Zvonurile potrivit carora Leonardo DiCaprio este violat de doua ori de un urs in noul sau film au fost dezmintite 

de A. Florea     HotNews.ro
Joi, 3 decembrie 2015, 4:25 Magazin

Leonardo diCaprio
Foto: Wikimedia Commons
​​Producatorii noului film al lui Leonardo DiCaprio, The Revenant, au dezmintit zvonurile potrivit carora vedeta american ar fi violata in mod repetat de un urs in proiectia cinematografica, scrie Daily Mail.

Mai multe zvonuri au sustinut ca personajul interpretat de Leonardo DiCaprio,un tanar vanator, este atacat de un urs. Masivul animal il intoarce pe personaj inainte de a-l agresa sexual.

Oricine care a vazut filmul poate sa confirme ca ursul care-l ataca pe Leonardo DiCaprio este o femela, care simte ca puii ei sunt amenintati”, a declarat reprezentantul studiourilor de film Fox.




















7032 vizualizari
  • +11 (11 voturi)    
    radio Erevan (Joi, 3 decembrie 2015, 8:15)

    teddy bear [anonim]

    de fapt se pare ca e un pic invers, Di Caprio a intors ursoaica, si de atunci , in fiecare dimineata gaseste in fata casei cate un cosulet cu zmeura trimis prin DHL tocmai din South Dakota.
    • +4 (4 voturi)    
      PR de cea mai infecta calitate! (Joi, 3 decembrie 2015, 11:09)

      pedepsitorul [utilizator] i-a raspuns lui teddy bear

      Ce asteptau cei care au lansat zvonul, ca vor veni milioane de zoofili sa vada ultimul film al lui diCaprio ?

      Iar daca era adevarat, ar fi fost o o scena groteasca de la care orice om sanatos inca, trebuia sa se ridice si sa plece din sala!

      Oricum, publicitatea s-a facut, acum toata lumea stie despre ultimul film al acestui actor... de aceea spun ca a fost o strategie de PR infecta!
  • +4 (4 voturi)    
    . (Joi, 3 decembrie 2015, 8:27)

    gigi [anonim]

    De fapt la (Sic ! ) violat o ursoaica...Ce stire...
  • +6 (6 voturi)    
    de fapt e violat de 3 ori (Joi, 3 decembrie 2015, 8:42)

    snowflake [utilizator]

    :)
    Sau cum sa face o reclama mascata noului film
  • +2 (2 voturi)    
    South Park (Joi, 3 decembrie 2015, 11:13)

    george1977 [utilizator]

    Ocazie cu care mi-am amintit că astăzi a apărut un episod nou din South Park.
  • +2 (2 voturi)    
    bleah (Joi, 3 decembrie 2015, 11:28)

    gigi [anonim]

    sick people
  • 0 (0 voturi)    
    un link? (Joi, 3 decembrie 2015, 21:51)

    Maica Reteza [utilizator]

    Păi ne ziceți de film dar nu ne dați un un link, un torrent, ceva?

    Hai cu The.Revenant.2015.1080p.BluRay.x264.YIFY.avi
    (cu sub de VeveritaBC, evident)