FOTOGALERIE Unde este Putin?

de A.R.     HotNews.ro
Vineri, 13 martie 2015, 14:21 Actualitate | Internaţional


Unde este Putin?
Foto: Twitter/The Moscow Times
Oficial, Vladimir Putin s-a intalnit astazi cu seful Curtii Supreme din Rusia, Viaceslav Lebedev, a anuntat serviciul de presa al Kremlinului. Neoficial, de cand Putin si-a anulat vizita in Kazahstan, au aparut multe zvonuri in mediile online. In articol puteti vedea o fotogalerie cu speculatii amuzante legate de disparitia lui Putin. A fost rapit de extraterestri? Se joaca de-a v-ati ascunselea?

Ultima aparitie in public a lui Putin a fost pe 5 martie, cand s-a intalnit cu premierul italian Matteo Renzi, la Moscova.








Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















9888 vizualizari

  • +4 (6 voturi)    
    Aiureli (Vineri, 13 martie 2015, 14:40)

    Martinezu [utilizator]

    O strategie ca oricare strategie a la Putin.

    sau poate exista un Dumnezeu si are grija de lumea asta sa nu se distruga. Un alt Hitler nu ar mai putea exista fara distrugerea totala a lumii...
    • +4 (6 voturi)    
      Dumnezeu (Vineri, 13 martie 2015, 14:59)

      andreitr [utilizator] i-a raspuns lui Martinezu

      iti da da-n traista nu-ti baga. Pana sa aiba D-zeu grija de omenire trebuie sa avem noi grija sa nu apara alt Hitler (Sputin)....
      • -4 (10 voturi)    
        By the way .. (Vineri, 13 martie 2015, 15:44)

        zizin [utilizator] i-a raspuns lui andreitr

        1. ”CIA a încercat să asasineze 50 lideri străini, inclusiv pe Chavez”

        http://www.globalresearch.ca/the-cia-has-attempted-to-assassinate-50-foreign-leaders-including-chavez/5326864

        2. ”CIA a încercat să-l omoare pe Fidel Castro de 638 de ori”
        Fabian Escalante care a fost garda de corp al lui ”El Commandante” a calculat că au existat în total 638 de atentate la viața lui Castro

        http://www.theguardian.com/world/2006/aug/03/cuba.duncancampbell2
        • +5 (5 voturi)    
          Sa inteleg (Vineri, 13 martie 2015, 16:31)

          Geo.B [utilizator] i-a raspuns lui zizin

          ca intre timp s-au antrenat sufficient de mult si au reusit la Putka? :)
        • -3 (7 voturi)    
          By the way.. (part 2) (Vineri, 13 martie 2015, 16:44)

          zizin [utilizator] i-a raspuns lui zizin

          Este foarte posibil că CIA să fie implicată în planul de a pune la cale revolte la nivel national în Brazilia. În ultimii ani, BRICS a devenit principala amenințare geopolitică pentru SUA. În presa occidentală în aceste zile un subiect de top este cucerirea echilibrului în sistemul monetar și financiar global de către acest grup de țări. BRICS este văzută deci ca o amenințare puternică pentru Imperiul American și US$.

          SUA a încercat să strivească Rusia prin criza din Ucraina, prin sancțiuni și manipularea prețurilor la petrol. S-au strofocat să distrugă stabilitatea chiar și în China prin "revoluția umbrelelor" din Hong Kong. În India, partidul ”Omul de rând” încearcă să-și facă drum spre putere.

          În Brazilia, americanii încercă să pună în aplicare scenariul ”primăvara latino-americană”, în mod similar cu ceea ce se întâmplă și în alte țări suverane din regiune - Argentina și Venezuela.
          • +4 (4 voturi)    
            Cred ca revolutia din Octombrie.. (Vineri, 13 martie 2015, 19:20)

            Dianora [utilizator] i-a raspuns lui zizin

            ... tot CIA a facut-o. Lenin era omul lor, e clar!
        • +4 (6 voturi)    
          Da pe Phutin cine l-a imbolnavit? (Vineri, 13 martie 2015, 16:44)

          Fu Leng [utilizator] i-a raspuns lui zizin

          Ha?
          • 0 (2 voturi)    
            Cine spune ca e bolnav ? (Vineri, 13 martie 2015, 18:52)

            potaissa [utilizator] i-a raspuns lui Fu Leng

            ?
          • +2 (2 voturi)    
            Stolul de cocori... (Vineri, 13 martie 2015, 19:23)

            Dianora [utilizator] i-a raspuns lui Fu Leng

            Cica atunci cand ghida cocorii a cazut si s-a lovit rau la noada. Pe bune! Daca are si vreun doctor ca Oprescu parca vad ca pateste mai rau ca Base... ca bietul Vova nu se poate duce sa se trateze in strainatate ca bun patriot rus ce este!
  • +3 (5 voturi)    
    Metode vechi, actori noi (Vineri, 13 martie 2015, 14:50)

    cladob [utilizator]

    cu povestioarele astea se incearca mai degrapa "umanizarea" dictatorului, se arata cat de liber se poate manifesta cineva in societatea lor.
    "Opiul poporului" e luarea in ras chiar a conducatorului.

    Noi avem experienta asta cu bancurile cu Ceausescu :))
    • +3 (5 voturi)    
      asa este..... (Vineri, 13 martie 2015, 15:40)

      novator [utilizator] i-a raspuns lui cladob

      ....dar parca nu era momentul sa dispara precum magarul in ceata.

      In rusia se petrec niste evenimente de la care "marele conducator" ar fi trebuit sa nu lipseasca.
      Ce putea fi mai bun pentru propaganda putinista decat imagini cu marile manevre militare, in curs de desfasurare, la care sa ia parte in calitate de mare conducator, insusi "soarele rusiei", "erou intre eroi", "gigantul de la Moscova"(chiar daca e pitic)......recte V.V. Putin ?

      Poate ca anuntul dat de britanici ca vor da publicitatii imensele averi pe care le detine, sa ii fi provocat o criza de paranoia si s-a dat cu capul de pereti iar acum, nu poate aparea in public in chip de urs panda.
    • -1 (3 voturi)    
      Referitor la "Opiul poporului" (Vineri, 13 martie 2015, 15:47)

      condro [utilizator] i-a raspuns lui cladob

      O parere extraordinara si un aspect la care nu m-am gandit. Se spune ca "opiul poporului" este ingredientul unei lumi fara inima. Karl Marx spunea asta despre religie si iata.. pana si azi e valabil.
      Ma tem insa ca s-au inpuscat aici doi iepuri deodata: umanizarea dictatorului si... sper ca este cineva care stie care este al doilea.
  • +3 (5 voturi)    
    Putin dezamagit (Vineri, 13 martie 2015, 14:56)

    condro [utilizator]

    Putin: - Sunt PUTIN dezamagit mai bosketarilor ca abia dupa o saptamana v-ati dat seama cat va lipsesc.
    Daca muream ati fi ratat si inmormantarea? Doaaaamne fereste!

    Baiatul asta nu cred ca dispare fara motiv cand o face. S-o fi dus sa mai mituiasca vre-un sef de stat sau de guvern cu valiza plina cu lingouri de aur (ca tot si-a facut Rusia rezerve imense in ultimul timp). Mai bine, in loc sa se intrebe lumea cat de bolnav o fi (saracul), sa se intrebe pe unde-o fi umblat in secret... Putin pe colo, Putin pe dincolo...
  • +4 (6 voturi)    
    Putin (Vineri, 13 martie 2015, 15:13)

    vertical1 [utilizator]

    S-a dat la fund dupa ce la ucis pe Nemtov.
    O stire gen "Putin a disparut " , se intipareste in subconstientul colectiv. Deci principalul vinovat nu mai exista .Apoi v-a aparea , dar nimic nu va sterge principalul mesaj din subconstientul rusilor.Eventual poate sa spuna ca s-a ocupat de ancheta Nemtov personal.
    La capitolul strategii rusii sunt maestri .Doar americanii ii intrec .
  • 0 (10 voturi)    
    Vacanța lui Vladimir Vladimirovici (Vineri, 13 martie 2015, 15:28)

    zizin [utilizator]

    Ce a făcut Putin între 6-12 martie?

    O scurtă vacanță: scuba-diving în Antarctica, echitație cu urși polari și wildlife-watching (împerechere tigri siberieni). Seara s-a relaxat făcând jonglerie cu flacoane de antrax și nitroglicerină.

    Ieri însă a decis să se întoarcă la Moscova pentru jogging la bustul gol, așa că iar nu va fi văzut timp de câteva zile în ”apariții publice”.
    • +1 (5 voturi)    
      Comentariu sters de utilizator (Vineri, 13 martie 2015, 16:09)

      [anonim] i-a raspuns lui zizin

      • -1 (3 voturi)    
        Nu mor caii cand vor cainii.... (Vineri, 13 martie 2015, 18:55)

        potaissa [utilizator] i-a raspuns lui

        la maidanezi nici nu se uita.....
    • +1 (1 vot)    
      Tigrisorii au dezertat! (Vineri, 13 martie 2015, 19:33)

      Dianora [utilizator] i-a raspuns lui zizin

      Eu zic sa scoti din program tigrii siberieni! Cum am citit nu de mult doi din aia trei pui lasati de Putin in taiga au trecut hoteste raul Amur si s-au dus in China, dand iama dupa gainile taranilor (se pare ca in Siberia natala nu prea se mai gaseste de mancare). Ori Putin sunt sigur ca va dori sa pedepseasca toata rasa pentru actul de tradare al fascistilor aia mititei cu blana vargata!
  • +1 (3 voturi)    
    Chuck Norris despre Putin (Vineri, 13 martie 2015, 16:38)

    condro [utilizator]

    Putin nu dispare, el doar sta nevazut!
  • 0 (0 voturi)    
    Comentariu sters de utilizator (Vineri, 13 martie 2015, 18:55)

    [anonim]

  • +1 (1 vot)    
    Chuck Norris este motivul (Sâmbătă, 14 martie 2015, 20:06)

    bigbrother [utilizator]

    pentru care Putin nu se arata, se pare ca au avut o discutie in contradictoriu despre cine este cel mai tare.