FOTO Trump a pus pe Facebook o poza cu Iohannis:  Viitorul Romaniei si al relatiei Romaniei cu Statele Unite este foarte, foarte luminos

de G.S.     HotNews.ro
Sâmbătă, 10 iunie 2017, 12:53 Actualitate | Esenţial

Iohannis si Trump la Casa Alba
Foto: Facebook / Donald Trump
“O mare onoare sa-l primesc azi pe presedintele Klaus Iohannis la Casa Alba”, a scris Donald Trump pe pagina sa de Facebook intr-un mesaj insotit de o imagine cu cei doi sefi de stat la intalnirea de vineri.  

De asemenea, un mesaj este pus si in partea de jos a fotografiei postate aproape de ora 5.00 (ora Romaniei).

"Viitorul Romaniei si al relatiei Romaniei cu Statele Unite este foarte, foarte luminos", spune presedintele american. 



Citeste mai multe despre   
























Material sustinut de BCR

VIDEO Antreprenor StartUp Nation / Fondatorul Scolii de Bijuterie Contemporana: Eu nu vin la serviciu, eu vin in propriul meu atelier, in care imi exprim ideile. Ceea ce misca industria asta sunt ideile, nicidecum cifrele

David Sandu s-a ocupat de designul de bijuterii de cand era copil si a invatat pe cont propriu tot ceea ce stie. Assamblage - Scoala de Bijuterie Contemporana a aparut drept consecinta a acestei pasiuni. David face parte dintr-o industrie creativa emergenta, insa atat el, cat si cei care au trecut in ultimii 7 ani pe la bancurile de lucru ale scolii sale se vad adesea nevoiti sa spuna ca fac alte lucruri, pentru ca activitatea lor nu exista intr-un cadru legal.

7456 vizualizari

  • +13 (19 voturi)    
    carevasazica Viitorul Hamsterului este (Sâmbătă, 10 iunie 2017, 12:58)

    un domn [utilizator]

    Intunecat, si vargat !
  • -17 (25 voturi)    
    Ati inteles, da? (Sâmbătă, 10 iunie 2017, 13:10)

    cato [utilizator]

    Viitorul nu e doar luminos, ci foarte foarte luminos - zice reprezentantul radio Vocea Rusiei la Washington.
  • -19 (21 voturi)    
    Shute ! (Sâmbătă, 10 iunie 2017, 13:24)

    John M. [utilizator]

    Doi emigranti de origine germana in taramuri diferite au avut a "meeting of minds and hearts".
    • +9 (11 voturi)    
      Du-te (Sâmbătă, 10 iunie 2017, 14:20)

      nano2k [utilizator] i-a raspuns lui John M.

      Si ascunde-te
    • +3 (5 voturi)    
      vezi sa (Sâmbătă, 10 iunie 2017, 17:27)

      nahir [utilizator] i-a raspuns lui John M.

      nu te ineci in venin.
  • +14 (18 voturi)    
    Sa speram! (Sâmbătă, 10 iunie 2017, 13:40)

    ZoltanKiss1 [anonim]

    Interesant ca dupa intalnirea cu ospatarul mustacios Liviu Dragnea nu au iesit la o declarative comuna.Pe undeva estede inteles din moment ce un ospatar nu se poate ridica la nivelul unui Presedinte,exceptie estecazul in care ajunge "presedinte de camera" in spatele gratiilor numitul Liviu Dragnea.
  • +12 (14 voturi)    
    Va sta in gat, rusofililor (Sâmbătă, 10 iunie 2017, 14:07)

    KostasP [utilizator]

    Ce lovitura pt voi. Primul presedinte european primit de presedintele sua este Klauss Iohannis. Este un mesaj clar de sustinere a Romaniei. Unul fara echivoc.
  • +10 (12 voturi)    
    Avem un presedinte de talie mondiala! (Sâmbătă, 10 iunie 2017, 14:20)

    Entiu [utilizator]

    Avem un presedinte de talie mondiala!!!

    Avem un presedinte de talie mondiala, dar care în tara lui este hăituit de o adunătură de hoti!
  • -7 (13 voturi)    
    interesant modul de comunicare (Sâmbătă, 10 iunie 2017, 14:25)

    Crist y [anonim]

    a lui stramp, parca stie el ca numai asa il inteleg si niste demnitari bananieri ramasi repetenti pe la scoala...
  • +5 (9 voturi)    
    Ei, daca l-o provoca vreodata Klaus pe Livache (Sâmbătă, 10 iunie 2017, 14:33)

    Susufler0 [utilizator]

    la o competitie a CV-urilor, Presedintele n-o sa se poata lauda neam cu stiuci prinse pe baltile Patriei !
  • +7 (9 voturi)    
    GOD BLESS ROMANIA (Sâmbătă, 10 iunie 2017, 16:04)

    pitchblack [utilizator]

    Abia astept grimasele lui Motocicleanu si macar inca 10 fire albe in mustata lui Dragnea.....Sper ca e de bun augur iar EI trebuie sa inteleeaga ca s a terminat......Data viitoare daca iesim in strada va mancam cu tot cu pene.....Sper sa nu ne dati oacazia....O zi buna coruptilor,dar ma indoiesca ca o sa o aveti!
    • +3 (5 voturi)    
      doua TOMBEROANE cu sigla URSS (Sâmbătă, 10 iunie 2017, 16:39)

      un domn [utilizator] i-a raspuns lui pitchblack

      sa trimitem la casa Poporului : pentru Hamster si Motociclean !
  • -10 (12 voturi)    
    Aham... (Sâmbătă, 10 iunie 2017, 16:15)

    echidistantul_ [utilizator]

    Asta este ca si in gluma aia cu "multa multa caldura"... ca nu a avut curajul sa zica direct " arza-te focul".
    Viitorul Romaniei este luminos... pentru ca aici o sa inceapa sa arda artificiile razboiului care se pregateste.