VIDEO Presa din Ucraina spune ca liderul asa-zisei republici Donetk a fost beat la parada. Zaharcenko se clatina vizibil in tribuna

de G.S.     HotNews.ro
Luni, 11 mai 2015, 8:59 Actualitate | Internaţional

Liderul asa-zisei "republici populare Donetk", Alexandr Zaharcenko
Foto: Captura YouTube
Fortele proruse din estul Ucrainei au organizat parade cu ocazia incheierii celui de-Al Doilea Razboi Mondial. O astfel de manifestatie a avut loc si la Donetk, unde a participat si liderul asa-zisei "republici populare Donetk", Alexandr Zaharcenko, scrie independent.md.

Acesta a fost surprins in mai multe imagini in timpul paradei, avand grave probleme cu echilibrul. 

Potrivit independent.md, presa din Ucraina a scris ca liderul asa-zisei "republici" era beat crita. 

Chiar la inceputul inregistrarii video, Zaharcenko poate fi vazut clatinandu-se serios si avand o expresie care lasa impresia ca s-a "incalzit" prea mult inainte de parada, comenteaza Espresso TV. 

"Dupa expresia fetei lui Zaharcenko, putem sa ne dam seama ca de vina pentru balansul sau nu este vremea", mai ironizeaza sursa citata.













[P] ​Accepta provocarea unui business fara hartii! E mai simplu decat crezi               

Activitatile noastre zilnice sunt din ce in ce mai orientate catre mediul electronic si online. Traim intr-un ritm care ne-a impus sa adoptam solutii eficiente si sigure pentru a plati facturi si taxe, a face cumparaturi, a verifica soldurile bancare, etc. Este o practica pe care am ales-o din dorinta de a simplifica lucrurile si pe care multi dintre noi ne dorim sa o regasim si in viata profesionala, unde cautam solutii pentru a depasi constrangerile de timp si spatiu atunci cand trebuie sa obtinem  o aprobare, sa  semnam rapid un contract sau sa accesam un document de la distanta.
10447 vizualizari
  • +18 (18 voturi)    
    Un rusnac treaz (Luni, 11 mai 2015, 9:36)

    Bogdan_100 [utilizator]

    Ar fi fost o palma la adresa "valorilor nationale ruse" ceea ce nu se face intr-o zi de sarbatoare
  • -14 (24 voturi)    
    eh (Luni, 11 mai 2015, 9:46)

    Mazeta [utilizator]

    Liderul ăsta pare să conducă niște detașamente foarte bine organizate, dotate, antrenate și mai ales cu mare susținere populară.

    Mă întreb.... dacă beat reușește asta, ce ar face dacă ar fi treaz?
    • +16 (18 voturi)    
      cand e treaz doboara avioane (Luni, 11 mai 2015, 10:27)

      un domn [utilizator] i-a raspuns lui Mazeta

      sau rastoarna tancuri..breh..Mazetovici...ce s a intamplat cu senilatul Acela ? de ce l ai rasturnat ? s aterminat pet ul de votca si erai suparat(abstinent) ?
    • +15 (15 voturi)    
      :) (Luni, 11 mai 2015, 10:30)

      pathfinder [utilizator] i-a raspuns lui Mazeta

      Pai daca ar fi treaz s-ar imbata la loc.
      Ca sa poata face toate alea de le enumerasi tu...
    • 0 (0 voturi)    
      FSB/Putin conduce (Luni, 11 mai 2015, 15:55)

      MG [utilizator] i-a raspuns lui Mazeta

      el este doar interfata cu "poporul"
  • +4 (4 voturi)    
    Baston (Luni, 11 mai 2015, 11:57)

    Catalin [anonim]

    Minutul 5:10, se sprijina cu mana stanga intr-un baston...
    • -2 (6 voturi)    
      mda (Luni, 11 mai 2015, 12:52)

      Mazeta [utilizator] i-a raspuns lui Catalin

      Zaharcenko a fost rănit într-o luptă din februarie 2015. Jalnică propaganda ucraineană, dar mai jalnică presa românească.

      http://europe.newsweek.com/donetsk-rebel-leader-wounded-ukraine-frontline-307740
      • +4 (4 voturi)    
        :) (Luni, 11 mai 2015, 13:37)

        pathfinder [utilizator] i-a raspuns lui Mazeta

        Deci nu era beat.
        Se balanganea din cauza ca e ranit.
        Iar privirea era asa incruntata si dezorientata din cauza ca traia momentul...
        Ha! Ha! Ha! Ha! Ha!

        Da, tovarase Mazeta, propaganda ucraineana ieftina!!!
      • +2 (2 voturi)    
        A fost ranit la cap (Luni, 11 mai 2015, 14:11)

        Bogdan_100 [utilizator] i-a raspuns lui Mazeta

        Si singurul tratament ce da rezultate e macerarea neuronului cu vodka. Ai dreptate un mare strateg, un mare luptator si un mare patriot dar nimic nu egaleaza capacitatea de a ingurgita vodka. tot felul de dezechilibrati au fost trimisi de rusi pentru a destructura Ucraina. La fel cum la noi alti dezechilibrati (mazete, alfonsi, dumitrici, etc) incearca sa nauceasca informatiile pe forumuri in folosul propagandei rusnace. E primul pas, urmeaza provocarile reale si interventia directa sau prin intermediul coloanei a V a (gen ilici, militaru si alti tradatori daca mai traiesc pana atunci)
  • +3 (3 voturi)    
    xxxxxxxxxxxxxxx (Luni, 11 mai 2015, 12:38)

    Centurion [utilizator]

    Superba defilare : tancuri de "ultimul racnet" care raman in pana la pre-defilare, colonei beti turta si niste militari grasi si imobili care au nevoie de o macara ca sa iasa din transee...