

    Oare cum le va sta: fara partid si fara case, ca fara onoare ii stim deja
  • +4 (6 voturi)    
    Demisia initiatorilor rusinii nationale !!!!!!!!!! (Luni, 30 iulie 2012, 12:28)

    Pindona [utilizator]

    Pentru a 2 a oara urmasii comunistilor nu pot demite Democratia din Romania , nu pot demite Justitia din Romania , nu pot demite Drepturile omului din Romania , nu pot demite bunul simt din Romania , nu pot demite o Romanie care se straduieste sa devina corecta si curata . Mai mult de 60 % dintre romanii cu drept de vot nu au vrut o Romanie comandata de Voiculescu si ce 2 catelusi , plagiatorul nesimtit si impostorul pokerist , nu au vrut sa cautioneze coalitia puscariabililor .
    Zgonea , Sova , plagiatorul nesimtit , , Dragnea , impostorul pokerist , asumati-va actiunile iresponsabile impotriva Romaniei .