O olandeza a fost acuzata de hartuire dupa ce si-a sunat fostul iubit de 65.000 de ori intr-un an

de A.N.     HotNews.ro
Joi, 8 septembrie 2011, 20:00 Actualitate | Internaţional

Procurorii olandezi au pus sub acuzare o femeie in varsta de 42 de ani, dupa ce aceasta si-a sunat fostul iubit de 65.000 de ori intr-un an, transmite YahooNews. Femeia este acuzata de hartuire.

Fostul iubit, un barbat in varsta de 62 de ani, a depus o plangere la politia din Haga in luna august, din cauza numeroaselor telefoane primite de la femeie.

Politistii au arestat-o pe femeie luni, confiscand mai multe telefoane mobile si computere din casa ei, aflata in Rotterdam.

O purtatoare de cuvant a Procuraturii din Haga, Nicolette Stoel, a declarat joi ca femeie s-a aparat in fata judecatorului spunand ca a avut o relatie cu barbatul si ca numarul de telefoane pe care i le-a dat "nu e excesiv". Barbatul a negat insa ca a avut o relatie cu ea.

Tribunalul i-a cerut acuzatei sa nu-l mai contacteze deloc pe barbat.


Citeste mai multe despre   
























Astra Film Festival 2017

VIDEO INTERVIU Bill Nichols, critic de film si pionier al studiului de film documentar: In timpul facultatii inca nu stiam ce voi deveni. Eu nu eram interesat sa fac bani, ci cautam implinirea. Si a durat o vreme sa imi dau seama.

Bill Nichols, critic de film american, profesor emerit si un pionier al studiului de film documentar contemporan a discutat in cadrul unui interviu despre visele si aspiratiile din tinerete, tehnicile din filmele documentare si influenta tehnologiei in industria cinematografica.
  • Intra in articol pentru a citi principalele declaratii ale lui Bill Nichols

2458 vizualizari

  • -6 (6 voturi)    
    Nimfomana (Joi, 8 septembrie 2011, 21:03)

    Ginel [anonim]

    NIMFOMANA E CLAR CA NOAPTEA !
    • +2 (2 voturi)    
      E grele matematica (Joi, 8 septembrie 2011, 22:02)

      muciflenduri [utilizator] i-a raspuns lui Ginel

      In loc sa scrii idiotenii, poate ar trebui sa te uiti mai des pe dexonline.ro...
    • 0 (0 voturi)    
      razbunare (Joi, 8 septembrie 2011, 22:46)

      Dies-irae [utilizator] i-a raspuns lui Ginel

      Ar fi o metoda de razbunare excelenta!
  • +2 (2 voturi)    
    dumnezeule:) (Joi, 8 septembrie 2011, 21:30)

    sucaa [utilizator]

    daca punem ca dormea min 6 ore pe zi, femeia aia a sunat in medie o data la 6 min.
    demn de cartea recordurilor.

    in locul judecatorului o trimiteam la psiholog...
  • +3 (3 voturi)    
    Nr telefon (Joi, 8 septembrie 2011, 22:02)

    Ce ciudat [anonim]

    Nu putea ala sa isi schimbe numarul de telefon ?
  • 0 (0 voturi)    
    Cred ca (Joi, 8 septembrie 2011, 22:43)

    Ostap [utilizator]

    un om normal nu da atatea telefoane intr-o viata.
  • 0 (0 voturi)    
    razbunare (Joi, 8 septembrie 2011, 22:47)

    Dies-irae [utilizator]

    E o excelentă metodă de răzbunare.
  • 0 (0 voturi)    
    Cred (Joi, 8 septembrie 2011, 22:59)

    deviltool [anonim]

    Ca mai degraba patroana de coffeeshop :-))))...paranoia e mare!
  • 0 (0 voturi)    
    7 apeluri / ora (Joi, 8 septembrie 2011, 23:53)

    vaisamar [anonim]

    la balamuc ii e locul =)
  • 0 (0 voturi)    
    sacul si peticul (Vineri, 9 septembrie 2011, 15:22)

    alice [anonim]

    Asa. si ala de-a stat sa fie sunat de 65.000ori e normal?