Ginerele lui Nicolae Ceausescu, internat in spital, dupa ce a fost batut in curte la Politehnica

de Nicoleta Onofrei     HotNews.ro
Vineri, 19 mai 2017, 19:23 Actualitate | Esenţial

Mircea Oprean
Foto: AGERPRES
Mircea Oprea, ginerele lui Nicolae Ceausescu, a fost batut in curtea facultatii la care preda, acesta fiind internat in spital, informeaza Antena 3. Potrivit sursei citate, acesta este internat la Spitalul Municipal si este stabil. 

Oprean, profesor la Politehnica si ginerele lui Nicolae Ceausescu, a fost batut, joi seara, chiar in curtea facultatii la care preda de catre doi indivizi. Cei doi atacatori ar fi incercat sa il injunghie.























18165 vizualizari

  • +21 (27 voturi)    
    Dragnea? (Vineri, 19 mai 2017, 19:35)

    fdaniel [utilizator]

    Sau ALTI repetenti, ca el.
    • +12 (14 voturi)    
      A scapat ieftin. Comana a fost lichidat... (Vineri, 19 mai 2017, 21:42)

      cartofil [utilizator] i-a raspuns lui fdaniel

      Se pare ca rokerul mustacios si infractorul condamnat definitiv e mai periculos decat pare................. A trecut la alt nivel, de la hotii la alte cele....... Mafiot sicilian 100% .
    • +2 (4 voturi)    
      A scapat ieftin. Comana a fost lichidat... (Vineri, 19 mai 2017, 21:42)

      cartofil [utilizator] i-a raspuns lui fdaniel

      Se pare ca rokerul mustacios si infractorul condamnat definitiv e mai periculos decat pare................. A trecut la alt nivel, de la hotii la alte cele....... Mafiot sicilian 100% .
    • +2 (4 voturi)    
      A scapat ieftin. Comana a fost lichidat... (Vineri, 19 mai 2017, 21:42)

      cartofil [utilizator] i-a raspuns lui fdaniel

      Se pare ca rokerul mustacios si infractorul condamnat definitiv e mai periculos decat pare................. A trecut la alt nivel, de la hotii la alte cele....... Mafiot sicilian 100% .
      • 0 (0 voturi)    
        Eroare (Duminică, 21 mai 2017, 18:58)

        seb_h [utilizator] i-a raspuns lui cartofil

        Rockeru' plii...era un parlit de pishcator de corzi. Dar, sa nu uitam, adolf a fost un pictor ratat...
  • -13 (13 voturi)    
    Vorbele si efectul contondent (Vineri, 19 mai 2017, 19:47)

    Sati [utilizator]

    Reactie tardiva.
  • +35 (37 voturi)    
    Asta ti se intimpla cind spui adevarul... (Vineri, 19 mai 2017, 19:48)

    floriniulian [utilizator]

    Statul mafiot a reactionat pentru adevarurile pe care le-a spus in ultimul timp.

    Inclusiv ca Dragnea a fos un repetent.
  • +28 (32 voturi)    
    Acum ceva vreme spunea despre DRAGNEA ! (Vineri, 19 mai 2017, 20:16)

    JoeM [utilizator]

    Dragnea a ramas Repetent........oare cine l-a batut!
  • +35 (39 voturi)    
    Bine i-au facut (Vineri, 19 mai 2017, 20:27)

    2mai [utilizator]

    Cum de si-a permis sa dazvaluie in direct la Antena 3 ca marele corifeu, faraonul, voievodul natiunii romane, Dragnea Liviu, a ramas repetent in facultate? In primul rand cum de si-a permis acest individ sa il lase repetent pe acel tanar eminent, punand in pericol astfel propasirea, progresul, si totodata viitorul tarii noastre!
  • +31 (33 voturi)    
    Nu este acelasi Oprean... (Vineri, 19 mai 2017, 20:38)

    Canadian13 [utilizator]

    care a zis ca Dragnea a ramas repetent sau cam asa ceva ?
    Are Dragnea niste sustinatori mai infocati sau asa sunt studentii la Poli din ziua de azi ?
    • +14 (16 voturi)    
      Ei, ca orice mafiot care se respecta (Vineri, 19 mai 2017, 21:22)

      Wanheda [utilizator] i-a raspuns lui Canadian13

      Necromantul cafteste prin smardoi.
  • +15 (15 voturi)    
    motivul ? (Vineri, 19 mai 2017, 20:41)

    bbshark [utilizator]

    o fi suparat pe careva .... http://revistapresei.hotnews.ro/stiri-radio_tv-21742594-video-mircea-opran-profesor-politehnica-ginerele-lui-nicolae-ceausescu-povestit-antena-3-cum-liviu-dragnea-ramas-repetent-facultate.htm
  • +15 (15 voturi)    
    Mafia (Vineri, 19 mai 2017, 22:12)

    DT34 [utilizator]

    Dragnea actioneaza in stil mafiot si nu e prima oara cand actioneaza in acest stil.
  • +15 (15 voturi)    
    Sa ne tinem gura?! (Vineri, 19 mai 2017, 22:37)

    Entiu [utilizator]

    Oare se va musamaliza!?
    Ce-i de făcut, exceleaza statul mafiot?!
  • +6 (6 voturi)    
    preentare tendentionasa (Sâmbătă, 20 mai 2017, 17:40)

    CristioanR [utilizator]

    Titlul stirii este extrem de tendentios: da, Oprea afost batut. Da, a fost o tentativa de omor! Doar ca asta nu are nicio legatura cu calitatea dumnealui de "fost ginere al dictatorului", ci cu cea de PROFESOR, este razbunarea pentru faptul ca a dezvaluit ca infractorul dracnea ramasese repetent!