Cel putin 16 luptatori ai Statului Islamic vor fi fortati sa devina atacatori sinucigasi pentru ca s-au infectat cu HIV dupa ce au violat doua marocance 

de G.S.     HotNews.ro
Vineri, 21 august 2015, 14:57 Actualitate | Internaţional

Gruparea Statul Islamic
Foto: Captura YouTube
Luptatori ai Statului Islamic ce s-au infectat cu HIV dupa ce au violat sclavele lor sexuale au fost fortati sa devina atacatori sinucigasi, scrie Daily Express.

Cel putin 16 barbati au fost tratati intr-un spital sirian condus de grupul terorist dupa ce ar fi luat virusul de la doua femei marocane pe care le tineau ca sclave sexuale.

Un doctor din spital a spus ca li s-a ordonat sa-i tina pe cei infectati in carantina.

Medicul a precizat ca cele doua femei marocane au fugit in Turcia pentru ca se temeau ca o sa fie decapitate.

Statul Islamic va “impune ca militantii ce sunt testati pozitiv cu HIV sa efectueze atacuri sinucigase”, au anuntat liderii gruparii.

Grupul terorist a decapitat in trecut un luptator care a acceptat sa doneze sange colegilor sai desi stia ca este infectat cu HIV.

Potrivit unor activisti in dokeniul drepturilor omului, virusul este foarte prezent n randurile Statului Islamic deoarece multi luptatori sunt dependenti de droguri si se raspandeste rapid pentru schimba des intre ei sotii si sclave sexuale.
























Material sustinut de Banca Transilvania

Startup ce finanteaza afacerile mici, lansat de Banca Transilvania. Povestea BT Mic si ce trebuie sa faca antreprenorii pentru a obtine banii

Grupul Financiar Banca Transilvania a lansat BT Mic, companie dedicata finantarii afacerilor mici, prin care vor fi acordate finantari antreprenorilor care au o cifra de afaceri anuala de pana la 1 milion de lei, indiferent de domeniul de activitate. Imprumuturile sunt oferite daca firmele au cel putin 3 luni de activitate economica.

9497 vizualizari

  • +10 (10 voturi)    
    mda (Vineri, 21 august 2015, 15:03)

    Adrian_1234 [utilizator]

    Un fel de balamuc in aer liber
  • +6 (6 voturi)    
    ȘI UITE AȘA SCORPIONUL (Vineri, 21 august 2015, 15:16)

    pointless man [utilizator]

    anti-civilizație se înțeapă cu propria coadă.
  • +5 (7 voturi)    
    cei 16 sunt buni ptr Kremlin (Vineri, 21 august 2015, 15:21)

    un domn [utilizator]

    sa incalzeasca atmosfera acolo cu niste artificii
    • -8 (10 voturi)    
      Aţi apărut, domnu propagandist? (Vineri, 21 august 2015, 16:59)

      grigoroşcuţă [anonim] i-a raspuns lui un domn

      Mataple mai aveţi şi altceva în creieri decît Rusia şi mujicii?
  • +6 (6 voturi)    
    Ca sa vezi (Vineri, 21 august 2015, 15:29)

    smc [utilizator]

    Cu voia lui Allah, au luat SIDA! Cred ca l-au enervat cumva, n-au respectat regulile din acest video:

    http://www.liveleak.com/view?i=f08_1424123423
  • +7 (7 voturi)    
    CIND VREI SA F### MOCA ZILNIC .... (Vineri, 21 august 2015, 15:31)

    arheopterix [utilizator]

    Ai niste rizicuri ....Acum....jihadistii sinucigasi , ar trebui (teoretic )sa ajunga in raiul musulman , unde printe munti de pilaf , zeci de fecioare abia asteapta sa-i satisfaca . Intrebarea ,este , daca le dau HIV la fecioarele divine , conducerea institutiei (care are grija de sanatatea angajatilor ,si nu ar trebui sa permita ca boli profesionale grave sa deprecieze capacitatea lor de munca ) ,va fi nepasatoare ? ...Va lua masura (nedreapta ) de a nu-I primi in rai ?
    • +4 (4 voturi)    
      16x72 (Vineri, 21 august 2015, 17:39)

      TudorSerban1 [anonim] i-a raspuns lui arheopterix

      Teoretic fiecare trebuie sa aiba cate 72 de fecioare... Deci 1152 (viitoare foste) virgine cu HIV in rai.
      S-ar declansa o adevarate epidemie...
  • +2 (6 voturi)    
    arma contra SI (Vineri, 21 august 2015, 15:45)

    Anonim [anonim]

    cred ca HIV ar fi o arma valabila impotriva sceleratilor astora!