Klaus Iohannis si sotia sa si-au petrecut weekendul in Muntii Retezat

de N.O.     HotNews.ro
Duminică, 2 iulie 2017, 16:55 Actualitate | Esenţial

Muresan si Iohannis
Foto: Facebook
Presedintele Klaus Iohannis si sotia sa, Carmen, au mers, in weekend in muntii Retezat, potrivit unor fotografii ale salvamontistului Andrei Muresan, aflat in misiune la refugiul Bucura, scrie avantulliber.

Salvamontistul Andrei Mureșan, aflat în misiune la refugiul Bucura, a postat, pe o retea de socializare, o serie fotografii in care apare cu presedintele Klaus Iohannis sau cu sotia acestuia. 

În august 2016, Klaus Iohannis a postat pe facebook o imagine cu el în la lacul Bâlea. ”Drumeţiile montane rămân o pasiune pentru mine aşa că am urcat din nou pe munte. Vă spun cu toată sinceritatea: avem probabil cele mai spectaculoase peisaje din Europa. Merită să le descoperiţi!”, scria atunci Iohannis.  

De asemenea, acestia au mai fost in masivul Parang. 


Citeste mai multe despre   























Material sustinut de Superbrands

Recomandari de vara de la librarii Humanitas

Librariile Humanitas au aparut ca entitate juridica in anul 1993, insa primele doua librarii au fost deschise sub egida Editurii Humanitas inca din 1991. Cu peste 25 de ani in piata de distributie si vanzare de carte din Romania, compania isi propune sa ramana in continuare lantul de librarii cu cea mai mare pondere de carte din Romania, acordand editurilor nationale si locale, dar si autorilor romani, sansa de a ajunge la public.

6932 vizualizari

  • -23 (29 voturi)    
    sa dus sa taie (Duminică, 2 iulie 2017, 17:31)

    gopo2016 [utilizator]

    padurea pt austriac? sau a mers sa impadureasca ce a taiat austriacul si acoliti lui
    • +1 (1 vot)    
      s-a dus (Duminică, 2 iulie 2017, 17:54)

      Crist y [anonim] i-a raspuns lui gopo2016

      sa vada daca mai sunt paduri pe care alde psd-eii sa le taie ca de la nastase si iliescu ce i-au adus pe austrieci cu drujbele prin 2000, nu prea au ramas paduri.
  • -7 (25 voturi)    
    Klaus, chiar ca nu te mai inteleg ! (Duminică, 2 iulie 2017, 17:48)

    Susufler0 [utilizator]

    Pai daca nu aveai luate biletele pt Miami si stiai ca mai stai cateva zile in Rromanika, atunci de ce te-ai grabit sa-l accepti pe Tudose si guvernul lui ?
    • +1 (1 vot)    
      probabil (Duminică, 2 iulie 2017, 17:56)

      Crist y [anonim] i-a raspuns lui Susufler0

      s-a gandit ca tot ce are mai de soi psd-ul, a pus in guvernul tudose.Precedentul- grindeanu luase cica note mici....
    • +1 (3 voturi)    
      Este logic sa fie asa (Duminică, 2 iulie 2017, 19:27)

      Porcurorul General [utilizator] i-a raspuns lui Susufler0

      Presedinte Retezat.
    • -3 (5 voturi)    
      De ce nu te cari? (Duminică, 2 iulie 2017, 21:15)

      cristian_n [utilizator] i-a raspuns lui Susufler0

      Din Romania?
      Si nu vorbesc d.p.v al guvernului T.
      Ci ca roman jignit de cum scrii numele tarii mele.
      In Germania erai la "bulau"...
      • 0 (2 voturi)    
        O mica observatie, d-le patriot ! (Luni, 3 iulie 2017, 1:57)

        Susufler0 [utilizator] i-a raspuns lui cristian_n

        In Romania exista "bulau". In Germania exista penitenciare care corespund din toate punctele de vedere cerintelor legale si care respecta pe deplin drepturile omului in materie.

        Fie si numai pt aceasta deosebire si ma consider indreptatit sa numesc Romania, Romanika.

        O dar cate mai sunt ! Si cate deosebiri se vor crea in continuare "datorita" guvernarii Dragnea !

        Asa ca lasa-ma, te rog, cu iritarile astea patrioaţe ! Serveste-le altuia !

        PS. Cat priveste "caratul" din Romania, stii de ce nu o fac ? Din cauza de romani verzi ca tine. Mi-e teama ca ramaneti doar voi "indignatii", iar voi sunteti o prada usoara pt PSD si pesedism !