Dacian Ciolos, implicat intr-un accident de circulatie usor. Fostul premier nu a fost ranit

de Alina Neagu     HotNews.ro
Vineri, 8 septembrie 2017, 11:09 Actualitate | Esenţial

Dacian Ciolos
Foto: Guvernul Romaniei
Dacian Ciolos a fost implicat, joi, intr-un accident de circulatie usor in judetul Dambovita. Masina in care se aflau fostul premier si sotia sa a fost lovita de un sofer targovistean care circula cu viteza si nu a pastrat distanta in mers, scrie Gazetadambovitei.ro. Fostul premier si sotia sa nu au fost raniti in accident.

Masina celuilalt sofer a suferit daune importante, iar in urma impactului s-au deschis airbag-urile. Potrivit presei locale, sotii Ciolos au sarit in ajutorul soferului, speriati ca masina targovisteanului ar putea lua foc.

Fostul premier a vizitat, in judetul Dambovita, Magicamp, tabara pentru copiii cu afectiuni oncologice deschisa de fostul ministru al Sanatatii din Guvernul tehnocrat, Vlad Voiculescu, a declarat pentru Hotnews.ro Liviu Iolu, fostul purtator de cuvant al Guvernului Ciolos.





















Articol sustinut de Superbrands

AmCham  - 25 de ani de impact in Romania, prin sustinerea consultarii intre mediul public si privat, pentru dezvoltarea Romaniei

Camera de Comert Americana in Romania (AmCham Romania) este de 25 de ani intre cele mai reprezentative asociatii ale comunitatii de afaceri din Romania, fiind recunoscuta drept un promotor al dialogului public-privat pe teme ce privesc mediul de afaceri, politicile publice cu impact asupra economiei, competitivitatea Romaniei sau dinamica relatiilor comerciale intre SUA si Romania.

3098 vizualizari

  • +12 (16 voturi)    
    Bravo, ma! (Vineri, 8 septembrie 2017, 11:17)

    omezu [utilizator]

    Te-ai gasit sa intri cu masina in singurul prim-ministru cinstit!
    • 0 (0 voturi)    
      . (Marţi, 10 octombrie 2017, 0:03)

      Nickname agresiv si jignitor, conform hotnews [utilizator] i-a raspuns lui omezu

      Cel mai retardat prim-ministru, de fapt...
  • -6 (16 voturi)    
    accident (Vineri, 8 septembrie 2017, 11:57)

    bobyff [utilizator]

    cine zicea domne ca ciolos are bani... e cel mai modest, uita-te la masina lui. #numairezist #stangaci
    • +4 (8 voturi)    
      M-am uitat la poza (Vineri, 8 septembrie 2017, 13:29)

      JestersTear [utilizator] i-a raspuns lui bobyff

      Insa poza era de la un salon auto. Am facut si eu o poza odata pe strada cu un Lamborghini. Mno, asta nu inseamna ca Lamborghini-ul era al meu!
      In alta ordine de idei (citez de pe un site probabil preferat tie): https://www.antena3.ro/economic/auto/ce-masina-conduce-premierul-dacian-ciolos-328945.html
    • +6 (10 voturi)    
      Si unde ai vazut masina lui? (Vineri, 8 septembrie 2017, 13:55)

      Bogdan_100 [utilizator] i-a raspuns lui bobyff

      V-au aratat poze la partid?
    • 0 (4 voturi)    
      ordin sa loviti (Vineri, 8 septembrie 2017, 18:39)

      yellowdog [utilizator] i-a raspuns lui bobyff

      intr-un om cinstit si corect, naparcilor?
      • 0 (0 voturi)    
        Satul de ipocrizie. Veniti cu un program mai bun! (Marţi, 10 octombrie 2017, 23:16)

        Nickname agresiv si jignitor, conform hotnews [utilizator] i-a raspuns lui yellowdog

        Si daca e asa de cinstit si de corect de ce nu candideaza ca sa ne conduca din nou? Stie ca nu il voteaza nici naiba sau de ce? :)) Apropo, daca tot esti catelus si inca si galben, sa ai grija. :))