Inspectia Judiciara la DNA Ploiesti, dupa o plangere facuta de Ana Maria Patru

de RH     HotNews.ro
Miercuri, 27 septembrie 2017, 13:10 Actualitate | Esenţial

Inspectori la DNA Ploiesti
Foto: ZiarulIncomod.ro
Trei inspectori de la Inspectia Judiciara au ​venit miercuri la DNA Prahova in urma unei plangeri facute de Ana Maria Patru, fosta sefa a Autoritatii Electorale Permanente, anunta Ziarul Incomod.

Ana Maria Patru a venit miercuri dimineata la DNA Prahova, pentru a fi audiata ca suspect intr-un nou dosar de coruptie. Ea a declarat reporterilor ca procurorii l-ar fi sunat pe copilul sau, aflat la scoala, pentru a-i transmite informatia ca ea va fi audiata.





















Material sustinut de BRD Groupe Société Générale

5 motive de cheltuit banii - electronice pentru casa. Idei de cadouri si rasfat

Decembrie este luna cadourilor si in toata nebunia asta trebuie sa mai cumperi si cate ceva pentru casa ta. Bine, sau poate vrei sa faci un cadou unor apropiati, asa ca de "casa noua". Motive de cheltuit bani se vor gasi mereu. Asadar, va propunem o lista de "motive" pentru cheltuit banii, mai ales ca acum e ocazia perfecta sa beneficiezi de ofertele de Craciun ale comerciantilor.

3206 vizualizari

  • +7 (9 voturi)    
    ok (Miercuri, 27 septembrie 2017, 13:17)

    liviu_ [utilizator]

    este normal sa se mai faca astfel de controale...
    ce nu este normal este ca atunci cand un control e clar facut sa destabilizeze o institutie, sa nu se ia masuri impotriva celor care fac "sesizarea"...
    • +3 (5 voturi)    
      daca (Miercuri, 27 septembrie 2017, 15:13)

      nahir [utilizator] i-a raspuns lui liviu_

      suni aiurea la 112, te alegi cu multe ponoase.
      ce se intampla daca se fac sesizari fara rost la inspectia judiciara, doar ca sa agasezi DNA?
      mi-e greu sa cred ca o institutie a statului comunica prin intermediul copilului cuiva, cu acesta. In cazul de fata, ca DNA ar fi sunat si i-ar fi cerut minorului familiei Patru sa-i comunice mamei ca e asteptata la audieri.
      • +4 (6 voturi)    
        Eu cred ca a facut-o intentionat (Miercuri, 27 septembrie 2017, 15:29)

        Un Nene [utilizator] i-a raspuns lui nahir

        Adica i-o fi dat copilului telefonul ca apoi sa se planga.
        Atentie, DNA, la aceste javre, se dedau la toate mizeriile ca sa scape. Trebuie luati rapid si infundati, eventual supravegheati inainte de ce sfaturi iau de la avocati ca sa ocoleasca procedurile penale si arestati si acestia.
        Au consultanti juridici care ii invata la toate aceste tertipuri.
  • +2 (4 voturi)    
    numarul de telefon ? (Miercuri, 27 septembrie 2017, 13:24)

    cladob [utilizator]

    De unde il aveau ? L-a dat ea cumva?
  • +4 (10 voturi)    
    Sttul de drept (Miercuri, 27 septembrie 2017, 13:33)

    Bogdan_100 [utilizator]

    Inversat. Infractorii trimit inspectia (politia interna CSM) la cei ce ii ancheteaza.
    • +2 (6 voturi)    
      normal (Miercuri, 27 septembrie 2017, 14:39)

      subcultura [utilizator] i-a raspuns lui Bogdan_100

      de n-o ajunge Nutu Camataru procuror general!
  • +2 (8 voturi)    
    ce bine ca a iesit PSD-ul (Miercuri, 27 septembrie 2017, 13:40)

    rochiri [utilizator]

    Ministrul Justitie , cearta procurori, Inspectia judiciara este avocatul hotilor...
  • -4 (12 voturi)    
    Ei nu se poate, elita DNA sub ancheta (Miercuri, 27 septembrie 2017, 13:58)

    xrogo [utilizator]

    Inspectiei Judiciare, sau nu e chiar elita si madam Kovesi iar ne-a mintit?
  • +7 (11 voturi)    
    asta e cea mai tare (Miercuri, 27 septembrie 2017, 14:00)

    gogu_milogu [utilizator]

    inventie sa chemi IJ pe care am auzit-o pana acum..... deci disperarea e mare sau pur si simplu in functiile respective au fost niste hahalere nebune....
  • -1 (9 voturi)    
    Oare am inteles bine? (Miercuri, 27 septembrie 2017, 15:27)

    holinessdani [utilizator]

    Niste procurori au sunat un copil la scoala (!!!), in timpul orelor(!!!) sa-i spuna ca maica-sa e o infractoare?
    Asa ceva nu si-ar fi permis un procuror nici in anii cei mai negrii ai comunismului.
    • -1 (3 voturi)    
      Asa crezi d-ta ... (Miercuri, 27 septembrie 2017, 17:26)

      blackarrow [utilizator] i-a raspuns lui holinessdani

      ca procurorii n-au alta treaba ?! de vrajeli tudoreliene ai auzit ?
    • 0 (0 voturi)    
      Da (Joi, 28 septembrie 2017, 10:10)

      The Special One [utilizator] i-a raspuns lui holinessdani

      Din ce spune dansa, asa se pare, acuma nu stim daca e adevarat, dar e usor de verificat, si ar fi bine hotnews sa ne tina la curent, pt ca daca e adevarat mi se pare f f grav.