VIDEO Sefa protocolului american a alunecat pe scarile de la Casa Alba inainte de o cina oficiala

de A.N.     HotNews.ro
Joi, 20 mai 2010, 19:26 Actualitate | Internaţional

Sefa protocolului din Statele Unite, Capricia Penavic Marshall, a alunecat si a cazut pe scarile de la Casa Alba, cu doar cateva secunde inainte de sosirea presedintelui mexican Felipe Calderon si a sotiei sale, Margarita Zavala, pentru o cina oficiala, transmite AP.

Presedintele Barack Obama s-a grabit sa le spuna fotografilor prezenti la Casa Alba: "Nu faceti poza asta!", in timp ce Prima Doamna a SUA, Michelle Obama, a adaugat: "Nu publicati fotografia asta!"

Calderon se afla in SUA intr-o vizita oficiala.



Citeste mai multe despre   
























Material sustinut de BCR

VIDEO Antreprenor StartUp Nation / Fondatorul Scolii de Bijuterie Contemporana: Eu nu vin la serviciu, eu vin in propriul meu atelier, in care imi exprim ideile. Ceea ce misca industria asta sunt ideile, nicidecum cifrele

David Sandu s-a ocupat de designul de bijuterii de cand era copil si a invatat pe cont propriu tot ceea ce stie. Assamblage - Scoala de Bijuterie Contemporana a aparut drept consecinta a acestei pasiuni. David face parte dintr-o industrie creativa emergenta, insa atat el, cat si cei care au trecut in ultimii 7 ani pe la bancurile de lucru ale scolii sale se vad adesea nevoiti sa spuna ca fac alte lucruri, pentru ca activitatea lor nu exista intr-un cadru legal.

5308 vizualizari

  • -2 (2 voturi)    
    Sinteti siguri ? (Joi, 20 mai 2010, 18:35)

    STEFAN A. [utilizator]

    Nu cumva a lunecat sotia presedintelui mexican ?
    • +1 (1 vot)    
      ... (Joi, 20 mai 2010, 20:13)

      gigel [anonim] i-a raspuns lui STEFAN A.

      nu
    • +1 (1 vot)    
      Nu stiu daca era sefa protocolului (Joi, 20 mai 2010, 20:28)

      luxdesign28.ro [anonim] i-a raspuns lui STEFAN A.

      insa nu mod sigur nu era sotia Presedintelui mexican. Daca ai fi vazut filmuletul ti-ai fi dat seama.
  • +3 (5 voturi)    
    asta e nimic (Joi, 20 mai 2010, 20:05)

    eroan [anonim]

    pe langa zborul lui Boc de la emisiunea lui Andrei Gheorghe. Amatoare...
    • +1 (3 voturi)    
      de si-ar fi rupt gatul .... (Joi, 20 mai 2010, 23:15)

      Carcotescu [anonim] i-a raspuns lui eroan

      o duceam si noi mai bine acum ....
  • 0 (2 voturi)    
    uau! (Joi, 20 mai 2010, 22:02)

    dan [anonim]

    mega stire baieti, acum pot sa mor fericit. incet incet deveniti un ziar de scandal mega cunoscut. imi vine sa vomit....
  • -1 (3 voturi)    
    suspect (Joi, 20 mai 2010, 22:23)

    iluzionistu [anonim]

    e suspect felul in care presedintele sua isi primeste un omlog dintr-o tara invecinata. sta in capul scarilor si-l asteapta pe acesta sa ajunga pe penultima treapta unde il intampina (de la altitudinea celor 40-50 de cm in plus) cu bunavointa. bine ati venit la marele tatuca alb! so much for equality ...
    • +2 (2 voturi)    
      tatuca?!?!? (Vineri, 21 mai 2010, 7:43)

      Dodo [anonim] i-a raspuns lui iluzionistu

      tatuca, daca te uiti cu atentie nu mai e demult alb :D
  • +1 (3 voturi)    
    noroc cu filmuletul ca sa realizam (Joi, 20 mai 2010, 22:25)

    bula [anonim]

    ca nici obama nici sotia nu au zis nimica..lol..si se observa tonul destul de detasat, amical..atitudinea in general a persoanei implicate care stie sa iasa instant din acel moment...pe cind la noi?
    • 0 (2 voturi)    
      ai dreptate (Joi, 20 mai 2010, 23:12)

      muciflenduri [anonim] i-a raspuns lui bula

      Respectiva femeie a reusit sa iasa gratios dintr-o situatie penibila, nu ca Boc care a cazut de la 3 metri si apoi se tavalea pe acolo.
      Chestie de mentalitate nene...
      Daca pica respectiva doamna de la 3 metri, s-ar fi ridicat in picioare ca Jackie Chan si ar fi zambit fermecator la camera.
    • +1 (1 vot)    
      Ce ne arata filmul ? (Joi, 20 mai 2010, 23:22)

      Euro-american [anonim] i-a raspuns lui bula

      Pe scarile unei case in stil european, o hispanica intr-o rochie de o culoare..incerta, cade in fund pt ca aparent, se vede bine asta, merge prost pe tocuri si intr-o rochie lunga. Ea precede un cuplu de afro-americani care primeste vizita unui cuplu de hispanici.
      Pe fondul unei muzici clasice europene, o garda de militari exclusiv de origine europeana, albi, impecabili, da onorul militar celor doua cupluri de afro-americani si hispanici.
      Mi se pare un simbol extraordinar, ceea ce ati vazut e reprezentativ pt viitorul umanitatii. Ar fi fost perfect daca aparea si un cuplu de asiatici, chinezi de preferinta!
  • -1 (1 vot)    
    semn rau (Joi, 20 mai 2010, 23:02)

    baronul stanganbuch [utilizator]

    pentru administratia obamba.
    • -1 (1 vot)    
      vezi (Joi, 20 mai 2010, 23:30)

      smen [anonim] i-a raspuns lui baronul stanganbuch

      nene bec ce fac drogurile din om
      • 0 (0 voturi)    
        asa e nenea smen (Vineri, 21 mai 2010, 10:16)

        baronul stanganbuch [utilizator] i-a raspuns lui smen

        n-am avut bani destui si mi-am luat de calitatea a treia trebuia sa pastrez ceva si pentru hamburgeri si cola.
  • 0 (0 voturi)    
    bleah..! (Joi, 20 mai 2010, 23:39)

    geo [anonim]

    intr-adevar o superstire !!!
    de bianca lu' bote mai trebuie sa 'scrieti' si ati intra pe short-list daca s-ar face angajari la ring/cancan/libertatea s.a.m.d.
    incet-incet ma pierdeti..
  • 0 (0 voturi)    
    Haios! (Vineri, 21 mai 2010, 9:16)

    Anana [anonim]