Marcel Ciolacu va fi ministru interimar al Apararii

de DT     HotNews.ro
Marţi, 5 septembrie 2017, 17:37 Actualitate | Esenţial

Marcel Ciolacu
Foto: Facebook
Marcel Ciolacu va fi propus de premierul Tudose ca ministru interimar al Apararii, potrivit unor surse politice.

Propunerea ar trebui acceptata si de presedintele Iohannis.

Marcel Ciolacu este acum vicepremier fara portofoliu.

UPDATE: Prim-ministrul Mihai Tudose a confirmat marti seara, intr-un interviu la TVR, ca l-a desemnat pe vicepremierul Marcel Ciolacu sa asigure interimatul la Aparare.


Citeste si:



Citeste mai multe despre   
























Material sustinut de Siemens

"Comorile" detinute de primarii: cum pot fi folosite marile baze de date pentru a imbunatati serviciile oferite cetatenilor. Studiu de caz City Pulse

Brasovul si orasul Aarhus din Danemarca au luat parte timp de trei ani la un proiect inedit de cercetare - City Pulse, finantat de Uniunea Europeana. Pe scurt, scopul proiectului a fost sa colecteze si sa coreleze cat mai multe date despre cele doua orase, iar pe baza acestora primariile sau companiile sa dezvolte aplicatii gratuite care sa imbunatateasca serviciile oferite cetatenilor.

2640 vizualizari

  • +17 (17 voturi)    
    Ciolacu (Marţi, 5 septembrie 2017, 17:40)

    mitg [utilizator]

    Apara ciolanu.
  • +22 (22 voturi)    
    resursele nebanuite ale PSDului (Marţi, 5 septembrie 2017, 17:44)

    tahomir [utilizator]

    Ce, credeati ca PSD nu are in rezerva o solutie mai proasta decat Tutuianu? Luati un Ciolacu de aici!
  • +24 (24 voturi)    
    Armata nu trebuie sa accepte (Marţi, 5 septembrie 2017, 17:46)

    Frank777 [utilizator]

    Acest individ ministrul apararii? Nu au rusine? Ospatar cu studii la Ecologica????
    • +17 (17 voturi)    
      Si soferul lui Dragnea (Marţi, 5 septembrie 2017, 18:10)

      cartofil [utilizator] i-a raspuns lui Frank777

      Asa conduce infractorul condamnat definitiv Dragnea Romania, cum bine a subliniat Ponta, cu secretara, soferul si bodyguardul. Nu m-ar mira sa apara pe undeva si frizerul.
  • +17 (17 voturi)    
    Hopa-s-a gasit Portofoliu (Marţi, 5 septembrie 2017, 17:48)

    Rescator [utilizator]

    pentru un alt comunist inrait si dusman al Armatei si al
    oricarui efort rezonabil al Romaniei pentru Aparare.
    De unde dracu' gasiti asemenea indivizi:Lesh,Tutuianu,
    Ciolacu.Pe cand va fi Salam?
  • +16 (16 voturi)    
    Un interimar mai bun nici ca se putea (Marţi, 5 septembrie 2017, 17:56)

    vio7 [utilizator]

    Acest vicepremier care nu face nimic in Guvern...are o noua activitate...acum nu face nimic in ministerul apararii!
  • +13 (13 voturi)    
    si asta (Marţi, 5 septembrie 2017, 18:30)

    om simplu din multime [utilizator]

    cu armata facuta la baneasa...?! :-)
    • 0 (0 voturi)    
      hehehe, (Miercuri, 6 septembrie 2017, 10:38)

      om simplu din multime [utilizator] i-a raspuns lui om simplu din multime

      doftor in sri, luat la academia sri, probabil cu gen. groapa indrumator !!
      sa fie 'ntrun ceas bun, de tinichea !
  • +6 (6 voturi)    
    Din ciclul:Onorata instanta, am fost un dobitoc ! (Marţi, 5 septembrie 2017, 19:21)

    deval [utilizator]

    Am murit de ras cand Tutuianu a promis ca Inst Cantacuzino va produce vaccinuri in doi ani dupa ce a infipt el acolo niste destoinici !!
    Si-a completat omul CV-ul cu functia de ministru , si-a luat informatiile necesare, a constatat starea armatei , gata, a parasit bordul ca un sobolan !!
  • +7 (7 voturi)    
    Mi se parea ca arata a interlop. (Marţi, 5 septembrie 2017, 21:42)

    Prea_Tarziu [utilizator]

    Ulterior aflu ca era prietenul teroristului omar haysam!
  • +8 (8 voturi)    
    colacu (Marţi, 5 septembrie 2017, 21:43)

    deville2010 [utilizator]

    de la WC-ul rahatului de teleorman