VIDEO Londra: Cum isi recupereaza un sofer masina ridicata pentru parcare ilegala: "Da-i drumul, da-i drumul!"

de I.R.     HotNews.ro
Vineri, 19 septembrie 2014, 18:16 Magazin

Soferul isi recupereaza masina direct de pe camionul de tractare
Foto: Captura YouTube
Un barbat se hotaraste sa isi recupereze masina ridicata pentru parcare ilegala si este filmat in timp ce se urca la volan direct pe camionul de tractare si fuge cu ea, in inregistrare auzindu-se si un indemn in romaneste: “Da-i drumul, da-i drumul!”

Barbatul se urca pe camionul care se pregatea sa duca masina ridicata, intra in masina la valon, da inapoi si pleaca, intr-o manevra foarte riscanta, cu autoturismul, scrie Guardian Series.

Incidentul a avut loc intr-o suburbie din estul Londrei, Walthamstow, si a fost raportat la politie, care nu a precizat daca s-a luat vreo masura.

























12405 vizualizari

  • +10 (12 voturi)    
    Si uite asa.. (Vineri, 19 septembrie 2014, 18:34)

    picmiki [utilizator]

    ..din cauza la janghinele astea se uita toti urat la noi, pe unde ne ducem..
  • +6 (6 voturi)    
    E program Rabla si in Anglia? (Vineri, 19 septembrie 2014, 18:59)

    Xerses [utilizator]

    Ca dupa caderea aia e buna sa te adapostesti de ploaie in ea :)
  • +4 (12 voturi)    
    :)))) (Vineri, 19 septembrie 2014, 19:06)

    TheFreeOne [utilizator]

    Suntem acasa ORIUNDE ! Ne purtam oriunde ca in ograda personala :))
    • +5 (9 voturi)    
      De ce vorbesti la persoana a doua plural? (Vineri, 19 septembrie 2014, 20:16)

      EuSiCuMine [utilizator] i-a raspuns lui TheFreeOne

      Te solidarizezi cu astfel de elemente. Eu cu genul asta de tigani care nu vor sa se integreze nu ma solidarizez sau identific!
  • +7 (7 voturi)    
    compatrioti.... (Vineri, 19 septembrie 2014, 19:28)

    ca_32 [utilizator]

    creca era si furata si parcata aiurea :)))
  • +4 (4 voturi)    
    da (Vineri, 19 septembrie 2014, 19:44)

    baronul stanganbuch [utilizator]

    tigani dntr-o romanie tiganita. Si copilul spectator pare cam tigan.
  • +3 (3 voturi)    
    O societate profund bolnava (Sâmbătă, 20 septembrie 2014, 4:33)

    Vlad-I [utilizator]

    Sincer societatea este anchilozata, 25 de ani de libertate nu au fost suficienti ca sa putem strange patrupedele comunitare. Integrarea tiganilor este ceva mult mai complex si costisitor.

    De fapt nu s-a reusit nici macar ridicarea nivelului de emancipare la romani.
  • 0 (0 voturi)    
    varza (Luni, 22 septembrie 2014, 13:16)

    PedaGogu [utilizator]

    Cred ca si-a aranjat macar baia de ulei :-)