Bacalaureat 2009: Rezultatele vor fi afisate duminica. Tot atunci se depun si contestatiile

de V.M.     HotNews.ro
Vineri, 3 iulie 2009, 13:50 Actualitate | Esenţial

Rezultate slabe la Bacalaureat
Foto: AGERPRES
Prima afisare a rezultatelor este programata, duminica, pana la ora 16.00. In aceeasi zi, intre 16.00 si 20.00, vor putea fi depuse contestatiile, potrivit metodologiei de organizare si functionare a examenului de bacalaureat.

Inspectoratul Scolar al Municipiului Bucuresti atentioneaza parintii sa nu intarzie cu depunerea contestatiilor, intrucat programul este foarte bine organizat, iar activitatea privind contestatiile extrem de laborioasa. "Nu vom accepta nicio contestatie peste ora 20.00. Inspectorii vor lucra toata noaptea, astfel ca nu putem tulbura acest program", a explicat pentru Mediafax, purtatorul de cuvant al ISMB, Marian Banu.

Contestatiile vor fi solutionate in perioada 7 - 8 iulie, iar afisarea rezultatelor finale are ca termen limita data de 9 iulie.

Candidatii care nu promoveaza examenul sau doar anumite probe mai au o sansa in sesiunea din toamna.


Citeste mai multe despre   
























[P] Camera Consultantilor Fiscali organizeaza examen de atribuire a calitatii de consultant fiscal sau de consultant fiscal asistent in Bucuresti, in data de 4 noiembrie 2017

Camera Consultantilor Fiscali este organizatia profesionala de utilitate publica care coordoneaza activitatea de consultanta fiscala din Romania si are in evidenta peste 5.500 de membri la nivel national. Inscrierile la examen se fac in perioada 2 octombrie 2017 - 20 octombrie 2017 pe site-ul http://www.ccfiscali.ro/.

26648 vizualizari

  • 0 (0 voturi)    
    deja sunt afisate (Sâmbătă, 4 iulie 2009, 14:37)

    Andy [anonim]

    Unde am dat eu bacu sunt deja afisate de azi sambata 4 julie. XD am luat
    • 0 (0 voturi)    
      aninim (Sâmbătă, 4 iulie 2009, 15:29)

      cristi [anonim] i-a raspuns lui Andy

      vreau si eu rezultatele dak s-au afisat.
      • 0 (0 voturi)    
        site rezultate bacalaureat (Sâmbătă, 4 iulie 2009, 21:51)

        aaar [anonim] i-a raspuns lui cristi

        http://ardelean-andrei.blogspot.com/
    • 0 (0 voturi)    
      bac (Sâmbătă, 4 iulie 2009, 18:30)

      stoiculescu [anonim] i-a raspuns lui Andy

      as dori si eu adresa unde sau afisat rez de la bac va rog mult de tot cine stie
    • 0 (0 voturi)    
      unde? (Sâmbătă, 4 iulie 2009, 20:26)

      ioana [anonim] i-a raspuns lui Andy

      pai daca sunt zi si noua unde.daca nu ziki inseamna ca e la duma;)
    • 0 (0 voturi)    
      vreu si eu rezultatele (Sâmbătă, 4 iulie 2009, 20:43)

      ana [anonim] i-a raspuns lui Andy

      vreau si eu sa stiu si eu siteul unde ai aflat rezultatele...dk st ceva de dambovita te rog mult zi mi si mie.
      FELICITARI pt ca l ai luat...!!!
    • 0 (0 voturi)    
      pe ce site sau afisat pls (Duminică, 5 iulie 2009, 12:46)

      neacsu [anonim] i-a raspuns lui Andy

      pe ce site sau afisat pls
  • 0 (0 voturi)    
    bac (Sâmbătă, 4 iulie 2009, 15:08)

    Diana [anonim]

    Pai si unde ai dat u ?sunt afisate pe net sau la liceu?
  • 0 (0 voturi)    
    AFIDSAREEEEEE (Sâmbătă, 4 iulie 2009, 17:26)

    george mihai [anonim]

    S-au afisat in majoritatea centrelor de examen; le tin pe net pentru la 12.00
    Baftaaaaa
  • 0 (0 voturi)    
    bac (Sâmbătă, 4 iulie 2009, 18:15)

    alerym [anonim]

    unde s.au afisat rezultatele de la bac?????????? vreau si eu va rog adresa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0 (0 voturi)    
    nu cred (Sâmbătă, 4 iulie 2009, 18:16)

    vikki [anonim]

    e posibil sa se fi afisat doar in unele centre?
    putin probabil, dar nu imposibil.
    daca aflati ceva de campina, dati de veste va rog.
  • 0 (0 voturi)    
    bac (Sâmbătă, 4 iulie 2009, 18:46)

    marius [anonim]

    sau afisat undeva pe net rezultatele nu la scoala pe net daca au dat rezultatele ?!
  • 0 (0 voturi)    
    bac (Duminică, 5 iulie 2009, 9:43)

    crina [anonim]

    pai care stie sa ica si noua ceva sa putem sa ne imbatam mai repede
  • 0 (0 voturi)    
    bac (Duminică, 5 iulie 2009, 10:07)

    ra [anonim]

    s-au afisat doar in unele centre nu in toate
  • 0 (0 voturi)    
    rezultate bac (Duminică, 5 iulie 2009, 10:19)

    mihaela [anonim]

    rezultatele integrale la bac 2009 sunt afisate pe site -ul ministerului educatiei,dar nu pt toate liceele din tara,ci in functie de rapiditatea profesorilor de informatica,din fiecare liceu in functie de cum au reusit sa prelucreze datele.succes !
  • 0 (0 voturi)    
    rezultate bac (Duminică, 5 iulie 2009, 10:41)

    anca [anonim]

    daca s-au afisat , s-au afisat doar la scoli, pe net azi dupamasa vor fi puse.. nu va mai chinuiti sa cautati, faceti un drum pana la scoala, e mai palpitant sa te cauti pe liste:D zic eu :)
  • 0 (0 voturi)    
    bac (Duminică, 5 iulie 2009, 11:09)

    cosmin [anonim]

    stiti ceva s-au afisat rez la bac pe vre-un site???
    • 0 (0 voturi)    
      bac (Duminică, 5 iulie 2009, 16:35)

      ioana [anonim] i-a raspuns lui cosmin

      nu s-a afisat..cik azi dupa-amiaza....
  • 0 (0 voturi)    
    va spun eu ... (Duminică, 5 iulie 2009, 11:15)

    obnoxious [utilizator]

    ati picat la lb. romana!
  • 0 (0 voturi)    
    sas (Duminică, 5 iulie 2009, 14:39)

    111 [anonim]

    sa imi ,,, iin corectorii din Creanga si in tot liceu lor, am picat bacu, am facut de 7, m-am uitat si la rezolvari acasa, si mi-au dat 4.65 la mate
    • 0 (0 voturi)    
      bac (Duminică, 5 iulie 2009, 16:34)

      ioana [anonim] i-a raspuns lui 111

      pi si nu ai facut contestatii???
  • 0 (0 voturi)    
    rezultate bac (Duminică, 5 iulie 2009, 16:27)

    ioana [anonim]

    pe ce site sunt afisate rezultatele sau cand se afiseaza pe net ca mi-e lane sa merg pana la liceu....
  • 0 (0 voturi)