VIDEO ​O prezentatoare TV din India a fost plesnita de un barbat din public pentru ca era imbracata sumar

de A.C.     HotNews.ro
Marţi, 2 decembrie 2014, 10:54 Magazin

Gauahar Khan, vizibil afectata de incident
Foto: Captura YouTube
​Prezentatoarea TV si modelul Gauahar Khan a ramas uimita dupa ce un barbat din public a urcat pe scena si a plesnit-o pentru ca purta haine pe care el le considera a fi revoltatoare, potrivit The Telegraph.

Atacatorul, Aktil Malik, in varsta de 24 de ani de ani a fost "jignit" de rochia prezentatoarei, care o lasa pe aceasta cu spatele gol.

Politia din Mumbai spune ca Malik crede ca Gauahar Khan nu ar trebuit sa poarte o asemenea rochie pentru ca este o femeie musulmana.

Malik a fost arestat si acuzat de molestare dupa incidentul care a lasat-o pe Khan intr-o evidenta stare de soc.






















16746 vizualizari

  • -12 (16 voturi)    
    Coool (Marţi, 2 decembrie 2014, 12:07)

    EXEs [utilizator]

    Interesant cum niste state asa-zis necivilizate incep sa dea lectii de moralitate asa-zisilor civilizati americani.
    Cand si musulmanii o sa se mai calmeze si o sa reactioneze mai inteligent precum indianul din articol cred ca Europa va fi convertita instant la neo-islamism. Traim vremuri extrem de ciudate.
    • +12 (12 voturi)    
      TIGLE LIPSA (Marţi, 2 decembrie 2014, 12:53)

      daydr3am3r [utilizator] i-a raspuns lui EXEs

      Lectii de moralitate? Ala tocmai a plesnit o femeie si tu numesti asta lectie de moralitate? Nu ai toate tiglele pe casa. Daca ti se pare ca vesticii sunt atat de lipsiti de bun simt si moralitate iar musulmanii si indienii nu pentru ca isi trateaza femeile precum sclavii, atunci mars in India sau in una din tarile arabe.
      • +1 (1 vot)    
        si pesedeul cu cine ramane daca pleaca (Miercuri, 3 decembrie 2014, 9:32)

        rov [utilizator] i-a raspuns lui daydr3am3r

        manipulabilii cu gandire de secol 18 ?!!
        Doar nu crezi ca lasa prosteala si se apuca de munca...
    • +11 (11 voturi)    
      Nu ai ce cauta in Europa! (Marţi, 2 decembrie 2014, 14:11)

      fahrenheit [utilizator] i-a raspuns lui EXEs

      Da' du-te tata si traieste printre musulmani daca iti sunt asa de dragi.
    • +6 (6 voturi)    
      vremuri ciudate cu adevarat.. (Marţi, 2 decembrie 2014, 15:18)

      AdriEu [utilizator] i-a raspuns lui EXEs

      Dupa atatia ani tot cu gandire inapoiata au ramas unii dintre noi.. trist.
  • +8 (10 voturi)    
    niste inapoiati ... (Marţi, 2 decembrie 2014, 13:47)

    maryus999 [utilizator]

    niste inapoiati frustrati ... individul ala daca era satul de femei nu il mai interesa cum este imbracata aia ... cum el nu cred ca a vazut pasarica in viata lui il tulbura rau excitatia sexuala si devine violent dand vina pe religie ... niste frustrati sexuali ...
  • +5 (5 voturi)    
    Realitatea (Marţi, 2 decembrie 2014, 15:36)

    autor_necunoscut_84 [utilizator]

    Exista o problema reala in India privind relatiile sexuale premaritale. Deoarece majoritatea femeilor sunt vandute la propriu de familie inainte de a-si pierde virginitatea, barbatii saraci raman in imposibilitatea de a gasi un partener adecvat. Frustrarile sunt enorme, exista cazuri de violuri infricosatoare, lumea de acolo nu se indreapta spre ceva ok. De aici, atitudinea ostila asupra femeilor care se imbraca provocator.

    Pentru prostii care asociaza asuprirea femeilor cu religia islamica va spun doar atat: in india majoritatea nu sunt musulmani, iar in tari in care exista o majoritate musulmana, exista mai multe femei ajunse in functii inalte in stat decat in SUA (mama democratiei si a crestinatatii).
  • +1 (1 vot)    
    pff (Marţi, 2 decembrie 2014, 17:20)

    t_roxx [utilizator]

    ce inapoiati, si pana la urma rochia aia atat de "provocatoare" este destul de lunga din cate vad eu din alte video...