Surse: UNPR a negociat cu USL si va vota pentru suspendare

de Red. Stiri     HotNews.ro
Vineri, 6 iulie 2012, 19:35 Actualitate | Politic

Grupul UNPR din Parlament va vota alaturi de USL pentru suspendarea presedintelui Traian Basescu. Uniunea Nationala pentru Progresul Romaniei a negociat cu USL si si-a asigurat locul in Parlament la urmatoarele alegeri, au declarat surse politice pentru HotNews.ro.


Citeste mai multe despre   
























Astra Film Festival 2017

VIDEO INTERVIU Bill Nichols, critic de film si pionier al studiului de film documentar: In timpul facultatii inca nu stiam ca voi deveni. Eu nu eram interesat sa fac bani, ci cautam implinirea. Si a durat o vreme sa imi dau seama.

Bill Nichols, critic de film american, profesor emerit si un pionier al studiului de film documentar contemporan a discutat in cadrul unui interviu despre visele si aspiratiile din tinerete, tehnicile din filmele documentare si influenta tehnologiei in industria cinematografica.
  • Intra in articol pentru a citi principalele declaratii ale lui Bill Nichols

3127 vizualizari

  • +32 (32 voturi)    
    ... (Vineri, 6 iulie 2012, 19:43)

    justy [utilizator]

    Centuristi, ce pretentii ati fi avut de la ei?!
    • +26 (26 voturi)    
      Groaznic (Vineri, 6 iulie 2012, 20:01)

      NunquamRedono [utilizator] i-a raspuns lui justy

      Votati pt stabilitate , nu ? Vedea-v-as eu stabiliti dupa gratii .
      Chiar ieri o auzeam pe Lavinia Sandru , traseista sefa a politicii romanesti cum racnea ca ei voteaza categoric impotriva suspendarii , la Turcescu in direct .

      Acum stau si ma gandesc .Ca femeie daca schimbi partidul la fel de des ca Lauras Andresan barbatii , din aceleasi motive financiare , oare e corect si just sa te numesc tarfa ? intreb si eu .
      • +15 (15 voturi)    
        cine a tradat.... (Vineri, 6 iulie 2012, 20:15)

        translativus [utilizator] i-a raspuns lui NunquamRedono

        ....o data, va trada de inca o mie de ori. Oprea a mai fost si ministrul apararii.
        Bravos! Halal !
    • +1 (1 vot)    
      UNPR - cancerul parlamentului (Vineri, 6 iulie 2012, 20:53)

      MPatrick [utilizator] i-a raspuns lui justy

      atata inconsecventa si oportunism, nu au avut curajul pana in ultima clipa sa spuna daca e alba sau neagra de la tribuna parlamentului.
      cata josnicie!
  • +24 (24 voturi)    
    mda (Vineri, 6 iulie 2012, 19:46)

    Mztache [utilizator]

    trist, aveam respect fata de dl Cristian Diaconescu... compania pe care si-a ales-o nu-l onoreaza defel
    • +15 (15 voturi)    
      sa vedem (Vineri, 6 iulie 2012, 19:57)

      zaboo [utilizator] i-a raspuns lui Mztache

      inca are sansa sa isi tina obrazul curat
    • +1 (1 vot)    
      Sunteti (Vineri, 6 iulie 2012, 20:44)

      Jar [utilizator] i-a raspuns lui Mztache

      la fel de prosti ca usl-istii.Diaconescu e la Cotroceni,nu in parlament.
      • 0 (0 voturi)    
        vai de capul tau (Marţi, 17 iulie 2012, 16:07)

        Mztache [utilizator] i-a raspuns lui Jar

        diaconescu e lider UNPR, prostovane
  • +19 (19 voturi)    
    astia-s tot niste traseisti nerusinati (Vineri, 6 iulie 2012, 20:02)

    paolalaan [utilizator]

    asta e adevarul
  • +8 (10 voturi)    
    Rusinica, rusinica, rusinicaaaaa (Vineri, 6 iulie 2012, 20:10)

    IT [utilizator]

    Se pare ca USL nu este in stare sa faca fata ESECULUI astfel, incearca miseleste sa preia "haturile".
    Rusinica, rusinica, rusinicaaaaaaa
  • +13 (15 voturi)    
    Nu va irositi energia (Vineri, 6 iulie 2012, 20:19)

    Mioritza [utilizator]

    cu jeguri umane,indiferent de culoare.Mergeti la referendum,la vot in toamna! Merg pe mana lui Base.CLAR!
    • +1 (1 vot)    
      SUBSCRIU! (Vineri, 6 iulie 2012, 20:45)

      schroedinger [utilizator] i-a raspuns lui Mioritza

      Pe unde o sa-i intalniti, sa-i scuipati intre ochi!
      Si pe Duvaz, la fel!
  • +11 (11 voturi)    
    Dl (Vineri, 6 iulie 2012, 20:23)

    ilie22sute [utilizator]

    Dl Onoaresidreptate a bagat oprea in fund ?
  • +12 (12 voturi)    
    bravo domnule oprea (Vineri, 6 iulie 2012, 20:34)

    olentina [utilizator]

    ce oameni de caracter santeti.urat,tare urat.
    doamna sandru,va amintiti unde preconizat basascu ca
    o sa ajungeti
    • +1 (1 vot)    
      e acolo (Vineri, 6 iulie 2012, 21:47)

      zaboo [utilizator] i-a raspuns lui olentina

      si face bani ;) are blog madama, scrie-i si tu
  • +12 (12 voturi)    
    nedemna persoana (Vineri, 6 iulie 2012, 20:36)

    omoni [utilizator]

    m-ar fi mirat ca madam Sandru sa aiba cuvant sau sa aiba o singura ...fatza. Inca o data a dovedit ca joaca teatru, e o actrita buna dar nedemna. N-o mai invitati pe la televiziunile serioase!
  • +2 (2 voturi)    
    traseistii castiga (Vineri, 6 iulie 2012, 20:46)

    m1ha1 [utilizator]

    in astfel de momente se castiga cel mai bine, cand fiecare vot conteaza.

    Mihai Razvan Ungureanu spunea ca pe cand era premier a venit un deputat sa-i ceara sa-i plateasca datoria de sute de mii de euro pentru ca si-a cumparat o casa. Si uite asa a cazut guvernul Ungureanu.

    Normal ca USL prin fondurile lui Voiculescu (care mai nou vinde si curent) si Vantu (care si-a preluat realitatea de cand e USL in guvern) sau Nastase (sigur va fi gratiat si eliberat) precum si Catalin Voicu (sigur nu va face o zi de puscarie chiar daca e condamnat si a voutat azi cu ambele maini) si multi altii care au dosare cum e Mazare, vor dona acestor traseisti pentru ca romanii sunt prea prosti sa tina minte lucrurile astea.
  • +1 (1 vot)    
    ferma animalelor (Vineri, 6 iulie 2012, 20:53)

    Gaby51 [utilizator]

    Cum se vor simti in aceeasi troaca cu pnl(nu merita majuscule), care i-au facut tot timpul traseisti, etc, etc?
  • +1 (1 vot)    
    ne=om mai intalni noi cumva (Vineri, 6 iulie 2012, 21:05)

    safalax [utilizator]

    ma feresc de cuvinte urate, nu ca mi-e frica, ca nu-mi e in statul politienesc condus de basescu. vai voua. oricum, habar n-am cine sunteti. acum pentru mine sunteti tradatori, chiar daca sefu vostru e general roman cu tze stele
  • 0 (0 voturi)    
    Si UNPRistii (Sâmbătă, 7 iulie 2012, 11:25)

    Gabi M [utilizator]

    si UDMRistii si minoritatile nu sunt decat niste indivizi fara rusine,onoare sau demnitate!