VIDEO New York: Un barbat merge cu sky jet-ul pe strazile inundate dupa trecerea uraganului Irene

de Alina Neagu     HotNews.ro
Miercuri, 31 august 2011, 10:50 Actualitate | Internaţional

Un barbat din Oceanside (statul american New York) a fost filmat in timp ce se dadea cu sky jet-ul pe strazile inundate ale orasului, dupa trecerea uraganului Irene. Uraganul Irene a provocat moartea a 38 de persoane si a provocat pagube de pana la 7 miliarde de dolari in SUA, zilele trecuta. Luni, uraganul a ajuns pe teritoriul Canadei.

























6099 vizualizari

  • +5 (7 voturi)    
    A trecut pe culoarea rosie la semafor... (Miercuri, 31 august 2011, 11:12)

    ShoboLingoZauR [utilizator]

    Acum intrebarea e poti sa-i dai o amenda de la rutiera? :) Si cred ca mai merge una pt. depasirea vitezei...
    • +4 (6 voturi)    
      Si inca una pentru ca nu a semnalizat ... [sic] (Miercuri, 31 august 2011, 11:39)

      Donnie [anonim] i-a raspuns lui ShoboLingoZauR

      Crecă amenzile se pot aplica vehiculelor care se deplasează pe drumurile publice. Cred ca totuşi ar putea sa-l traga deoparte un pic paza de coastă sau daca nu poliţia heleşteului.
      • +3 (5 voturi)    
        Chichita avocateasca (Miercuri, 31 august 2011, 11:48)

        Gamma [anonim] i-a raspuns lui Donnie

        Se deplasa deasupra drumului public ... nu il atingea cu nimic :)
        Norocos tipul , la locul potrivit, timpul potrivit si cu sculele potrivite . Bravo .
  • +1 (3 voturi)    
    stropi (Miercuri, 31 august 2011, 11:22)

    bogdanicus [utilizator]

    Si mai marege o amenda si pentru stropire...
    • -1 (3 voturi)    
      Hai mai (Miercuri, 31 august 2011, 11:51)

      Gamma [anonim] i-a raspuns lui bogdanicus

      Dupa ce i-a stropit uraganul si cu apa la genunchi crezi ca oamenii aia se mai sinchiseau de un jetski ?
      Asta le-a ridicat moralul mai degraba ,sa nu fim crispati .
  • +1 (3 voturi)    
    Ciudat pentru noi!!!!! (Miercuri, 31 august 2011, 12:54)

    Dragos [anonim]

    Fratilor ati observat ca semafoarele merg???la noi dupa o "ploicica" se stricaa incredibil........
  • +1 (5 voturi)    
    :) (Miercuri, 31 august 2011, 15:02)

    Vizitiul [utilizator]

    Fiecare cu romanii lor :))))
    • 0 (0 voturi)    
      :D (Miercuri, 31 august 2011, 20:11)

      surfer [anonim] i-a raspuns lui Vizitiul

      puteam sa jur ca e roman!
  • +3 (5 voturi)    
    curatenie (Miercuri, 31 august 2011, 15:34)

    Costinvlad [anonim]

    Fratilor cat de curata era apa rezultat al curateniei de pe strazi.... pai la noi ar fi fost molozita nu crystal clear.......sa nu mai vorbitm de semafoarele care mergeau.....ff tare
    • -2 (4 voturi)    
      hm (Miercuri, 31 august 2011, 17:31)

      aa [anonim] i-a raspuns lui Costinvlad

      Si uraganul ii mai bun la ei! Apropo de ce nu faci o vizita? sau sa faci o baie acolo?
      Ii greu de aprins gratarul?
      • +2 (4 voturi)    
        fascinat (Miercuri, 31 august 2011, 17:57)

        Costinvlad [anonim] i-a raspuns lui aa

        e bine sa cunosti oamenii si dupa sa ii judeci ;) ....cu toate astea sunt convins ca poti mai mult daca te straduiesti un pic.....