VIDEO Un diplomat britanic a demisionat dupa ce a fost filmat facand sex cu doua prostituate in Rusia

de A.N.     HotNews.ro
Joi, 9 iulie 2009, 19:43 Actualitate | Internaţional

Un diplomat britanic aflat la post in Rusia a demisionat din functie dupa ce pe internet a aparut un film in care este infatisat in timp ce face sex cu doua prostituate, informeaza Times Online. James Hudson a ocupat functia de consul general adjunct al Marii Britanii in Ekaterinburg.

Filmul a fost postat pe un site de stiri din Rusia sub titlul "Aventurile Dl. Hudson in Rusia"
In film, barbatul, despre care se afirma ca este diplomatul britanic, poate fi vazut cum intra in camera unui bordel din Ekaterinburg, se aseaza pe o canapea, bea si se saruta cu doua femei imbracate doar in lenjerie intima.

Ulterior, cei trei sunt filmati in timp ce fac sex.

Presa a speculat ca filmul a fost realizat de agenti ai serviciului de securitate FSB, succesorul KGB, cu scopul de a-l santaja pe diplomat.

Ministerul britanic de Externe a confirmat ca Hudson a demisionat dar a refuzat sa confirme daca el este barbatul din film.



Citeste mai multe despre   






















9489 vizualizari

  • +2 (4 voturi)    
    kgb fsb (Joi, 9 iulie 2009, 19:53)

    bebe [anonim]

    serviciile secrete isi fac treaba, santaj, amenintari , crime
    • 0 (6 voturi)    
      Lol (Joi, 9 iulie 2009, 20:25)

      msrp [utilizator] i-a raspuns lui bebe

      Daca erau serviciile secrete, kgb, fsb , santaj, etc. crezi ca filmele ajungeau pe internet? Unde mai era santajul?
      • +1 (1 vot)    
        e simplu (Vineri, 10 iulie 2009, 4:32)

        goe [anonim] i-a raspuns lui msrp

        Domnul din imagini a uitat sa-si plateasca ratele, asa ca l-au facut de rusine, ca sa vada si altii ce patesc daca fac pe nebunii.
  • +2 (2 voturi)    
    spion ca si noi ,Hudshonhertzl asta.. (Joi, 9 iulie 2009, 20:02)

    Kroko Dilu [anonim]

    ..englez cu fata aia de ultramarin de Mediterana? astia sunt amatori din tata in fiu ...
  • 0 (4 voturi)    
    fantastic (Joi, 9 iulie 2009, 20:12)

    prickU [anonim]

    ce stire minunata tipica unor tabloide, sper ca pe viitor Hotnews sa evolueze, nu sa involuexe...
    cu tristetze, de la ceva distantza...
    PrickU
  • +2 (2 voturi)    
    ? (Joi, 9 iulie 2009, 20:15)

    robert [anonim]

    Ce rahat, s-a dus si omul sa se simta bine si l-au filmat.
    Mare kkt, a fost la bordel, si ce?
    Mai degraba cei care au facut faza asta pot fi facuti vinovati de ceva.
  • +2 (6 voturi)    
    si care e problema (Joi, 9 iulie 2009, 21:16)

    adrian [anonim]

    Moshule, care e problema? Daca omul poate , de ce nu? Si vorba aia, nu le-a obligat pe domnisoare sau doamne sa faca toata actiunea asta. Era de cerut demisia daca ar fi dat gres in functie, dar vorba aia e genul de poveste coada vacii si stampila primariei. Daca delapida banii din fonduri de stat sau alte alea mai nteletelgeam, dar sa isi dea demisia pentru ca are apetit secsual, asta chiar e de rasul lumii.
    • -2 (8 voturi)    
      ptr adrian (Joi, 9 iulie 2009, 21:46)

      sile [anonim] i-a raspuns lui adrian

      Or mai fi multi de astia ca tine...care fac umbra degeaba pamantului....care nu pricep nici daca li se explica??

      Ba baiatule,de la un diplomat se cere ceva mai mult decat de la un taur comunal.
      • +3 (3 voturi)    
        Asa si?... (Vineri, 10 iulie 2009, 9:59)

        Jijel [anonim] i-a raspuns lui sile

        Daca-i diplomat nu-i si el om?...
        • 0 (0 voturi)    
          ptr jijel (Vineri, 10 iulie 2009, 13:50)

          sile [anonim] i-a raspuns lui Jijel

          Nici tu nu ai inteles nimic jijele...!!

          Mai sunteti multi,mai frate ??
  • +1 (5 voturi)    
    la ei da la noi nu (Joi, 9 iulie 2009, 21:50)

    Johnny [anonim]

    Asta e stire de aia ciudoasa, la ei se poate la noi nu..

    Un diplomat roman de facea asa ceva, in cel mai rau caaaz, il mutau cu serviciul din Moscova in Ucraina sa zicem, pe aproape..dar in nici un caz demisie, ce e aia?!

    Pai nu vedeti cu Ridzi, mai mai ca aduc si inregistrari video incasand 200.000E (pe drept cuveniti ca doar e ministru ce mama dracu) din toata manareala facuta si tot n-ar demisiona..
    • +5 (5 voturi)    
      corect! (Joi, 9 iulie 2009, 23:19)

      ion [anonim] i-a raspuns lui Johnny

      Pai nu vedeti Adrian Nastase de 5 ani se chinuie toata justitia din romanica sa-l trimita-n judecata si nu reusesc, un Tariceanu cu Sterling.... iar despre Nemirschi ... Au sarit toti la o amarata de 31 de ani care a nimerit ca ursu Braila postul de ministru sportului si incearca de 3 saptamini s-o crucifice, daca mai dureaza mult primeste premiul Nobel pentru rezistenta la avansurile impotentilor din PSD si PNL!
      Vom afla insa mult mai multe in aceasta campanie electorala!!!
  • 0 (0 voturi)    
    hahaha (Vineri, 10 iulie 2009, 9:16)

    liviu_ [utilizator]

    eu cred ca trebuie sa facem si noi asa ceva...
    mai tin minte ca dupa cazu lu bill clinton cu monica a venit si constantinescu cu rona sau cum naibi o chema...

    adica cum au ei scandaluri care noi nu le-am facut primii???? blasfemie!

    PS: bineinteles la noi o sa fie motiv de lauda nu de demisie...
  • 0 (2 voturi)    
    What is wrong (Vineri, 10 iulie 2009, 9:37)

    BellCross [anonim]

    What is wrong with a man getting some?? Cum se spune ca sotia este acasa pentru suport moral si pentru copii. Pentru lucruri mai indraznete sunt amantele si prostitatele. SA mai iasa si eu din monotonie.
    • 0 (0 voturi)    
      Ascultati-l pe Don Juan..... (Vineri, 10 iulie 2009, 17:39)

      Ginuta [anonim] i-a raspuns lui BellCross

      Tu nu te-ai casatorit inca nu-i asa?
      Daca esti totusi, cu atitudinea asta nu te vad stand casatorit prea mult.