Prima sedinta a Guvernului Tudose va avea loc vineri, ora 15.30

de CP     HotNews.ro
Vineri, 30 iunie 2017, 13:01 Actualitate | Esenţial

Guvernul Tudose va avea prima sa sedinta vineri, incepand cu ora 15.30, informeza Executivul. Potrivit unor surse guvernamentale, pe ordinea de zi a sedintei de vineri s-ar putea afla o serie de ordonante de urgenta.

In aceeasi sedinta ar putea fi discutat si proiectul privind infiintarea Fondului Suveran de Dezvoltare si Investitii.


Citeste mai multe despre   






















1855 vizualizari

  • +5 (5 voturi)    
    Groaza. Mie groaza ! (Vineri, 30 iunie 2017, 13:08)

    si_mort_va_vad [utilizator]

    " o serie de ordonante de urgenta . "

    ... La 44 de grade afara ...

    #ziua_ca_mafiotii_!!!!!!!
    • +4 (4 voturi)    
      "mi-e" (Vineri, 30 iunie 2017, 13:27)

      si_mort_va_vad [utilizator] i-a raspuns lui si_mort_va_vad

      Atat de groaza mi-e mie ,

      desi sunt " grammar nazzi " !!!
      • +1 (1 vot)    
        pe la 7 era mai bine, la o terasa in Herastrau... (Vineri, 30 iunie 2017, 16:14)

        pedepsitorul [utilizator] i-a raspuns lui si_mort_va_vad

        Ce incompetenti!
  • +4 (4 voturi)    
    Prima sedinta de guvern (Vineri, 30 iunie 2017, 13:30)

    Martinezu [utilizator]

    Frapierele sunt pregatite, la caldura asta merge numai combinatie cu apa minerala rece.
    • +1 (1 vot)    
      profesionistii nu fac combinatii (Vineri, 30 iunie 2017, 14:10)

      Phil Austin [utilizator] i-a raspuns lui Martinezu

      .
      • +1 (1 vot)    
        E drept dar sunt si "doamne" (Vineri, 30 iunie 2017, 16:12)

        Bogdan_100 [utilizator] i-a raspuns lui Phil Austin

        :-)
    • +1 (1 vot)    
      Si un sprit rece (Vineri, 30 iunie 2017, 14:27)

      Bogdan_100 [utilizator] i-a raspuns lui Martinezu

      Cum se laudau oprea cu dragnea cand se intalneau
  • +1 (1 vot)    
    nu s-a racit vinul bine? (Vineri, 30 iunie 2017, 14:15)

    AnderT [utilizator]

    mama lor de angajati inutili !!!
  • 0 (0 voturi)    
    Vai! (Vineri, 30 iunie 2017, 16:54)

    Smythe [utilizator]

    Cata eficienta! au lucrat probabil toata noaptea la ordonantele astea de urgenta, care cu siguranta sunt in concordanta cu noul program de guvernare.

    Ce sa zic, impresionant!
  • 0 (0 voturi)    
    Iar ultima-cu voia... (Sâmbătă, 1 iulie 2017, 11:00)

    gigiN [utilizator]

    ....lui dragnea- probabil pe 31.12.2017.