Prima sedinta a Guvernului Tudose va avea loc vineri, ora 15.30

de CP     HotNews.ro
Vineri, 30 iunie 2017, 13:01 Actualitate | Esenţial

Guvernul Tudose va avea prima sa sedinta vineri, incepand cu ora 15.30, informeza Executivul. Potrivit unor surse guvernamentale, pe ordinea de zi a sedintei de vineri s-ar putea afla o serie de ordonante de urgenta.

In aceeasi sedinta ar putea fi discutat si proiectul privind infiintarea Fondului Suveran de Dezvoltare si Investitii.


Citeste mai multe despre   
























Material sustinut de Siemens

"Comorile" detinute de primarii: cum pot fi folosite marile baze de date pentru a imbunatati serviciile oferite cetatenilor. Studiu de caz City Pulse

Brasovul si orasul Aarhus din Danemarca au luat parte timp de trei ani la un proiect inedit de cercetare - City Pulse, finantat de Uniunea Europeana. Pe scurt, scopul proiectului a fost sa colecteze si sa coreleze cat mai multe date despre cele doua orase, iar pe baza acestora primariile sau companiile sa dezvolte aplicatii gratuite care sa imbunatateasca serviciile oferite cetatenilor.

1892 vizualizari

  • +5 (5 voturi)    
    Groaza. Mie groaza ! (Vineri, 30 iunie 2017, 13:08)

    si_mort_va_vad [utilizator]

    " o serie de ordonante de urgenta . "

    ... La 44 de grade afara ...

    #ziua_ca_mafiotii_!!!!!!!
    • +4 (4 voturi)    
      "mi-e" (Vineri, 30 iunie 2017, 13:27)

      si_mort_va_vad [utilizator] i-a raspuns lui si_mort_va_vad

      Atat de groaza mi-e mie ,

      desi sunt " grammar nazzi " !!!
      • +1 (1 vot)    
        pe la 7 era mai bine, la o terasa in Herastrau... (Vineri, 30 iunie 2017, 16:14)

        pedepsitorul [utilizator] i-a raspuns lui si_mort_va_vad

        Ce incompetenti!
  • +4 (4 voturi)    
    Prima sedinta de guvern (Vineri, 30 iunie 2017, 13:30)

    Martinezu [utilizator]

    Frapierele sunt pregatite, la caldura asta merge numai combinatie cu apa minerala rece.
    • +1 (1 vot)    
      profesionistii nu fac combinatii (Vineri, 30 iunie 2017, 14:10)

      Phil Austin [utilizator] i-a raspuns lui Martinezu

      .
      • +1 (1 vot)    
        E drept dar sunt si "doamne" (Vineri, 30 iunie 2017, 16:12)

        Bogdan_100 [utilizator] i-a raspuns lui Phil Austin

        :-)
    • +1 (1 vot)    
      Si un sprit rece (Vineri, 30 iunie 2017, 14:27)

      Bogdan_100 [utilizator] i-a raspuns lui Martinezu

      Cum se laudau oprea cu dragnea cand se intalneau
  • +1 (1 vot)    
    nu s-a racit vinul bine? (Vineri, 30 iunie 2017, 14:15)

    AnderT [utilizator]

    mama lor de angajati inutili !!!
  • 0 (0 voturi)    
    Vai! (Vineri, 30 iunie 2017, 16:54)

    Smythe [utilizator]

    Cata eficienta! au lucrat probabil toata noaptea la ordonantele astea de urgenta, care cu siguranta sunt in concordanta cu noul program de guvernare.

    Ce sa zic, impresionant!
  • 0 (0 voturi)    
    Iar ultima-cu voia... (Sâmbătă, 1 iulie 2017, 11:00)

    gigiN [utilizator]

    ....lui dragnea- probabil pe 31.12.2017.