VIDEO New York: Un barbat merge cu sky jet-ul pe strazile inundate dupa trecerea uraganului Irene

de Alina Neagu     HotNews.ro
Miercuri, 31 august 2011, 10:50 Actualitate | Internaţional

Un barbat din Oceanside (statul american New York) a fost filmat in timp ce se dadea cu sky jet-ul pe strazile inundate ale orasului, dupa trecerea uraganului Irene. Uraganul Irene a provocat moartea a 38 de persoane si a provocat pagube de pana la 7 miliarde de dolari in SUA, zilele trecuta. Luni, uraganul a ajuns pe teritoriul Canadei.























Articol sustinut de BRD Groupe Société Générale

Atelier de idei. Cum te ajuta tehnologia sa-ti faci mai mult timp pentru tine si planurile tale

Munca multa, stres, ore peste program, termene limita, sedinte lungi. Uneori, asa arata ziua de lucru a multora dintre noi. Din acest motiv e foarte important sa investesti in lucruri care te pot ajuta sa iti folosesti mai bine timpul petrecut la birou. Sa lucrezi mai bine, mai usor si mai repede poate insemna mai mult timp pentru tine si pentru cei dragi. Iti propunem, asadar, cinci directii care te pot ajuta pe plan profesional si personal.

6101 vizualizari

  • +5 (7 voturi)    
    A trecut pe culoarea rosie la semafor... (Miercuri, 31 august 2011, 11:12)

    ShoboLingoZauR [utilizator]

    Acum intrebarea e poti sa-i dai o amenda de la rutiera? :) Si cred ca mai merge una pt. depasirea vitezei...
    • +4 (6 voturi)    
      Si inca una pentru ca nu a semnalizat ... [sic] (Miercuri, 31 august 2011, 11:39)

      Donnie [anonim] i-a raspuns lui ShoboLingoZauR

      Crecă amenzile se pot aplica vehiculelor care se deplasează pe drumurile publice. Cred ca totuşi ar putea sa-l traga deoparte un pic paza de coastă sau daca nu poliţia heleşteului.
      • +3 (5 voturi)    
        Chichita avocateasca (Miercuri, 31 august 2011, 11:48)

        Gamma [anonim] i-a raspuns lui Donnie

        Se deplasa deasupra drumului public ... nu il atingea cu nimic :)
        Norocos tipul , la locul potrivit, timpul potrivit si cu sculele potrivite . Bravo .
  • +1 (3 voturi)    
    stropi (Miercuri, 31 august 2011, 11:22)

    bogdanicus [utilizator]

    Si mai marege o amenda si pentru stropire...
    • -1 (3 voturi)    
      Hai mai (Miercuri, 31 august 2011, 11:51)

      Gamma [anonim] i-a raspuns lui bogdanicus

      Dupa ce i-a stropit uraganul si cu apa la genunchi crezi ca oamenii aia se mai sinchiseau de un jetski ?
      Asta le-a ridicat moralul mai degraba ,sa nu fim crispati .
  • +1 (3 voturi)    
    Ciudat pentru noi!!!!! (Miercuri, 31 august 2011, 12:54)

    Dragos [anonim]

    Fratilor ati observat ca semafoarele merg???la noi dupa o "ploicica" se stricaa incredibil........
  • +1 (5 voturi)    
    :) (Miercuri, 31 august 2011, 15:02)

    Vizitiul [utilizator]

    Fiecare cu romanii lor :))))
    • 0 (0 voturi)    
      :D (Miercuri, 31 august 2011, 20:11)

      surfer [anonim] i-a raspuns lui Vizitiul

      puteam sa jur ca e roman!
  • +3 (5 voturi)    
    curatenie (Miercuri, 31 august 2011, 15:34)

    Costinvlad [anonim]

    Fratilor cat de curata era apa rezultat al curateniei de pe strazi.... pai la noi ar fi fost molozita nu crystal clear.......sa nu mai vorbitm de semafoarele care mergeau.....ff tare
    • -2 (4 voturi)    
      hm (Miercuri, 31 august 2011, 17:31)

      aa [anonim] i-a raspuns lui Costinvlad

      Si uraganul ii mai bun la ei! Apropo de ce nu faci o vizita? sau sa faci o baie acolo?
      Ii greu de aprins gratarul?
      • +2 (4 voturi)    
        fascinat (Miercuri, 31 august 2011, 17:57)

        Costinvlad [anonim] i-a raspuns lui aa

        e bine sa cunosti oamenii si dupa sa ii judeci ;) ....cu toate astea sunt convins ca poti mai mult daca te straduiesti un pic.....