Primarul social-democrat din Navodari, care a pus bannere in oras cu mesajul "Majoritatea ati votat impotriva voastra. Jur ca nu meritam asta!", avertizeaza ca alesii locali ai PSD ar putea bloca primariile

de R.P.     HotNews.ro
Vineri, 11 decembrie 2009, 9:53 Actualitate | Esenţial


"Majoritatea ati votat impotriva voastra! Jur ca nu meritam asta! La Navodari ne va fi foarte greu mie si voua. Primar, Matei Nicolae". Mesajele apar pe mai multe panouri electronice din orasul Navodari si vin de la primarul social-democrat Matei Nicolae, nemultumit de rezultatul alegerilor prezidentiale.

"Nu am facut suficiente lucruri sa le aduc oamenilor la cunostinta ca nu e bine ca Traian Basescu sa mai ia inca un mandat. Daca nu am facut-o suficient inainte de alegeri, consider ca este necesar sa o fac barem dupa alegeri, sa constientizeze navodarenii ca au facut o mare greseala votand pentru inca un mandat cu Traian Basescu", a explicat primarul pentru Realitatea FM.

"Probabil ca o parte dintre noi, in 5 ani o sa imbatranim, iar batranii care l-au ales foarte multi n-o sa mai fie deloc in mandatul asta de 5 ani", a continuat alesul local, care a precizat si care sunt, punctual, nemultumirile sale si problemele pe care le prevede.

"Am primit deja notificare de la CET Midia Navodari, care se ocupa cu termoficarea orasului, ca vor plata in avans la incalzirea orasului. Avem datorii de 270 de miliarde, datorii istorice. Normal ca ne va fi greu, pentru ca la orasele PD-iste, de exemplu Brasovul, CET-urile au fost ajutate. De la bugetul de stat, prin diferenta de tarif, au fost alocati bani. Este doar unul dintre exemple. Anul viitor am de rambursat intre 150-200 de miliarde de lei vechi, datorii facute de fostul primar PD. Or daca aveam un guvern de aceeasi culoare politica cu a primarului, aveam si eu mai multe usi deschise", a declarat Matei Nicolae.

Edilul Navodarilor sustine ca pentru aceasta situatie sunt de vina chiar cei care l-au ales. "Oamenii au vina ca au votat impotriva intereselor lor, a orasului unde locuiesc", a subliniat acesta, precizand ca pana acum a transformat orasul Navodari in "unul dintre cele mai frumoase orase din Romania, are culoare, avem proiecte".  

Edilul a anuntat si ca, in situatia sa, mai sunt multi primari din tara care vor sa ia pozitie fata de nedreptatile cu care se confrunta. "In randul primarilor PSD, care cred ca sunt prezenti in jumatate din primariile Romaniei, exista si posibilitatea sa blocam toata activitatea. Sa facem si noi greva sau sa intram in concediu medical. Astazi am luat 24 milioane de lei ca primar, iar colegii care ma ajuta la treaba au luat 6-7 milioane de lei bani in mana", a incheiat primarul de la Navodari.     








Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















3783 vizualizari

  • +25 (25 voturi)    
    dinozaur (Vineri, 11 decembrie 2009, 10:01)

    Andrei [anonim]

    Mai ales lui ii va fi foarte greu!
    • +16 (16 voturi)    
      demisia (Vineri, 11 decembrie 2009, 11:05)

      gica [anonim] i-a raspuns lui Andrei

      Ce rost au panourile astea, Prinarul incearca sa-i urecheze pe oameni din Navodari ? Asta e culmea respectului ptr increderea acordata.
      Draga Primarelule de ce nu iti dai tu demisia de onoare si sa lasi pe altul in locul tau? Daca vezi ca esti in postura de a nu-ti respecta promisiunile ? Se pare ca cele 24 de milioane conteaza mai mult ptr tine decat bunastarea orasului pe care chipurile il deplangi.
      Cred ca la Navodari oameni au gresit cand te-au ales pe tine primar . Dupa cum vezi in Transilvania lumea a inceput sa faca mai putine greseli si acelasi trend il vad si in Dobrogea.

      Novodareni aveti respectul unui Transilvanean
      • +7 (7 voturi)    
        catre pesedisti (Vineri, 11 decembrie 2009, 13:16)

        luciu08 [utilizator] i-a raspuns lui gica

        ................pesedistii au intrat in VRIE !!!!!!
      • +6 (6 voturi)    
        NT" ! (Vineri, 11 decembrie 2009, 16:24)

        Danut D Deleanu [utilizator] i-a raspuns lui gica

        @ Serialul campania Anti! continua in speranta reluarii alegerilor! PSD este inconstient.Goana santajat in propria casa sa stea pe fundul apei! Hrebe/Nica/Dragnea/Van'Chelie "patrula"care este cu manie revolutionara si alegatori pe state de plata cu bacnote taiate! DDD
    • +5 (5 voturi)    
      mai proba ca asta? (Vineri, 11 decembrie 2009, 13:14)

      revoltat [anonim] i-a raspuns lui Andrei

      mai vrem si alta proba de influentare a votului decat declaratia primarului? alo, tribunalul Constanta!
    • +4 (4 voturi)    
      Concluzie: alegerile nu au fost fraudate (Sâmbătă, 12 decembrie 2009, 2:13)

      squiddie [anonim] i-a raspuns lui Andrei

      Concluzie trasa din afirmatia primarului: la Navodari nu s-au fraudat alegerile, adica s-a votat pro Basescu (chiar daca de 01.DECEMBRIE a dat fasole cu carnati:)))

      "Nu am facut suficiente lucruri sa le aduc oamenilor la cunostinta ca nu e bine ca Traian Basescu sa mai ia inca un mandat. Daca nu am facut-o suficient inainte de alegeri, consider ca este necesar sa o fac barem dupa alegeri, sa constientizeze navodarenii ca au facut o mare greseala votand pentru inca un mandat cu Traian Basescu", a explicat primarul pentru Realitatea FM.
    • +6 (6 voturi)    
      atata stie sa faca acest primar... (Sâmbătă, 12 decembrie 2009, 2:17)

      squiddie [anonim] i-a raspuns lui Andrei

      E acelasi primar care a oprit apa, curentul si telefonul unei scoli din Navodari, din cauza ca Inspectoratul a "indraznit" sa ii inlocuiasca directoarea. Aveti articolul in linkul acesta: http://www.replicaonline.ro/bani_lipsa_din_contul_scolii_nr1_din_navodari_4464.html
  • +22 (22 voturi)    
    atunci hai sa te schimbam (Vineri, 11 decembrie 2009, 10:04)

    urata [utilizator]

    pe tine si pe toti ceilalti primari psd-isti in loc sa stati pe fundul vostru vreti greva!credeti ca se va ruga cineva de voi sa va intoarceti??foarte frumos putem vota altii si atunci e pierderea voastra nu a noastra.mama cu ce amenintari mai ies si astia la inaintare"sa facem si noi greva":))
  • +22 (22 voturi)    
    O gasca de tradatori de tara (Vineri, 11 decembrie 2009, 10:08)

    Cristi [anonim]

    Asta este PSD-ul. Astia sunt in stare si de provocarea unui razboi civil numai ca sa ajunga la putere. Niste nemernici.
  • -24 (24 voturi)    
    no comment! (Vineri, 11 decembrie 2009, 10:08)

    sandu [anonim]

    Au votat impotriva intereselor lor! Sa suporte consecintele, ce ii mai cocoloseste atat? Sa stea in frig ,ca bine le face Basescu! Ochi pentru ochi , dinte pentru dinte! Meritam un asemenea presedinte. Oricum eu, am constiinta neintinata, am votat un proiect ,nu un mutant genetic , basescu.
    • +15 (15 voturi)    
      proiect? sau promisiune politica? (Vineri, 11 decembrie 2009, 10:14)

      sosocata [anonim] i-a raspuns lui sandu

      eu cred ca ai votat si ai inghitit o promisiune politica, care nu mai merge in Romania...
      TOT de a promis joana in campania lui a fost o utopie se pare inghitia de mult, nici Obama nu poate face ce a promis joana ca nu are cu ce...
      Dar galusca s-a inghitit de catre unii...
      Te sfatuiesc ca votezi un proiect la alegeri locale si la parlamentare nu la presedentie unde votezi un om...
    • +15 (15 voturi)    
      pai ? (Vineri, 11 decembrie 2009, 10:20)

      c [anonim] i-a raspuns lui sandu

      Primarul este omul ales de cetateni sa le reprezinte drepturile, nu sa-i tina in frig....cum sugerezi tu ca ar trebui sa faca primarii. Voi cu PSD-ul vostru sunteti niste nesimtiti...
    • +7 (7 voturi)    
      Intradevar (Vineri, 11 decembrie 2009, 11:20)

      Mao [anonim] i-a raspuns lui sandu

      Tu ai constiinta neintinata, votand mereu ca altadata. Traiasca.. etc stii tu..
    • +8 (8 voturi)    
      si totusi comentezi.. (Vineri, 11 decembrie 2009, 12:03)

      pehash [utilizator] i-a raspuns lui sandu

      ca si primarul nesimtzit care se plange ca n-are bani, dar nu se sfieste sa arunce totusi banii pe banere in care sa le spuna concetatenilor sai ca nu au votat cu cine vroia el... tipic psd...
      cum a ajuns la 270 mld datorii daca fostul primar a lasat doar jumatate din ele? adica a dublat intr-un an datoriile pe care celalalt le-a strans intr-un mandat intreg? maaare om, maaare caracter! :D
  • +13 (13 voturi)    
    democratie? (Vineri, 11 decembrie 2009, 10:11)

    sosocata [anonim]

    asta cica e democratie :))
    incepe tot mai tare sa se vada latura politica pesedista si fustrarea tot mai mare.
    Pana acum striga ca nu are legatura una cu alta, presedinte cu guvern, guvern cu primari si acum se trezesc ca defapt ei vor toate institutiile statului sa fie PSD-iste, scoatetil pe Ceausescu din mormant si apoi o sa aveti toata tara a voastra sa faceti ce doriti!!!
  • +15 (15 voturi)    
    Alo! Buna dimineata domnu! (Vineri, 11 decembrie 2009, 10:13)

    pargo [anonim]

    Comunistu' asta e legat la ochi precum calul. Domnu! Incearca sa gasesti un deal de unde sa ai o imagine de ansamblu asupra situatiei!
  • -14 (14 voturi)    
    cristi rebut patologic (Vineri, 11 decembrie 2009, 10:13)

    sandu [anonim]

    Mizerie pedelista , esti ca un parazit al forumului. Stai ca in 2010-2011 o sa mori de foame si scapam de tine. Eu fac parte din cealalta Romanie, ma disociez de voi , incetosatilor ascunsi in spatele bretonului justitiabilei Macovei! Nu il recunosc presedinte pe traian basescu, nu ma reprezinta decat atunci cand ma duc la WC!
    • +6 (8 voturi)    
      w.c. (Vineri, 11 decembrie 2009, 10:35)

      pargo [anonim] i-a raspuns lui sandu

      Sunt sigur ca in w.c. faci mai multe lucruri: mananci, gandesti, te odihnesti. Aste este mintea ta. Un w.c.
  • +14 (14 voturi)    
    Nea Primarele omul voteaza pe cine vrea (Vineri, 11 decembrie 2009, 10:14)

    Hagiu [anonim]

    Ati avut un candidat jucarie PROSTANAC, nu ati curatat partidul de comunisti, prosti si infractori si vreti sa va voteze candidatul. ILici, Hrebe, Vanghe, NIca, Dragnea la butoane insemna catastrofa natiunii. INteresul lor este sa aibe un PRESEDINTE care sa ii reprezinte nu un maimutoi care topaie si jura stramb pe biblie ridicand mana cand rosteste numele lui Vantu, Patriciu si Voiculescu HOTII Romaniei. Asa ca nu ai sanse sa mai iei un mandat. Si nu arunca vina pe oameni ca ei se vor razbuna pe tine.
  • +11 (11 voturi)    
    sa schimbam si primarii! :-) (Vineri, 11 decembrie 2009, 10:20)

    Cami [anonim]

    daca asa vor
    • +7 (7 voturi)    
      eu chiar imi doresc greva primarilor (Vineri, 11 decembrie 2009, 10:32)

      urata [utilizator] i-a raspuns lui Cami

      ca si asa se imbogatesc pe spatele nostru mai ales primarii din comune
  • +9 (9 voturi)    
    Primarele omul voteaza cu cine vrea (Vineri, 11 decembrie 2009, 10:20)

    Hagiu [anonim]

    Ati avut un candidat jucarie PROSTANAC, nu ati curatat partidul de comunisti, prosti si infractori si vreti sa va voteze candidatul. ILici, Hrebe, Vanghe, NIca, Dragnea la butoane insemna catastrofa natiunii. INteresul lor este sa aibe un PRESEDINTE care sa ii reprezinte nu un maimutoi care topaie si jura stramb pe biblie ridicand mana cand rosteste numele lui Vantu, Patriciu si Voiculescu HOTII Romaniei. Asa ca nu ai sanse sa mai iei un mandat. Si nu arunca vina pe oameni ca ei se vor razbuna pe tine.
  • +14 (14 voturi)    
    ce este de retinut... (Vineri, 11 decembrie 2009, 10:21)

    egroeg [anonim]

    este faptul ca PSD constient ca pierde terenul s-a gandit deja si la forma de boicotare in continuare,respectiv posibilitatea provocarii revoltei primarilor PSD,desi chiar primarul din Navodari recunoaste ca pana si oamenii lor au votat impotriva propriului candidad si partid.
  • +4 (6 voturi)    
    Votul (Vineri, 11 decembrie 2009, 10:29)

    miki [anonim]

    Ce inseamna sa poti vota liber?In Ardeal,dupa cum vedeti nu sunt probleme in privinta votului.De ce?
    Nu am vazut pe nimeni sa fac o analiza.Credeti ca aici in mijlocul tarii nu sunt PSD-isti?Sunt ,dar nu au putere de influenta si mai mult"miticii" nu prea sunt suportati.Aici nu au reusit sa imparta daruri nici Pd-l si nici Psd.Saracia din restul tarii,generalizata de social democrati va face vesnic posibil trocul vot-bani(alte foloase)
  • +6 (6 voturi)    
    saracutul primar.. (Vineri, 11 decembrie 2009, 10:32)

    kin3zu78 [utilizator]

    auzi la el sa ii plangi de mila nu alta , abia a luat 24 milioane salariu, sunt curios ce avere a strans din astia 24 milioane , ce vila are si ce masini !!! De ce nu spune eventual ce spagi a incasat pt autorizatii de constructie sau terenuri retrocedate , vorbim totusi de Navodari nu de un satuc uitat din varful dealului. !!!!
  • +7 (7 voturi)    
    Cine demisioneaza? (Vineri, 11 decembrie 2009, 10:34)

    Dianora [utilizator]

    In occident, cand pierd alegerile demisioneaza liderii; la noi vad ca i se cere electoratului neascultator sa ce? sa demisioneze, sa-si puna cenusa in cap, sa plece din tara, cum li se cerea dizidentilor pe vremea lui Ceasca? Treziti-va domnilor, e alt secol si alta tara.
  • +6 (6 voturi)    
    Pe bune ? (Vineri, 11 decembrie 2009, 10:34)

    Razvan [anonim]

    Sunt suprins de tupeul nesimtit de care da parte acest primar, el vrea sa-i fie usor, sa fure, sa manipuleze si sa minta.
    Din pacate...pentru el, lucrurile se schimba cand esti unul, sau o gasca, impotriva a 20 si ceva de milioane.
    Pana la urma nu i-ati putut cumpara/manipula pe toti !
  • +5 (5 voturi)    
    primarul (Vineri, 11 decembrie 2009, 10:35)

    briza [anonim]

    Romania noastra, Romania lor.. asta este in fisa postului de primarul?..invrajbirea oamenilor?.
    Alo Primaria Navodari?... s-a terminat campania, gata, la treaba, pentru asta v-au ales oameni, sa gospodariti orasul. Bani pt banere de unde sunt ?
    Apropo... finantarea orasului de unde vine? de la presedentia Romaniei sau de la Consiliul Judetean Constanta?
  • +6 (6 voturi)    
    Majoritatea a votat asa cum trebuia! (Vineri, 11 decembrie 2009, 10:35)

    onest [anonim]

    Acestia sunt "oamenii" PSD-ului, asa inteleg ei sa-si faca treaba, atunci cand nu detin puterea absoluta. Sunt in stare sa recurga la cele mai mizerabile metode. De fapt nu stiu sa faca altceva...si acum se mira cum de au existat oameni responsabili (si majoritari) care n-au votat cu prostanacu' lor.
  • +4 (4 voturi)    
    Mda (Vineri, 11 decembrie 2009, 10:41)

    Bogdan [anonim]

    Big shit ! iesea Geoana ... lua Navodari bani si ramanea Clujul si Brasov fara ... de parca ar fi vreo diferenta intre cele 3 ... inca o data : bagati-va mintile in cap !
  • +5 (5 voturi)    
    Muncesc primarii.... (Vineri, 11 decembrie 2009, 10:47)

    calator [anonim]

    Nu prea inteleg. Daca PSD-ul castiga, ei scapau de datorii? Cum naiba au ajuns la 270 de miliarde datorie? Are 24 de milioane bani in mana? Ce a facut de banii astia?. Despre afacerile personale nu spune nimic? Sincer, chiar as vrea sa vad si o greva a primarilor. O sa le simta lipsa cineva? Poate doar in Sibiu, Pitesti sau Cluj, ca in rest....
    • +3 (3 voturi)    
      in sibiu sigur nu (Vineri, 11 decembrie 2009, 11:22)

      urata [utilizator] i-a raspuns lui calator

      ma refer la judet....auzi tu primar psd..ce scoala??o profesionala si meseria de brutar....si acum are pretentia de domnul primar??tot neamul lui nu are mai multa scoala decat mine
  • +1 (3 voturi)    
    propun.. (Vineri, 11 decembrie 2009, 10:57)

    ady [anonim]

    subventionare centrale de apartament 50 % ..ar iesi mai ieftin..cet-urile trebuiesc inchise..si astfel santajul psd-dispare
  • +6 (6 voturi)    
    Sa fim seriosi (Vineri, 11 decembrie 2009, 11:03)

    unroman [anonim]

    Adica acum ar trebui sa alegem presedintele tarii functie de primarul din Navodari (sau orice alta localitate) ? Sau omul si-a gasit scuze pentru felul in care conduce el Navodariul?
  • +6 (6 voturi)    
    matei (Vineri, 11 decembrie 2009, 11:05)

    Bogdan [anonim]

    Acest PSDist nenorocit a dat shpaga 1 mil/vot la ultimele locale; va spun asta ca locuitor din navodari; Tot Matei a pus Director la regia locala de termoficare un peshte condamnat penal pt. prostitutie,il cheama Florin; Asa ca astia sunt pesedistii...hotul striga prindeti hotii
  • +4 (4 voturi)    
    Coincidenta? (Vineri, 11 decembrie 2009, 11:20)

    carmen [anonim]

    Stau in Constanta si nu avem nici caldura si nici apa calda de azi-dimineata. Sa fie oare doar o coincidenta, sau domnii primari de la PSD vor sa-i sanctioneze pe toti cei care nu au "intales " cu cine trebuie sa voteze?
  • +3 (3 voturi)    
    Desi l-am votat pe Geoana... (Vineri, 11 decembrie 2009, 11:30)

    catalinb [utilizator]

    ... doar pentru ca doream sa-si ia si Base un dos de palma, ceea ce spune acest individ demonstreaza ca nu are mai mult de 2 neuroni in creier. Sa mergi pe principiul asta, "dinte pentru dinte", in loc sa incerci sa gasesti solutii pentru oamenii aia care te-au ales pe tine primar...
    Nu stiu daca exista o procedura care sa permita schimbarea primarului, dar daca ar exista, asta ar trebui sa faca locuitorii din Navodari.
  • +4 (4 voturi)    
    Regula democratiei (Vineri, 11 decembrie 2009, 11:37)

    Ronin [utilizator]

    50% + 1 vot! Ce e asa de greu de priceput? Acuma se lamenteaza ca nu i-a votat lumea cand ei erau cei mai buni, cei mai frumosi, cei mai.....Penibili!!!!!!!!!!!
  • +4 (4 voturi)    
    sa inteleg (Vineri, 11 decembrie 2009, 11:38)

    Mihaela [anonim]

    ca de fapt alegerile nu au fost fraudate?Adica oamenii chiar au votat cu Basescu?Geoana a aflat?
  • +5 (5 voturi)    
    Prostanacul (Vineri, 11 decembrie 2009, 11:45)

    miki [anonim]

    Ce face Geoana cind nu e prostanac?Se prosteste!
    Staff-ul lui Geoana l-a sfatuit sa candideze in Laponia.Va avea cel mai lung mandat,acolo noaptea dureaza 6 luni.
    Ce au facut rominii in timpul mandatului lui Geoana?Au dormit!
    PSD= Presedinte in Seara de Duminica
    PD-L=Presedinte din Dimineata de Luni
  • +4 (4 voturi)    
    psd de Navodari, hai pa! (Vineri, 11 decembrie 2009, 12:17)

    liv [anonim]

    Bravo Navodari!
    Nu conteaza ce va spune primarul, si in Constanta care e un oras mai mare tot Basescu a iesit, restul e bla, bla, intimidare.
  • +5 (5 voturi)    
    Nu credeam ca Prostanacul (Vineri, 11 decembrie 2009, 12:18)

    Gore [anonim]

    are atât de multi frati în tara! NIci macar din cea mai crunta disperare nu se poate afirma asa ceva. Calci în picioare bunul-simt si inteligenta oamenilor!
  • +4 (4 voturi)    
    DACA TOT INTELEGI CUM MERG LUCRURILE (Vineri, 11 decembrie 2009, 13:08)

    DOREL [anonim]

    Lasa pe unu de la PDL asa poate au si ei sustinere
  • +4 (4 voturi)    
    primarii PSD. (Vineri, 11 decembrie 2009, 13:25)

    mircea [anonim]

    Adica nu vor mai fura?Sa dea Dumnezeu.
  • +6 (6 voturi)    
    Mai franarule! (Vineri, 11 decembrie 2009, 13:30)

    mos ion roata [utilizator]

    ce legatura are Presedintele cu termoficarea?
  • +2 (2 voturi)    
    sa candideze in Laponia.... (Vineri, 11 decembrie 2009, 16:53)

    mihai_w [utilizator]

    buna asta:)
  • +1 (1 vot)    
    primar (Duminică, 13 decembrie 2009, 8:33)

    k7 [utilizator]

    primaria are datorii, dar nu pricep de unde a avut banii sa-i cumpere in zona, vila pentru GEOANA...???? ...sursa postul de televiziune CTV
  • +1 (1 vot)    
    Dom' Primar? (Duminică, 13 decembrie 2009, 10:37)

    Eduard [anonim]

    Cred ca Dom' Primar a uitat ca aia care l-au votat pe el poate ca nu-l mai vor. Sau poate ca nu-si da seama ca el e vocea celor care l-au votat, iar daca ei au alta parere inseamna si daca n-o respacta poate ar fi cazul sa se dea putin la o parte. Cred ca oamenii din navodari au uitat care-i motivul pt. care-l platesc pe dom' primar. Unii inca mai sufera dupa Iliescu si cohoarta lui de hahalere. Dom' primar, va miroase a schimbare, nu? Inteleg ca romanii se trezesc mai greu da' si cand se trezesc......aia ca dumneavoastra, dom' primar si-au cam luat-o la ultima revolutie. Cea mai mare greseala a Navodarenilor a fost facuta la alegerile locale, se vede. Apropo, cu ce bani ati printat banerele alea?
    Tot respectul pt. cetatenii Navodariului.
  • +1 (1 vot)    
    Auzi la el bre' (Duminică, 13 decembrie 2009, 10:43)

    Martalogu' [anonim]

    Auzi bre',cica...."Oamenii au vina ca au votat impotriva intereselor lor, a orasului unde locuiesc". Nu dom' primar, oamenii au vina ca au reusit, naiba stie cum, sa se aleaga cu unu ca dvs. la conducerea Primariei. Iar in ce privesc interesele orasului...... daca ati avea habar despre ele, poate ca ar trebui sa aveti si ceva respect. Nu partidul v-a pus pe scaunul pe care stati. Confundati oamenii cu partidul. Vantul schimbarii nu prea mai miroase a trandafiri.
  • +1 (1 vot)    
    Doua Romanii (Duminică, 13 decembrie 2009, 18:06)

    Mircea [anonim]

    acest primar are dreptate. Cum poate --- din Navodari sa aiba alta pare decat satrapul local, adica el. Va avea el grija in viitor sa le iasa votul pe nas.
    • 0 (0 voturi)    
      primarul??? (Marţi, 15 decembrie 2009, 12:04)

      navudarean [anonim] i-a raspuns lui Mircea

      Nu isi da seama in ce groapa este acum primarul nostru.In loc sa iasa sa isi dea mana cu cetatenii orasului sta dupa perdele si ameninta.Iese doar noaptea sa ia pulsul orasului......halal om.el nu isi da seama ca nu ne poate tine sub papucul lui luxos,sperie lupul cu blana oii.Vrea sa iasa in strada,sa faca miting?? Noi cetatenii nu-i vom face pe plac ,pana isi face legea datoria il ignoram si ii raspundem asa....cu cate un comentariu.Ne rugam:poate mosul sa nea aduca un alt primar.