VIDEO Donald Trump catre Brigitte Macron: Esti intr-o forma atat de buna!

de Alina Neagu     HotNews.ro
Vineri, 14 iulie 2017, 10:51 Actualitate | Internaţional

Brigitte Macron si Donald Trump
Foto: Captura Youtube.com
Donald Trump, criticat adesea pentru comentariile sexiste, i-a spus joi lui Brigitte Macron, sotia omologului sau francez: "Esti intr-o forma atat de buna!", relateaza The Guardian. Trump, aflat in vizita in Franta, s-a intalnit joi cu Emmanuel Macron, cei doi presedinti fiind insotiti de sotii: Melania Trump si Brigitte Macron.

























[P] 1000 inseamna mai mult decat un numar

Angajatii sunt resursa cea mai importanta in orice companie, iar in cazul unui business de servicii, succesul se bazeaza pe resurse umane competente si implicate, care aduc plus valoare in relatia cu clientii. Societe Generale European Business Services, centrul care ofera servicii profesionale cu valoare adaugata in domenii precum finante, achizitii, resurse umane, KYC (Know Your Customers) si servicii de IT pentru grupul Societe Generale, a ajuns la pragul de 1000 de angajati in doar 6 ani de la infiintare.

8823 vizualizari

  • 0 (8 voturi)    
    Sunt cam de aceeasi varsta. (Vineri, 14 iulie 2017, 11:16)

    jackalphonse [utilizator]

    Trebuia sa spuna completeze "...pentru varsta ta".
    A vrut sa spuna ca este inca vie:))
    Doamna Trump este chiar o doamna bine:)
  • -4 (14 voturi)    
    Propaganda (Vineri, 14 iulie 2017, 11:18)

    reiand [utilizator]

    Incredibil, i-a făcut un compliment! Ce monstru! E amuzant cum presa românească preia pe nemestecate propaganda anti-Trump.
    • +7 (7 voturi)    
      Sunt complimente și complimente (Vineri, 14 iulie 2017, 12:19)

      trotuar [utilizator] i-a raspuns lui reiand

      După ce o ține ca țăranul la început și o pupă ca un libidinos mai încolo o măsoară cu privirea și îi spune că e în formă bună.
  • +3 (5 voturi)    
    Macron a raspuns (Vineri, 14 iulie 2017, 11:31)

    Printesa Leia Volguta Vaselinescu [utilizator]

    Sunt mai tanar.
  • +2 (2 voturi)    
    Fain (Vineri, 14 iulie 2017, 11:54)

    mitg [utilizator]

    Trump si Brigitte sunt numa' bine de varsta potrivita. Poate se naste un amantlac.
  • 0 (2 voturi)    
    o fo forma buna (Vineri, 14 iulie 2017, 12:04)

    IancuJianu [utilizator]

    dar e aproape de expirare
  • +4 (4 voturi)    
    Forma (Vineri, 14 iulie 2017, 19:19)

    Geovasi [utilizator]

    Trump credea ca va intalni o babuta cocostata, in carje si fara dinti si a fost realmente surprins de cum arata dna Macron! Si , neavand incotro, i-a facut un copliment care seamana mai mult a jignire!
  • +1 (7 voturi)    
    Trump nu are maniere (Vineri, 14 iulie 2017, 20:21)

    John M. [utilizator]

    pentru ca el si-a trait viata in cazinouri unde ciupea femeile de fund si vorbea murdar de fata cu ele fara nicio retinere. Melania in schimb e o scumpa. Asa si-a propus sa fie din momentul in care a pasit in primul cazino al lui Trump si a pus mana pe hodorogul incult si bogat.
  • +2 (2 voturi)    
    astia... (Sâmbătă, 15 iulie 2017, 2:22)

    Foxcrawl.com [utilizator]

    ar trebui sa faca schimb de neveste,,,:)
    • 0 (2 voturi)    
      fgr (Sâmbătă, 15 iulie 2017, 22:34)

      albastru de Romania [utilizator] i-a raspuns lui Foxcrawl.com

      nu stiu daca melania are ce sa faca cu micron in pat....