VIDEO O ursoaica si cinci ursuleti s-au distrat in piscina unei familii americane. Pe inregistrare se aug copii plangandu-se ca li se strica jucariile: Mi-au luat salteluta!

de G.S.     HotNews.ro
Sâmbătă, 22 august 2015, 12:26 Magazin

Sase ursi se distreaza in piscina unei familii din SUA
Foto: Captura YouTube
O familie americana s-a trezit cu o familie de ursi ce s-au racorit in piscina din spatele casei, s-au jucat cu saltelutele si pe tobogan si au ravasit gradina, scrie Daily Mail.

Distractia ursoaicei si a celor cinci ursuleti a fost filmata din casa familiei din localitatea Rockaway, New Jersey, iar copii se aud cum comenteaza ce se intampla cu locul lor de joaca.

In filmare se aude cum unul dintre copii spune "sunt ursi in piscina", adaugand mai tarziu: "mi-au luat salteluta".


























11383 vizualizari

  • +12 (12 voturi)    
    Somebody's been sleeping in my bed (Sâmbătă, 22 august 2015, 12:27)

    fdaniel [utilizator]

    :)
  • 0 (4 voturi)    
    concluzia? (Sâmbătă, 22 august 2015, 13:28)

    Cristi [anonim]

    Pana la urma s-a curentat ursoaica?
    • +1 (1 vot)    
      nu (Sâmbătă, 22 august 2015, 21:07)

      StefanB52 [utilizator] i-a raspuns lui Cristi

      este o continuare la filmarea asta pana in momentul in care mama pleaca si puii se iau dupa ea.
  • -14 (20 voturi)    
    Americani (Sâmbătă, 22 august 2015, 14:13)

    Ela [anonim]

    Americanii, in loc sa faca razboaie, ar fi mai bine sa construiasca parcuri de distractie pentru ursi...
    • +19 (19 voturi)    
      dac-ai citi un pic (Sâmbătă, 22 august 2015, 14:47)

      ampersand [utilizator] i-a raspuns lui Ela

      Dac-ai citi un pic, ai afla ca aprox 40% dintre parcurile rezervatii naturale din lume sunt in SUA, iar ele ocupa aprox 25% din suprafata tarii.
      • -15 (15 voturi)    
        Big deal! (Sâmbătă, 22 august 2015, 15:52)

        Nyk1 [utilizator] i-a raspuns lui ampersand

        În Rusia, spațiile unde nu a călcat urmă de om sunt mai mult de jumătate din suprafața țării. Nici măcar nu mai trebuie declarate rezervații naturale. Și oricum e mai bine așa pentru protejarea naturii decât să fie așa-zise zone protejate unde se înghesuie gloata înarmată cu selfie-stickuri și iPhoane, mai nou chiar cu drone (la Yosemite au fost chiar interzise complet recent, fiindcă nu se mai putea altfel)
        • +6 (6 voturi)    
          ai naibii americani (Sâmbătă, 22 august 2015, 17:13)

          ampersand [utilizator] i-a raspuns lui Nyk1

          Ai vazut ce-au facut la Oregon Raceway Park?!? Revoltator! :D

          https://www.youtube.com/watch?v=Te0V71sGoxA
        • +7 (9 voturi)    
          Drum bun! (Sâmbătă, 22 august 2015, 17:21)

          Acestnicknameestedejainregistrat [utilizator] i-a raspuns lui Nyk1

          Atunci du-te in iubita ta Rusie si lasa-ne pe noi, salbaticii astia!
        • +8 (10 voturi)    
          Da, doar ca in Rusia foametea e mare (Sâmbătă, 22 august 2015, 17:24)

          Wanheda [utilizator] i-a raspuns lui Nyk1

          si multe specii de animale is pe cale de disparitie tocmai ca-s vanate crunt de catre voi, fomalaii. Efectul Dropia din Baraganul romanesc.
    • +7 (7 voturi)    
      ce (Sâmbătă, 22 august 2015, 15:31)

      baronul stanganbuch [utilizator] i-a raspuns lui Ela

      razboaie fac americanii, draga troalo ela savuskina, ia povesteste matale, ca acum iesi din tura si ramin neluminat.
    • +8 (8 voturi)    
      ALTA MANELISTA! (Sâmbătă, 22 august 2015, 15:58)

      schroedinger [utilizator] i-a raspuns lui Ela

      N-ai treaba? Du-te sa-ti tatuezi sprncenele, fa!