VIDEO Donald Trump catre Brigitte Macron: Esti intr-o forma atat de buna!

de Alina Neagu     HotNews.ro
Vineri, 14 iulie 2017, 10:51 Actualitate | Internaţional

Brigitte Macron si Donald Trump
Foto: Captura Youtube.com
Donald Trump, criticat adesea pentru comentariile sexiste, i-a spus joi lui Brigitte Macron, sotia omologului sau francez: "Esti intr-o forma atat de buna!", relateaza The Guardian. Trump, aflat in vizita in Franta, s-a intalnit joi cu Emmanuel Macron, cei doi presedinti fiind insotiti de sotii: Melania Trump si Brigitte Macron.
























VIDEO Economistii-sefi ai primelor 3 banci comerciale, despre evolutia economiei romanesti. Ce proiecte mari de investitii finanteaza bancile la ora actuala?

Economistii sefi ai primelor 3 banci comerciale, Horia Braun (BCR), Florian Libocor (BRD-GSG) si Andrei Radulescu (BT) au discutat luni dimineata, in cadrul unei mesei rotunde organizate de HotNews.ro si StartupCafe.ro, despre investitiile bancilor in economie romaneasca si starea actuala a economiei, precum si despre fluctuatiile care au tinut prima pagina in ultima perioada.
  • A. Radulescu: Daca statul nu investeste, atunci de ce sa isi asume sectorul privat riscuri?
  • F. Libocor: Banii se duc acolo unde exista certitudini, predictibilitate, stabilitate. Lipsa acestor caracteristici loveste in mai multe zone, cu precadere in investitii.
  • H. Braun: Speram la o dinamica pozitiva, insa trebuie sa puna umarulul statul,bancile, si managementul companiilor.

8963 vizualizari

  • 0 (8 voturi)    
    Sunt cam de aceeasi varsta. (Vineri, 14 iulie 2017, 11:16)

    jackalphonse [utilizator]

    Trebuia sa spuna completeze "...pentru varsta ta".
    A vrut sa spuna ca este inca vie:))
    Doamna Trump este chiar o doamna bine:)
  • -4 (14 voturi)    
    Propaganda (Vineri, 14 iulie 2017, 11:18)

    reiand [utilizator]

    Incredibil, i-a făcut un compliment! Ce monstru! E amuzant cum presa românească preia pe nemestecate propaganda anti-Trump.
    • +7 (7 voturi)    
      Sunt complimente și complimente (Vineri, 14 iulie 2017, 12:19)

      trotuar [utilizator] i-a raspuns lui reiand

      După ce o ține ca țăranul la început și o pupă ca un libidinos mai încolo o măsoară cu privirea și îi spune că e în formă bună.
  • +3 (5 voturi)    
    Macron a raspuns (Vineri, 14 iulie 2017, 11:31)

    miss saloane [utilizator]

    Sunt mai tanar.
  • +2 (2 voturi)    
    Fain (Vineri, 14 iulie 2017, 11:54)

    mitg [utilizator]

    Trump si Brigitte sunt numa' bine de varsta potrivita. Poate se naste un amantlac.
  • 0 (2 voturi)    
    o fo forma buna (Vineri, 14 iulie 2017, 12:04)

    IancuJianu [utilizator]

    dar e aproape de expirare
  • +4 (4 voturi)    
    Forma (Vineri, 14 iulie 2017, 19:19)

    Geovasi [utilizator]

    Trump credea ca va intalni o babuta cocostata, in carje si fara dinti si a fost realmente surprins de cum arata dna Macron! Si , neavand incotro, i-a facut un copliment care seamana mai mult a jignire!
  • +1 (7 voturi)    
    Trump nu are maniere (Vineri, 14 iulie 2017, 20:21)

    John M. [utilizator]

    pentru ca el si-a trait viata in cazinouri unde ciupea femeile de fund si vorbea murdar de fata cu ele fara nicio retinere. Melania in schimb e o scumpa. Asa si-a propus sa fie din momentul in care a pasit in primul cazino al lui Trump si a pus mana pe hodorogul incult si bogat.
  • +2 (2 voturi)    
    astia... (Sâmbătă, 15 iulie 2017, 2:22)

    Foxcrawl.com [utilizator]

    ar trebui sa faca schimb de neveste,,,:)
    • 0 (2 voturi)    
      fgr (Sâmbătă, 15 iulie 2017, 22:34)

      albastru de Romania [utilizator] i-a raspuns lui Foxcrawl.com

      nu stiu daca melania are ce sa faca cu micron in pat....