Dragnea: Nu voi face nicio propunere de remaniere

de G.S.     HotNews.ro
Miercuri, 20 septembrie 2017, 12:32 Actualitate | Esenţial

Tudose si Dragnea
Foto: AGERPRES
Nu voi face nicio propunere de remaniere la acest Comitet Executiv al PSD, a declarat miercuri liderul PSD, Liviu Dragnea, la Parlament.

“Nu va fi nicio remaniere, din punctul meu de vedere”, a spus Dragnea, care a precizat ca ministrii guvernului Tudose vor fi, totusi, evaluati.  

“Lucrurile arata bine, dar o evaluare este necesara pentru a vedea si colegii ce progrese s-au facut”, a afirmat liderul PSD.

Intrebat despre declaratiile la adresa ministrului Educatiei, Dragnea a spus ca nu l-a criticat pe Pop, ci l-a “mangaiat ironic, pentru ca a sarit in sustinerea acestei nazbatii (manualul de sport), pe care nu a facut-o el, a gasit-o acolo. A inceput sa sustina ceva care a provocat multa mirarre in societatea romaneasca”.





















Articol sustinut de BRD Groupe Société Générale

Atelier de idei. Cum te ajuta tehnologia sa-ti faci mai mult timp pentru tine si planurile tale

Munca multa, stres, ore peste program, termene limita, sedinte lungi. Uneori, asa arata ziua de lucru a multora dintre noi. Din acest motiv e foarte important sa investesti in lucruri care te pot ajuta sa iti folosesti mai bine timpul petrecut la birou. Sa lucrezi mai bine, mai usor si mai repede poate insemna mai mult timp pentru tine si pentru cei dragi. Iti propunem, asadar, cinci directii care te pot ajuta pe plan profesional si personal.

848 vizualizari

  • +5 (5 voturi)    
    hahaha (Miercuri, 20 septembrie 2017, 12:34)

    Dr.Mythnick [utilizator]

    de parca e prim-sinistru...
    • +6 (6 voturi)    
      :::::::::))))))))))))))) (Miercuri, 20 septembrie 2017, 13:24)

      si_mort_va_vad [utilizator] i-a raspuns lui Dr.Mythnick

      " Nu voi face nicio propunere de remaniere " =
      iar ii amestec precum cartile de joc pana ametiti si nu sunteti atenti cand amnistia si gratierea le voi trece pe varianta "mucles" aka tacit ...

      Sclavilor !
    • 0 (0 voturi)    
      Si-a gasit sclavii perfecti (Miercuri, 20 septembrie 2017, 19:33)

      cartofil [utilizator] i-a raspuns lui Dr.Mythnick

      Deci ministrii au pupat cu totii picioarele nespalate ale fiului de militian. Bravo lor, merita sa fie ministrii pentru acest lucru, ce conteaza ca sunt doar o adunatura de dobitoci......
  • +6 (6 voturi)    
    remanierea P$D de pe Fata Pamantului ! (Miercuri, 20 septembrie 2017, 12:35)

    un domn [utilizator]

    din Teleorman la Botosani, de la Bucuresti la Timisoara, de la Craiova la Galati ! puneti mana de la mana, distribuiti batele !
  • -4 (4 voturi)    
    cel mai bun guvern (Miercuri, 20 septembrie 2017, 12:50)

    xanti [utilizator]

    Dragnea merita sa fie Prim Ministru,este cel mai pregatit din tot PSD.
    • +4 (4 voturi)    
      Prim Sinistru DAAAAAA (Miercuri, 20 septembrie 2017, 12:50)

      un domn [utilizator] i-a raspuns lui xanti

      ai nimerit o ! ce va vom alerga pe Strada ! #Rezist !
    • +4 (4 voturi)    
      # (Miercuri, 20 septembrie 2017, 13:01)

      talos [utilizator] i-a raspuns lui xanti

      Ai dreptate, Dragnea e cel mai pregatit, cel mai copt din tot PSD-ul pentru # adica pentru puscarie. Din Gratia a plecat dupa gratii o sa ajunga.
      #dragnealapuscarie
      #dragnealabulau
    • 0 (0 voturi)    
      Da, daca scopul unui guvern ar fi furtul ... (Miercuri, 20 septembrie 2017, 19:39)

      cartofil [utilizator] i-a raspuns lui xanti

      cetatenilor romani. Atunci, in mod cert, ar fi cel mai bun. Palat in Alexandria pe suprafata unui cartier cu bani din salariul amarat de bugetar, hotel cu zece etaje, de zece ori pe an in Brazilia cu maruntisul din fundul buzunarelor, banuti de taxi elicopter pentru deplasarile in costum national si itari, banuti pentru ca amanta pubera sa asculte sforaiturile si sa suporte vanturile lui lider maximus. Atunci da, infractorul condamnat definitiv Dragnea ar fi cel mai pregatit.
  • +3 (3 voturi)    
    Pana cand? (Miercuri, 20 septembrie 2017, 13:41)

    Ochii_pe_voi [utilizator]

    Cat puteti fura cu astia, te abtii... apoi...