VIDEO Crin Antonescu: Daca Traian Basescu nu va fi demis la referendum, ma retrag definitiv din viata politica

de Corina Ionel     HotNews.ro
Vineri, 6 iulie 2012, 18:52 Actualitate | Politic

Crin Antonescu
Foto: Agerpres
Presedintele PNL, Crin Antonescu, s-a angajat sa se retraga definitiv din viata politica in cazul in care verdictul dat de romani la referendum va fi ca Traian Basescu sa ramana in continuare la conducerea tarii. In incheierea discursului din plenul reunit al celor doua Camere, presedintele Senatului i-a spus sefului statului: "Daca nu veti fi demis la referendum, eu, Crin Antonescu, ma retrag definitiv din viata politica".

Presedintele Senatului a afirmat ca Traian bassescu este un om puternic insa nu a fost "si nu va fi niciodata un adevarat lider al acestei natiuni".

"Dumneavoastra, personal, va urez un presedinte atat de bun, incat sa fie bun si pentru dumneavoastra", a adaufat Antonescu adresandu-se presedintelui.

Intr-o interventie ulterioara, Traian Basescu i-a raspuns lui Crin Antonescu oferindu-i lui o foaie de hartie pe care sa noteze angajamentul luat.



Citeste mai multe despre   
























Astra Film Festival 2017

VIDEO INTERVIU Bill Nichols, critic de film si pionier al studiului de film documentar: In timpul facultatii inca nu stiam ca voi deveni. Eu nu eram interesat sa fac bani, ci cautam implinirea. Si a durat o vreme sa imi dau seama.

Bill Nichols, critic de film american, profesor emerit si un pionier al studiului de film documentar contemporan a discutat in cadrul unui interviu despre visele si aspiratiile din tinerete, tehnicile din filmele documentare si influenta tehnologiei in industria cinematografica.
  • Intra in articol pentru a citi principalele declaratii ale lui Bill Nichols

4983 vizualizari

  • +47 (51 voturi)    
    Doamne ajuta! (Vineri, 6 iulie 2012, 18:55)

    denvarel [utilizator]

    Dar nu pleaca cainele din fata macelariei.
    • +30 (30 voturi)    
      Caine? (Vineri, 6 iulie 2012, 19:45)

      Dani.El [utilizator] i-a raspuns lui denvarel

      De ce jignesti cainii? Ce ti-au facut ei?

      Cat despre Burratino asta ... sluga se retrage numai cand ii da voie stapanul!
    • +27 (27 voturi)    
      Doamne ajuta ! Dau slujbe sa nu-l mai vad (Vineri, 6 iulie 2012, 19:52)

      mnicku [utilizator] i-a raspuns lui denvarel

      imaginea lui imi strica display-ul .

      La cit esti de incompetent adormitule nu-ti vom lipsi lipsa esti o cantitate neglijabila .
    • +3 (3 voturi)    
      Amin! (Sâmbătă, 7 iulie 2012, 10:00)

      NIM [utilizator] i-a raspuns lui denvarel

      Doamne Ajuta! dar cu siguranta va face ca Ponta cu plagiatul. S-a razgandit sa-si dea demisia si sa renunte la doctorat. Ne va explica cum referendumul a fost manarit de Basescu.
    • +2 (2 voturi)    
      unde sa ma rog? (Sâmbătă, 7 iulie 2012, 16:07)

      foarte-curios [utilizator] i-a raspuns lui denvarel

      la Patriarhie? la Constantinopol, la Betleem, la Vatican??? ma duc si ma rog!!!
  • +33 (37 voturi)    
    noapte buna (Vineri, 6 iulie 2012, 18:58)

    Aquamagic [utilizator]

    de cand iti doreai sa dormi nonstop, curand ti se indeplineste visul
    • +22 (22 voturi)    
      Crin Antonescu MINTE (Vineri, 6 iulie 2012, 20:05)

      Gryphus [utilizator] i-a raspuns lui Aquamagic

      Crin Antonescu nu-si va da demisia, el incearca prin acest anunt sa mobilizeze votantii USL sa iasa la vot ca nu cumva a fie nevoie sa se tina de cuvant !
  • +35 (39 voturi)    
    o veste bună (Vineri, 6 iulie 2012, 18:58)

    ampersand [utilizator]

    mă plagiez: un motiv serios în plus să mă duc la vot să-l susţin pe Base!
  • +23 (29 voturi)    
    Lasa gargara (Vineri, 6 iulie 2012, 18:58)

    silaghi [utilizator]

    Ca nu te mai crede nimeni. Fa bine si lasa demagogia la o parte, sufulca-ti manecile la camasa si pune umarul la munca. Poti incepe de pe acum antrenamentul, ca daca este demis presedintele te asteapta ZILE NEGRE.
    • +15 (15 voturi)    
      ar putea sa-si faca bagajele de pe acum... (Vineri, 6 iulie 2012, 20:03)

      Andi_Andrei [utilizator] i-a raspuns lui silaghi

      nu de alta , dar in ziua referendumului sa fie pregatit, sa nu-l ia prin surprindere decizia oamenilor. Si daca se poate , sa-l ia si pe mincinosul ala mic cu el.
  • +30 (34 voturi)    
    absolut (Vineri, 6 iulie 2012, 18:58)

    sucaa [utilizator]

    crezi ca te mai crede cineva nemernicule?
  • +37 (41 voturi)    
    Hai, mobilizarea! (Vineri, 6 iulie 2012, 18:59)

    mariage [utilizator]

    Avem sanse sa scapam de Crin.
    • +15 (15 voturi)    
      Corect! (Vineri, 6 iulie 2012, 19:33)

      MASD-RO [utilizator] i-a raspuns lui mariage

      Sa ne dam la treaba, sa ne organizam, sa protestam impotriva clasei politice actuale si sa sustinem crearea uneia noi. Apel la unitate de idei si actiuni, macar noi sa transmitem in Europa mesajele potrivite.

      Sa punem mana pe condei si scriem despre infamiile unei generatii de politicieni fara rusine, fara moralitate si fara legitimitate. Mai mult, sa luam microfoanele si sa transmitem mesajul din strada: NU VA VREM! PLECATI din Romania!

      http://www.facebook.com/pages/Miscarea-pentru-apararea-statului-de-drept-din-Romania/441712469182648

      http://www.petitieonline.com/miscarea_pentru_apararea_statului_de_drept_din_romania
      • 0 (0 voturi)    
        Cheia problemelor (Sâmbătă, 7 iulie 2012, 7:51)

        lzrd [utilizator] i-a raspuns lui MASD-RO

        Cheia problemelor este CONTROLUL AVERILOR si confiscarea partii ilicite urmare ,evident,a unei condamnari pentru evaziune si furt!
        Orice mobilizare,cat de mica ,in favoarea presedintelui si a DREPTEI ,este de salutat :colegii de serviciu,vecinii,prietenii,familia,toti sant importanti!
    • +9 (9 voturi)    
      Sa fim seriosi... (Vineri, 6 iulie 2012, 19:53)

      catalin72 [utilizator] i-a raspuns lui mariage

      Daca avea de gind sa faca asa ceva o facea din 2007 cind s-a dovedit ca ,toti cei care au propus suspendarea,erau "rupti" de popor !
      • +13 (13 voturi)    
        Acum au o sansa (Vineri, 6 iulie 2012, 20:29)

        mariage [utilizator] i-a raspuns lui catalin72

        Basecu si Boc au fost obligati sa ia masuri dure pentru iesirea din criza, majoritatea oamenilor n-au inteles asta, latrinele i-au indoctrinat zi de zi, sansa lui Basescu sunt toate balbele din ultimele saptamani cand au calcat tot in picioare. Vor vota impotriva suspendarii doar cetatenii cu un IQ peste medie si care n-au fost penalizati dur de masurile de austeritate. Sansa lui Basescu ar trebui sa fie angajatii din mediul privat, prin masurile luate, Boc si Basescu pe ei au vrut sa-i protejeze, ghinionul este ca multi din ei sunt usor manipulabili de Latrine. Un vot masiv din diaspora este obligatoriu oricum pentru a scapa tara de USL-asi.
    • +8 (8 voturi)    
      corect (Vineri, 6 iulie 2012, 21:01)

      purplesky [utilizator] i-a raspuns lui mariage

      Chiar si cei care il urasc pe Base, sa scapi de Crin pare mult mai important in momentul asta. Prefer orice fraier din PSD in locul lui, daca altfel nu se poate.
  • -14 (16 voturi)    
    suport (Vineri, 6 iulie 2012, 19:00)

    sisipisi [utilizator]

    Domnule Antonescu, eu va voi ajuta sa ramineti in politica romaneasca. Numai ca...n-o fac de dragul dumneavoastra.
    • +11 (13 voturi)    
      ajută-l... (Vineri, 6 iulie 2012, 19:18)

      ampersand [utilizator] i-a raspuns lui sisipisi

      Ajută-l să intre-n posterioritate.
  • +22 (22 voturi)    
    Antenescu (Vineri, 6 iulie 2012, 19:01)

    madyskat [utilizator]

    Suna foarte tentant aceasta promisiune...oare se va tine de ea? Eu nu cred...dar sa speram..
  • +13 (13 voturi)    
    dormi in pace (Vineri, 6 iulie 2012, 19:01)

    safalax [utilizator]

    un film frumos, pueril pe alocuri, ca orice comedie, il infatisa pe mr bean la un muzeu (nu era muzeograf). citez din memorie: rolul meu e sa stau pe scaun si sa ma uit la tablouri
  • +14 (16 voturi)    
    Crin (Vineri, 6 iulie 2012, 19:01)

    Nazgul [utilizator]

    Sa de-a domnul, pardon voturile, s-o vedem si pe asta. Rest in peace, floare uselista!
  • +12 (16 voturi)    
    o viata politica... (Vineri, 6 iulie 2012, 19:01)

    trei.culori [utilizator]

    ...in care nici nu aveai dreptul sa fii!
  • +11 (15 voturi)    
    Drum bun! (Vineri, 6 iulie 2012, 19:02)

    Scum Hero [anonim]

    si cale batuta...
  • +13 (17 voturi)    
    Vezi ca a mai fost un referendum de suspendare (Vineri, 6 iulie 2012, 19:03)

    kinn3 [utilizator]

    ... si nu ti-ai dat demisia.
  • +15 (15 voturi)    
    retragere (Vineri, 6 iulie 2012, 19:05)

    kostel [utilizator]

    te retragi direct langa nastase la mititica? pe cuvntul tau? parol?
    • +8 (8 voturi)    
      acolo ii este locul (Vineri, 6 iulie 2012, 20:06)

      paolalaan [utilizator] i-a raspuns lui kostel

      acestui repetent ,de doua ori inca!unu hot altu repetent ,uite cine ne conduce!!!!!!!!!
  • +24 (24 voturi)    
    Noroc de Antonescu, cum ne motiveaza! (Vineri, 6 iulie 2012, 19:06)

    Iorest [utilizator]

    Decizia lui Antonescu e cel mai intemeiat motiv pentru a merge la vot! Chiar ma intrebam cum scapam de individul acesta.
  • +25 (25 voturi)    
    Imediat (Vineri, 6 iulie 2012, 19:06)

    EQUANT [utilizator]

    Se retrage cum s-a retrag si Ponta, dupa ce-a fost gasit vinovat de plagiat.
    Oamenii astia nu au cuvant, constiinta si nici onoare. Ce spun ei sunt vorbe-n vant, si nimic mai mult.
  • +13 (13 voturi)    
    Antonescu -miros neplacut (Vineri, 6 iulie 2012, 19:08)

    Angoasat [utilizator]

    Ca un miros neplacut intr-un colt ai aparut in politica .. tot asa vei si pleca..
  • -6 (8 voturi)    
    Antonescu este presedintele Romaniei (Vineri, 6 iulie 2012, 19:08)

    busola [utilizator]

    Este foarte bine ca este atat de transant, este o pozitie demna in asemenea cazuri!...Cat despre Basescu, el este in mare criza de credibilitate, nu mai are ce pozitie radicala sa mai adopte, portocalii astepata de la el o minune de care nu este in stare.
    • +7 (7 voturi)    
      presedinte pentru o luna (Vineri, 6 iulie 2012, 20:08)

      Andi_Andrei [utilizator] i-a raspuns lui busola

      Va dormi doar o luna la Cotroceni... Apoi trezirea va fi un soc pentru el. Si-i vom reaminti ce a promis azi!
  • +10 (12 voturi)    
    masura cu efect indirect (Vineri, 6 iulie 2012, 19:10)

    cboengiu1284466354445 [utilizator]

    Daca nu va place modul agresiv al domnului Antonescu de a concepe relatiile cu unii parteneri de viata politica, parteneri avand alte opinii decat ale sale,
    daca nu va place modul cum a inteles sa se achite de obligariile sale in elaborarea legilor ajunse in senat, avand o participare aproape de 0 la votul final,
    VOTATI IMPOTRIVA DEMITERII PRESEDINTELUI BASESCU!
  • +7 (9 voturi)    
    Sa plece, impreuna cu toti prietenii bolsevici! (Vineri, 6 iulie 2012, 19:19)

    MASD-RO [utilizator]

    Rezistenta noastra trebuie sa continue, veniti alaturi de noi!

    http://www.facebook.com/pages/Miscarea-pentru-apararea-statului-de-drept-din-Romania/441712469182648

    http://www.petitieonline.com/miscarea_pentru_apararea_statului_de_drept_din_romania
  • +6 (10 voturi)    
    Oare?? (Vineri, 6 iulie 2012, 19:24)

    dracu [utilizator]

    Sper ca cei pe care el se bazeaza,vor vota contra,numai ca sa scape de scape de Antonescu!
    Antonescu este bolnav,nu are ce cauta in politica!
  • +6 (8 voturi)    
    Ispita (Vineri, 6 iulie 2012, 19:25)

    Lepus [utilizator]

    Nu ma ispiti Crin-ule....ca te rezolv...la vot
  • -2 (4 voturi)    
    stie bine dom' Nae (Vineri, 6 iulie 2012, 19:30)

    sisipisi [utilizator]

    Oricum, trebuie sa recunosc ca s-a redus multumitor cenzura. Miroase cumva a suspendare?
  • +3 (7 voturi)    
    m-am lamurit (Vineri, 6 iulie 2012, 19:36)

    MG [utilizator]

    Si eu imi doresc ceva mai bun decat basescu. Dar mi-e clar ca nu Atonescu este acel ceva. Un acrit, un ingamfat, un nimeni, care daca nu ar face politica ar muri de foame. Daca base nu se batea cu ei, aveam un nastase capo da tutti capo si faceam defilari de ziua lui si a danei. Hurezeanu este genul de om caruia i-as acorda votul meu pt o functie in stat.
    • +4 (4 voturi)    
      Stai acasa.. (Sâmbătă, 7 iulie 2012, 1:02)

      Andrei966 [utilizator] i-a raspuns lui MG

      Hurezeanu facea comparatii intre Ceausescu si Basescu si spunea ca ipocrin e bun orator.. iar hure lua bani de la Vantu, cum ia si acum.. te-a lovit caldura!
  • -1 (5 voturi)    
    m-am lamurit (Vineri, 6 iulie 2012, 19:36)

    MG [utilizator]

    Si eu imi doresc ceva mai bun decat basescu. Dar mi-e clar ca nu Atonescu este acel ceva. Un acrit, un ingamfat, un nimeni, care daca nu ar face politica ar muri de foame. Daca base nu se batea cu ei, aveam un nastase capo da tutti capo si faceam defilari de ziua lui si a danei. Hurezeanu este genul de om caruia i-as acorda votul meu pt o functie in stat.
  • +7 (7 voturi)    
    abia asteptam (Vineri, 6 iulie 2012, 20:04)

    paolalaan [utilizator]

    nu avem nevoie de repetenti care sa ne conduca!nici de hoti!asa ca ar fi bine sa pleci de acum .Daca nu ai fost in stare sa faci o facultate in mod onorabil fara sa repeti de doua ori crezi ca vei fi in stare sa conduci o tara?nemernicule!
  • +5 (5 voturi)    
    Daaa.... (Vineri, 6 iulie 2012, 20:23)

    sln [utilizator]

    Si-uite-asa o barba-avea.
    Si ponta, dupa cum a promis, s-a retras dupa ce i s-a dovedit plagiatul.
    Si marmota...
  • +7 (7 voturi)    
    ma convins... (Vineri, 6 iulie 2012, 20:29)

    TDragos [utilizator]

    O sa merg sa votez impotriva suspendarii...si o sa-mi conving si rudele sa voteze in favoarea marinarului.
  • +6 (6 voturi)    
    nu te cred (Vineri, 6 iulie 2012, 20:38)

    omoni [utilizator]

    pe cine pacalesti? Renunti tu la imunitate? Devii vulnerabil si doar cu imunitatea ai tupeul ala de hiena!
  • -3 (3 voturi)    
    crin antonescu este un LIDER! (Vineri, 6 iulie 2012, 20:59)

    kitto [utilizator]

    antonescu este un foarte bun orator, un lider inascut!
  • +6 (6 voturi)    
    ateu fara neam si tara! (Vineri, 6 iulie 2012, 21:07)

    Wanga [utilizator]

    sa dea Dumnezeu sa te tii de cuvat antonescule!
    Pentru stiinta ta: Dumnezeu nu este membru de partid ci este autoritatea spirituala de cel mai inalt nivel al crestinilor ortodocsi, in care noi romani credem in majoritate covarsitoare, ateule fara de tara si credinta!!
    Sa te ajute Dumnezeu asa cum ai ajutat si tu aceasta tara !alecu
  • +2 (2 voturi)    
    papusa de cirpa, tu nu ai facut (Vineri, 6 iulie 2012, 21:54)

    __alex__ [utilizator]

    niciodata parte din viata politica.
  • +5 (5 voturi)    
    Demisia (Vineri, 6 iulie 2012, 21:59)

    congovisa [utilizator]

    Nu si va da demisia.
    Va desfiinta poporul pt ca evident sunt niste basisti care nu reflecta vointa poporului.
    Mai stim noi pe unu care a zis ca isi da demisia daca se va dovedi ca a plagiat.
  • +3 (3 voturi)    
    AMIN, Doamne-ajuta (Vineri, 6 iulie 2012, 23:38)

    rco [utilizator]

    dar jigodia nu se tine de cuvant...
    • -1 (1 vot)    
      Ai dreptate !!! (Sâmbătă, 7 iulie 2012, 7:38)

      independent [utilizator] i-a raspuns lui rco

      Mare dreptate ai, jigodia pe care o venerezi nu și-a ținut cuvântul dat când a spus că își dă demisia dacă e suspendat...Uitați cam repede pedelei de doi bani !
  • +4 (4 voturi)    
    Vai saraca Romanie (Sâmbătă, 7 iulie 2012, 0:00)

    Dan1900 [utilizator]

    ..cum mint astia pentru ciolan , nu le mai ajunge sa fure, da faramituri la prostime si ei fura cu milioanele, ca dac ai prind, doi anisoru trec repede sau te scoate partidul afara repede,
    Asta o sa fie prima miscare comunista , totul este facu sa l scoata pe Bombonel afara!!!!
  • +1 (1 vot)    
    Si uite asa... (Sâmbătă, 7 iulie 2012, 7:10)

    Mirobo [utilizator]

    ....am devenit presedinte. Chiar ca tre' sa emigram.
  • +2 (2 voturi)    
    serios? (Sâmbătă, 7 iulie 2012, 11:33)

    danluci [utilizator]

    Haide Crin nu lua decizii atat de radicale.
    Doar tu esti salvatorul natiunii. Esti unicul, esti cel mai destept, esti cel mai frumos, esti singura sansa a noastra ca sa salvezi turma de la un dezastru.
    Te rog frumos nu lua o decizie atat de dura.
    Cum sa renunti la tot ce ai cladit cu atata truda prin munca "cinstita" ?
    Esti atat de aproape de visul tau din copilarie!
    Nu renunta Crin!
    Daca renunti la viata politica ce o sa faci ?
    Te reintorci la catedra de la Spritu Haret ?
    La un salar de profesor ?
    Nu pleca !!! Nu merita !!!
  • +2 (2 voturi)    
    abia astept! (Sâmbătă, 7 iulie 2012, 11:48)

    iulianbarlad [utilizator]

    maimutoiul asta care tine cel mai mult la freza lui va avea o mare surpriza.nu cred ca se tine de cuvant.atata ura impotriva institutiilor statului cum are filfizonul asta nu cred ca mai are cineva,mai are multe de distrus de aceea nu cred ca scapam de el daca base va fi reconfirmat.
  • +4 (4 voturi)    
    cuvinte mari in gura unui om mic (Sâmbătă, 7 iulie 2012, 12:28)

    dumil [utilizator]

    da sigur, copy paste de la declaratia lui Ponta ca isi da demisia daca e prins cu plagiatul. Crezi ca va mai crede cineva?

    mare regret am ca te-am votat la prezidentiale in primul tur d-nle antonescu, iti garantez ca nu se va mai intampla!
  • +3 (3 voturi)    
    Antonescu=Agamita Dandanache (Sâmbătă, 7 iulie 2012, 12:46)

    virgo39 [utilizator]

    Basescu nu a incalcat grav constitutia decat in declaratia "marelui jurist" Sova. Avizul CCR nu a retinut nici o fapta de "incalcare grava" Nu degeaba antonescu a refuzat sa citeasca in plen avizul sau macar un rezumat.
    Dar tot raul spre bine Vom merge la referendum, il vom vota din nou pe Basescu si atunci sa vedem daca Gagamita se tine de cuvant.
    Poate asa scapam de acest mascarici.
  • +4 (4 voturi)    
    da... (Sâmbătă, 7 iulie 2012, 14:26)

    Apostol [utilizator]

    ...pai hai sa-l ajutam.NU demiterii presedintelui
  • +3 (3 voturi)    
    cum dracu (Sâmbătă, 7 iulie 2012, 15:22)

    Paleopterix [utilizator]

    Cum dracu sa nu fie demis cand veti falsifica referendumul cu nerusinare? De ce nu l-ati suspendat inainte de locale? Ca sa aveti acum toata masinaria de furat voturi pusa la punct, de aia. Nici impuscati nu ati primi ce meritati, banda de jigodii! Iar antonescu asta ar trebui jupuit de viu si dat cu sare, ca asa canalie idioata rar vezi.
  • +1 (1 vot)    
    Incomplet (Sâmbătă, 7 iulie 2012, 17:47)

    inapoi_in_Europa [utilizator]

    ...cuvinte care suna frumos, dar ideea e neterminata, ar fi trebuit sa spuna si DE CE "ma voi retrage din politica"
  • +1 (1 vot)    
    Pacaleala antonesciana (Sâmbătă, 7 iulie 2012, 17:57)

    andisa [utilizator]

    Antonescu s-ar retrage fericit dar sa nu va pacaliti crezand ca va dispare viata noastra. El va face precum Sarah Palin in USA, care a candidat la fotoliul de vicepresedinte, a pierdut cu succes, si s-a facut de ras de nenumarate ori atat pe posturile de tv cat si in functia de guvernator de Alaska. Cand a vazut ca nu o mai poate da la intors si ca orice miscare ii era verificata si controlata, a schimbat macazul. Si-a dat demisia si a inceput o noua cariera, care pina la urma i se potrivea perfect avand in vedere calitatile ei oratorice. A scris carti, a comentat pe la felurite televiziuni si a ajuns sa fie invitata de fel si fel de “politicieni” sa-i sustina cu discursurile ei la alegeri.
    Asta va face Antonescu. Deja si-a dat seama ca a latra vesnic la televiziunea lui Voiculescu ii va aduce mai multi bani, mai multa odihna (se poate trezi la orice ora vrea, nu-i asa?) si mai putina bataie de cap decat un job in slujba poporului. O fi el in cea mai de sus pozitie din tara, dar si ochii tuturor sunt atintiti spre el. A intrat deja in colimator!
  • +1 (1 vot)    
    gandul cel bun (Sâmbătă, 7 iulie 2012, 18:42)

    liliana65 [utilizator]

    in sfarsit o decizie buna, imi doresc sa se tine de cuvant
  • +1 (1 vot)    
    si cu felix????? (Sâmbătă, 7 iulie 2012, 19:01)

    santi [utilizator]

    hai..crinut....ne lasi cu felix?????ee tre sa fii insotit de dottore..plagiatore...si toata clica de cercetati penal si viitori locatari la jilava de 20 de ani in sus ...sa va dea dumnezeu,,,,ca daca da.....da.......daca nu da ..nu da...mai putin de 20 de ani detentie va urez din suflet.............
  • 0 (0 voturi)    
    Si daca se retrage, ce? (Sâmbătă, 7 iulie 2012, 21:00)

    OutsideThisBox [utilizator]

    Cam care a fost pana in prezent contributia acestui "mare om politic" la bunul mers al tarii?? In afara de certuri?
  • 0 (0 voturi)    
    Daca pleci... (Marţi, 10 iulie 2012, 15:16)

    bogdanicus [utilizator]

    Daca pleci...
    Daca pleci, ia-l si pe Pontulica
    Daca pleci...

    A, si vezi ca trebuie sa stampilezi multe milioane la referendumul asta ca sa ajungi la 50%+1 :)