VIDEO Donald Trump catre Brigitte Macron: Esti intr-o forma atat de buna!

de Alina Neagu     HotNews.ro
Vineri, 14 iulie 2017, 10:51 Actualitate | Internaţional

Brigitte Macron si Donald Trump
Foto: Captura Youtube.com
Donald Trump, criticat adesea pentru comentariile sexiste, i-a spus joi lui Brigitte Macron, sotia omologului sau francez: "Esti intr-o forma atat de buna!", relateaza The Guardian. Trump, aflat in vizita in Franta, s-a intalnit joi cu Emmanuel Macron, cei doi presedinti fiind insotiti de sotii: Melania Trump si Brigitte Macron.


























Material sustinut de BCR

VIDEO Antreprenor StartUp Nation: Ce trebuie sa faci pentru a beneficia de cei 200.000 lei disponibili prin programul StartUp Nation si pentru a-ti dezvolta afacerea

Ai primit un acord de acceptare in programul StartUp Nation. Care sunt urmatorii pasi? Cu ce costuri te vei confrunta pentru a te putea folosi de acesti bani? Mai intai trebuie sa pui in practica ideea de business castigatoare, iar apoi sa iti cresti afacerea. Pentru asta ai nevoie, in primul rand, de clienti noi, strategii adaptate la nevoile pietei si de un ochi atintit permanent asupra propriei afaceri si asupra pozitionarii tale in cadrul unei oferte adesea variate.

8912 vizualizari

  • 0 (8 voturi)    
    Sunt cam de aceeasi varsta. (Vineri, 14 iulie 2017, 11:16)

    jackalphonse [utilizator]

    Trebuia sa spuna completeze "...pentru varsta ta".
    A vrut sa spuna ca este inca vie:))
    Doamna Trump este chiar o doamna bine:)
  • -4 (14 voturi)    
    Propaganda (Vineri, 14 iulie 2017, 11:18)

    reiand [utilizator]

    Incredibil, i-a făcut un compliment! Ce monstru! E amuzant cum presa românească preia pe nemestecate propaganda anti-Trump.
    • +7 (7 voturi)    
      Sunt complimente și complimente (Vineri, 14 iulie 2017, 12:19)

      trotuar [utilizator] i-a raspuns lui reiand

      După ce o ține ca țăranul la început și o pupă ca un libidinos mai încolo o măsoară cu privirea și îi spune că e în formă bună.
  • +3 (5 voturi)    
    Macron a raspuns (Vineri, 14 iulie 2017, 11:31)

    Porcurorul General [utilizator]

    Sunt mai tanar.
  • +2 (2 voturi)    
    Fain (Vineri, 14 iulie 2017, 11:54)

    mitg [utilizator]

    Trump si Brigitte sunt numa' bine de varsta potrivita. Poate se naste un amantlac.
  • 0 (2 voturi)    
    o fo forma buna (Vineri, 14 iulie 2017, 12:04)

    IancuJianu [utilizator]

    dar e aproape de expirare
  • +4 (4 voturi)    
    Forma (Vineri, 14 iulie 2017, 19:19)

    Geovasi [utilizator]

    Trump credea ca va intalni o babuta cocostata, in carje si fara dinti si a fost realmente surprins de cum arata dna Macron! Si , neavand incotro, i-a facut un copliment care seamana mai mult a jignire!
  • +1 (7 voturi)    
    Trump nu are maniere (Vineri, 14 iulie 2017, 20:21)

    John M. [utilizator]

    pentru ca el si-a trait viata in cazinouri unde ciupea femeile de fund si vorbea murdar de fata cu ele fara nicio retinere. Melania in schimb e o scumpa. Asa si-a propus sa fie din momentul in care a pasit in primul cazino al lui Trump si a pus mana pe hodorogul incult si bogat.
  • +2 (2 voturi)    
    astia... (Sâmbătă, 15 iulie 2017, 2:22)

    Foxcrawl.com [utilizator]

    ar trebui sa faca schimb de neveste,,,:)
    • 0 (2 voturi)    
      fgr (Sâmbătă, 15 iulie 2017, 22:34)

      albastru de Romania [utilizator] i-a raspuns lui Foxcrawl.com

      nu stiu daca melania are ce sa faca cu micron in pat....